Kozmela.com

Day2Day Collagen Çeşitleri

2004 yılında kurulan Orzax İlaç hekim, yatırımcı ve eczacıların bir araya gelmesiyle birlikte kurulmuştur. Amaçları tüketicilere doğal, katkısız ürünler sunmaktır. Tüm bu meslek gruplarındaki uzman kişiler yılların birikimi, bilgi ve deneyimini bir araya getirerek ilk ürünlerini 2005 senesinde insanlarla buluşturmuştur. Bu ürünler kendi sektöründe yenilikçi ürünler olarak bilinmektedir. Geçen süre zarfında pazar payı ve portföyünü genişleten firma 150’ye yakın ürünü ile insanları buluşturmaktadır. 

Ürünlerini insan sağlığına destek amacı ile üreten firma kaliteli ve doğal olanı sunmayı hedeflemektedir. Ürettiği ürünlerde insan sağlığını olumsuz etkileyecek hiçbir katkı maddesine yer vermemektedir. Firma her daim patentli hammadde kullanmakta ve helal kuralları çerçevesinde işlemlerini yapmaktadır. Orzax İlaç teknolojinin imkânlarından da en iyi şekilde faydalanmakta ve üretim alanında da sürekli kendisini geliştirmektedir.

Firma doğadan aldığı ilhamı özgün, yenilikçi ürünler üzerinde kullanmakta ve ortaya insan sağlığını desteklemeyi hedefleyen ürünler çıkartmaktadır. Odak noktasına her daim insanı alan Orzax İlaç kalitesinden emin olmadığı hiçbir ürünü insanlara sunmamaktadır. Bu anlamda insan sağlığını her daim ön planda tutmaktadır. ”Sağlığa Hediye” sloganı ile yoluna devam eden firma kaliteden taviz vermeden ürünlerini insanlarla buluşturmaya devam etmektedir.

Day2Day Collagen Beauty Intense

Takviye gıdalar insan bünyesinin ihtiyaç duyduğu ama dışarıdan yeteri kadar sağlanamayan pek çok vitamin ve mineralleri desteklemek amacı ile kullanılmaktadır. Normal gıda tüketiminin yanında kullanılan takviye gıdalar ilaç olmamakla beraber sadece normal gıdaya destek olmak için üretilmektedir. İnsan yaş aldıkça pek çok açıdan takviyeye ve desteğe ihtiyaç duyabilmektedir. Kolajen de bunlardan bir tanesi olabilir.

Vücudun bağ dokularının bütünlüğünü sağlamaya yardımcı kolajen insan vücudunda bulunan toplam protein içeriğinin ortalama %30’u kadarını oluşturmaktadır. Cilt, kıkırdak ve kemik biçiminin işlevini koruması açısından önemlidir. Ancak yaş ilerledikçe kolajen üretimi yetersiz kalabilmektedir. Bu noktada takviye olarak bir destek almak söz konusu olabilir. 

Day2Day The Collagen Beauty Intense takviye gıda ilave şeker içermeyen lezzetli içimi ile kişiye destek olmaktadır. America Food Awards tarafından altın madalya tat ödülüne layık görülen bu takviye gıda normal kolajen oluşumunu desteklemeye yardımcıdır. Günlük kullanım dozunu aşmadan kullanım talimatlarına uyarak vücudun ihtiyaç duyduğu takviyeyi alması sağlanabilmektedir.

Day2Day takviye gıda çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve ihtiyaç duyduğunuz takviye gıdayı en uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun