Kozmela.com

DERMALOGİCA

Dermalogica markasında 25 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Dermalogica Ürün Çeşitleri

1986 yılında kurulan Dermalogica cilt bakım ürünleri ile dünyaca tanınan bir markadır. Kurucuları Jane ve Ray Wurwand. 35 seneyi aşkın süredir dünya genelinde ürünleri ile insanların cilt bakım ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya yardımcı olmaktadırlar. Her cilt tipi birbirinden farklı olduğundan her cilt tipi için ayrı hedefe yönelik ürünler sunmaktadırlar. Ürünleri cilt sağlığını destekleyecek şekilde üretilmektedir.

Dermalogica Ne İşe Yarar?

Dermalogica markası ürünler hemen her türlü cilt sorununu çözmeye yardımcı destek ürünler sunmaktadır. Bunlar arasında akne, sivilce, cilt yaşlanması, güneş bakımı, tıraş sonrası bakım ya da en temel cilt bakımını saymak mümkündür. Ürünleri klinik testlerle onaylanmış olup insanlar güvenle kullanabilmektedir. Dermalogica hangi ülkenin ürünü? Diye sorulacak olursa cevap Amerika Birleşik Devletleri olacaktır.  Bir cilt uzmanı olan Jane Wurwand The International Dermal Institute isimli cilt merkezini kurarak bu alandaki çalışmalarını derinleştirmiştir. Wurwand’ın amacı kozmetik üretimine yeni ve çağdaş bir bakış açısı getirerek insanların sorunlarına yenilikçi çözümler sunmak olmuştur. Markanın ürünleri günümüzde 80 ülkede birden insanlarla buluşmaktadır.

Dermalogica Krem

Dermalogica markasının cilt bakımı üzerine pek çok serisi bulunuyor. Bu seriler farklı cilt tiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için özel bileşenlerle formüle edilen ürünlerden oluşmaktadır. Örneğin markanın el ve ayak bakımı serisi içerisinde kuru, yağlı, normal cilt tiplerine uygun farklı ürünler yer almaktadır. Kuru ciltleri nemlendirmeye ya da yağlı ciltlerde yağı dengelemeye yardımcı hedefe yönelik ürünler yer almaktadır.

Dermalogica güneş kremi serisinde ise cilt tipi fark etmeksizin insanların cildini güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı ürünler vardır. 30 ve ya 50 faktör korumalı güneş kremi çeşitleri günlük kullanıma uygun olarak üretilmekte olup cildi nemlendirmeye, güneşe karşı korumaya yardımcı olur. Güneş ışınları cildi kurutabildiği için cildin nem dengesini sağlamaya katkı sağlayan güneş kremi çeşitleri sadece plaj ya da denizde değil her mevsim her yerde kullanılabilmektedir. UVA/UVB gibi ışınlar cilde temas ettiğinde ciltte kuruluk, leke ya da iz gibi sorunlar ortaya çıkarabilirler. Cildi bu gibi olumsuz durumlardan korumak için Dermalogica’nın her cilt tipine uygun farklı ürünleri kullanılabilir.

Güneş ışınlarının en çok ortaya çıkarttığı olumsuz durumlardan bir tanesi ise ciltteki don dengesizliğidir. Güneş ışınlarının ciltte oluşturduğu bu ton değişimleri sadece kozmetik anlamda bir görüntü bozukluğuna sebep olmaz aynı zamanda cilt sağlığını da tehlikeye atar. Dermalogica güneş bakım ürünleri ciltteki ton dengesizliğini gidererek eşit ve pürüzsüz bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

Dermalogica Nemlendirici

Cilt bakımının en temel aşamalarından bir tanesi nemlendirmedir. Cilt tipi ne olursa olsun cildin her daim canlılığını koruyabilmesi ve çevresel faktörlerden etkilenmemesi için uygun bir nemlendirici kullanmak gerekir. Dermalogica nemlendirici çeşitleri içeriğindeki doğal nemlendirici özler ve bileşenler sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu günlük nemi sağlamaya destek olur. Bunun yanında erken yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye de katkı sağlar. Toz, duman, kir, stres, beslenme alışkanlıkları gibi pek çok etken cildi yıpratabilir ve erken yaşlanma belirtilerini ortaya çıkarabilir. Nemlendiriciler cilt tipine uygun alındığı takdirde cildi bu olumsuz etkilere karşı korumaya yardımcı olur.

Günümüzde cilt bakım rutininde maskeler oldukça önemli bir yere sahip. Dermalogica yüz maskeleri cilt yorgunluğunu alarak taze, canlı ve ışıl ışıl bir görünüm ortaya çıkartmaya yardımcı olan ürünlerdir. Ayrıca yoğun içerikleri ile ciltteki ton dengesizliği, sivilce, akne, siyah nokta gibi durumları da en aza indirmeye katkı sağlamaktadır. Markanın göz kremleri göz çevresine bakım sağlar. Kaz ayağı, ince çizgi, ton dengesizliği gibi durumları ortadan kaldırmaya yardımcıdır. Göz çevresini nemlendirerek daha aydınlık, canlı bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcı olur.

Peeling uygulaması ciltteki pürüzleri ortadan kaldırmaya ve taze bir cilt görünümü ortaya çıkarmaya yardımcıdır. Peeling ürünleri pratik kullanımı ve etkili sonuçları ile cilt bakım rutininin olmazsa olmazı durumundalar. Makyaj bazı ürünler ise cildi makyaja en iyi şekilde hazırlamaya yardımcı olarak makyajın gün boyunca sabit ve dengeli kalmasına katkı sağlarlar. Makyaj bazları cildi aynı zamanda beslemeye, nemlendirmeye ve taze bir görünüm vermeye de katkı sağlarlar.

Dermalogica yüz temizleme jelleri gün içerisinde yorgun düşen cildi toparlamaya ve ciltteki kiri, yağı temizlemeye yardımcı olmaktadır. Yüz temizleme jelleri suni renklendirici ya da koku içermez. Ayrıca sabun da içermeyen ürünler güvenle kullanılabilir. Bitkisel özlerle formüle edilen ürünler cilde doğal bir bakım sağlamaya yardımcı olur. Dermalogica yüz temizleme jeli cildi tazelemeye, canlı ve aydınlık bir görünüm kazandırmayı hedefler. Ciltteki kir ve yağı temizlerken etkili bir bakım sağlar.

Dermalogica yüz temizleme köpüğü ise hassas ve nazik bir bakım sunar. Yumuşak dokunuşlar ve etkili bir sonuç için markanın yüz temizleme köpüğü tercih edilebilir. Ciltteki gerginliği gidermeye yumuşak ve aydınlık bir form kazanmasına destek olur. Uygulaması ise oldukça kolaydır. Yumuşak köpük ciltte adeta kayar ve hızlıca emilir. Nemi gün boyu ciltte hissetmek mümkün olur.  

Dermalogica Serum

Hayata geçirdiği her üründe kalitesini daima gösteren marka bu anlamda sektörde kendisine kalıcı bir yer edinmiştir. Markanın sunduğu cilt bakım ürünlerinden bir diğeri de tonik ve serumlardır. Tonikler cilt bakımında önemli yere sahip ürünlerdir. Cildi hem kusursuz bir şekilde temizlemeye yardımcı olurken hem de cildin tazelenmesine katkı sağlarlar. Makyajı ciltten en iyi şekilde arındırmaya yardımcı olan Dermalogica tonikler yoğun içerikleri ile tek bir iz bile bırakmıyorlar. Makyaj kalıntıları ciltte uzun süre kaldığı takdirde tene zarar vermeye başlarlar. Hatta ciltte tıkanmaya neden olduğu için cildin nefes almasını engellemeye de başlarlar.

Dermalogica tonikler ciltteki kalıntıları en iyi şekilde temizlerken cildin nemlenmesine yardımcı oluyor. Ayrıca tonikler mevsim değişimlerinde cilde etkili bir destek oluyor. Cilt tonunun dengelenmesine ve yorgun görünümün azalmasına katkı sağlıyorlar. Yoğun makyaj yapan kişiler için tonikleme oldukça önemlidir. Akşamları özellikle eve gelindiğinde gün boyu yüzde sabit duran makyajın tek bir kalıntısının bile kalmaması gerekiyor. Bu sebeple Dermalogica tonik ve temizleme suları yoğun bileşenler ile tek seferde tüm kir ve makyaj kalıntılarını söküp atabiliyor.

Serumlar farklı cilt problemlerinin önüne geçme adına kullanılan önemli ürünlerdir. Serumlar hem cilt hem de saç problemleri için özel olarak geliştirilmektedir. Serumların en büyük özelliği cilt ya da saça diğer ürünlere oranla çok daha hızlı nüfuz etmesidir. Ciltteki kuruluk, ton farklılığı, renk dengesizliği, sıkılık kaybı gibi sorunların üstesinden serum kullanarak gelmek mümkündür. Dermalogica serum çeşitleri cilde yoğun bir şekilde bakım sağlamaya yardımcı olur. Cilde hızla nüfuz eder ve toparlanmasına, canlı bir görünüm kazanmasına katkı sağlar.

Genellikle serumlar haftada bir ya da iki kez kullanılan ürünlerdir. Şikâyetçi olunan cilt problemini en aza indirmeye ve o şikâyetin yeniden ortaya çıkmamasına yardımcı olurlar. Serumlar diğer ürünlere göre daha yoğun olduğundan cilt üzerindeki etkileri de daha belirgindir. Yıpranmış cildin ihtiyaç duyduğu mineral ve bileşenleri hızlı bir şekilde sağlamaya katkı verirler.

Dermalogica cilt bakım ürünlerini sitemizde inceleyebilirsiniz. Cilt tipinize ve cilt ihtiyacınıza en uygun Dermokil ürününü anında sipariş verebilirsiniz.       

 

Dermalogica
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun