Kozmela.com

DERMA E

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Derma E Ürünleri

1984 yılında güney California bölgesinde David Stearn ve Dr. Linda Miles tarafından kurulmuştur. Derma E güçsüz ciltleri güçlendirme hedefi ile kurulmuş ve geliştirilmektedir. 
Hayvan dostu olan marka, ürünlerinde bitkisel içeriklere yer vermektedir. Bitmiş ürünler hayvanlar üzerinde test edilmez. Aynı zamanda hayvanlara olduğu kadar çevreye de duyarlı olan marka ürünlerinde geri dönüşümlü malzemeler tercih etmektedir.
Doğal cilt bakım ürünleri sunan markanın bugün 80’den fazla cilt, saç ve vücut bakım ürünleri bulunmaktadır. Derma E ürünlerinde Paraben, Gluten, petrol türeci, GDO Sodyum laureth sülfat, mineral yağ ve Lanolin bulunmamaktadır. Ürün içeriklerinde etkili kombinasyonları bir araya getirerek cilt problemlerine en iyi çözüm için çalışmaktadır. 
11 farklı serisi bulunan marka cilt tiplerini göz önüne alarak oluşturdukları ürünler ile sizler için en uygun çözümü sunmayı hedeflemektedir.
Derma E Nemlendirici 
Cilt tipine göre hazırlanan özel içerikli nemlendirici ürünler cildinizin ihtiyacı olan nemi geri kazandırmayı hedefler.
Derma E ürünlerine Kozmela.com üzerinden ulaşarak uygun fiyat avantajından yararlanabilir, alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Derma E
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun