Kozmela.com

DERMADERM

DermaDerm markasında 20 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

DermaDerm

Cilt, saç, yüz bakımı ve güneş koruyucu ürünleri ile adından sıklıkla söz ettiren DermaDerm ile tüm ihtiyacınızı tek bir marka altında en kaliteli şekilde karşılayabilirsiniz. İçeriği yüzde yüz bitkisel olan ve bu anlamda sizlere doğal bir bakım sunan DermaDerm uygun fiyatları ile de hemen herkesin rahatlıkla kullanabileceği ürünler sunmaktadır. Cilt bakım ürünleri arasında pişik kremi, ayak bakım kremi, masaj kremi, çatlak oluşumunu engellemeye yardımcı krem, kırışıklığın önüne geçmeye katkı sağlayan krem, cilt lekelerini önlemeye yardımcı krem ve güneş koruyucular yer almaktadır. Kozmela’da DermaDerm’in tüm ürünlerini yakından inceleyebilirsiniz.

DermaDerm Sivilce Kremi

Ciltte oluşan en can sıkıcı problemlerden bir tanesi de sivilcelerdir. Sivilce oluşumunun önüne geçmek için destek ürünler kullanmakta fayda vardır. DermaDerm sizlere en etkili yardımcı kremleri sunuyor. Doğal antioksidan vitaminlerle geliştirilmiş olan sivilce kremi yağlanmaya dolayısıyla sivilce oluşumuna karşı cildinizi destekler. İçeriğinde pek çok bitki özü bulunmaktadır. Bu anlamda siyah noktalara karşı etkili bir bakım sağlamaya yardımcı olur. Eğer düzenli kullanırsanız sivilce eğilimli siyah noktaların oluşumunun engellenmesine ne denli katkı sağladığını görebilirsiniz. İçeriğinde Tea Tree Çağ Ağacı özü bulunmaktadır. Bununla beraber allantoin, pantenol ve aloe vera gibi bileşenleri ile sivilceye neden olabilen yapılanmalara karşı gerekli bakımı sağlamanıza yardımcı olur.

DermaDerm Leke Kremi

Ciltte pek çok nedenden dolayı leke oluşumu görülmektedir. Cilde rengini kazandırmaya yardımcı olan pigmentlerin fazla üretiminden dolayı bu lekelerin oluşumu görülebilir. Güneş ışınlarına yoğun bir şekilde maruz kalmak ciltte lekelenmeye sebep olabilir. Cilt üzerinde oluşan çiller de buna bir örnek olabilir. DermaDerm leke kremi ise leke oluşumuna elverişli olan cilt tipleri için özel formüle edilmiştir. İçeriğinde nemlendirmeye yardımcı, bitki özleri yer almaktadır. Bu sayede lekelerin giderilmesine yardımcı olmaktadır. 

DermaDerm Güneş Kremi

Güneşte cilde zararlı olabilecek UVA, UVB ışınları vardır. Bu ışınlardan cildi korumak demek lekelenmenin de önüne geçme adına tedbir almak demektir. Hem yaz hem de kış aylarında kullanabileceğiniz DermaDerm güneş kremi ile cildiniz için gerekli desteği sağlamış olursunuz. İçeriğinde organik güneş koruma hammaddeleri bulunmaktadır. Bu sayede cildi güneşten koruma adına tam katkı sağlar. Düzenli kullanımla beraber cildin erken yaşlanmasının önüne geçme adına da yardımcı olur.

Makyaj öncesi de kullanıma oldukça uygundur. Yağ içermediği için sivilce oluşumunu desteklemez. SPF 50+ Avrupa standartlarında bulunan en yüksek koruma faktörüdür ve DermaDerm bu standartlara uygun üretilmiştir. DermaDerm’in tüm bakım ürünlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz an siparişinizi verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun