Kozmela.com

Dax Saç Ürünleri

50 yılı aşkın tecrübesiyle saçlarınızı şekillendirmenize yardımcı olan Dax, saç bakımı konusunda en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir. 7' den 70’ e herkesin kullanımı için özenle tasarlanan ürünlerin formüllerinde bitkisel içeriklere de yer verilmektedir. Saçlarınızı şekillendirmek için en çok tercih edilen ürünlerin başında waxlar gelmektedir. Birçok farklı seçeneği olan ürün mükemmel tutuculuk özelliği ile saçlarınızda istediğiniz şekilleri kolayca elde etmenize yardımcı olur. Saç şekillendirme ürünlerinin yanı sıra saçlarınızın bakımı için de kullanabileceğiniz Dax ürünleri bulunmaktadır. Bitkisel içeriklerle zenginleştirilen ürünlerle saçlarınıza bakım yaparak yumuşak, canlı ve güçlü saçlara sahip olabilirsiniz.
Dax SuperGro Mucizesi
Dax ürünleri içinde en çok tercih edilen ürün SuperGro’ dur. Saçlarınıza ekstra bakım sağlayarak ihtiyacınız olan çözümleri elde etmenize yardımcı olur. Jojoba, Hindistan cevizi yapı başta olmak üzere içeriğinde pek çok botanik yağ bulundurur. 
Saçlarınızı besleyerek daha yumuşak ve canlı olmasını destekler. Nem kaybı yaşayan saç tipleri için kaybolan nemi geri kazandırır. 
Dax wax ve diğer saç bakım ürünlerine Kozmela.com üzerinden ulaşarak alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 

Dax
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun