Kozmela.com

DERMATONE

Dermatone markasında 18 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Dermatone

Bir Mirani Group markası olan Dermatone cilt ve saç bakımına dair ürünleri ile öne çıkan ve tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük beğeni gören bir markadır. Nemlendirici krem, serum, akne bakım jeli, saçları güçlendirmeye ve saç kayıplarını en aza indirmeye yardımcı şampuan gibi geniş bir ürün skalası bulunuyor. Her cilt, saç tipi ve sorununa karşı etkili bir çözüm sunan marka hedefe yönelik bakım sağlamaktadır.

Cilt ve saç bakımında esas olan sorunun tam olarak belirlenmesidir. Dermatone, her türlü probleme yönelik içeriği güçlü ürünleri ile öne çıkan bir markadır. Bu anlamda hem kadınların hem de erkeklerin ihtiyaç duyabileceği bakımı sağlama adına ürünlerini son teknoloji yardımı ile geliştirmekte ve her geçen gün ürün sayısını artırmaya devam etmektedir. 

Cilt tonundaki dengesizlik pek çok nedene bağlı olarak ortaya çıkabilir ve pek çok insan bu konuda şikâyetçidir. Hamilelik, yanlış beslenme, kötü hava şartları, stres, yanlış ürün kullanımı, güneşe fazla maruz kalma gibi nedenler cilt tonunda dengesizliğe neden olabilir. Kozmetik bir sorun olan ton dengesizliği hoş bir görünüm oluşturmaz. O sebeple önlem alınmalıdır. Dermatone serum çeşitleri, içeriğindeki yoğun özler sayesinde cilt tonundaki dengesizliği gidererek daha aydınlık, canlı ve eşit bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

Dermatone Leke Giderici Serum

Cilt tonundaki dengesizliği gidermek için yaygın olarak serum kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise serumların içerik olarak oldukça güçlü bir yapıya sahip olmasıdır. Dermatone serum çeşitleri cilt tonundaki renk farklılığını gidererek homojen, canlı ve eşit bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Dermatone serum uygulaması kolay etkisi yoğundur. Düzenli bir kullanım ile ciltteki ton dengesizliğini gidermek mümkündür. Daha aydınlık, eşit ve canlı bir cilt görünümü için Dermatone serum çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Dermatone Krem

Cilt tonunu eşitlemeye yardımcı sadece serum çeşitleri değil tonik ve kremler de bulunmaktadır. Tonik ve kremler de doğal içerikleri ve cilt tonunu dengelemeye yardımcı özellikleri ile öne çıkmaktadır. Krem ve toniklerin de uygulaması kolay ve etkisi güçlüdür. Dermatone insanların kullanım kolaylığına göre farklı çeşit ürünler sunmaktadır. Kimisi serum uygulamasını daha rahat yapabilirken kimisine krem uygulaması daha kolay gelmektedir. 

Markanın cilt bakım ürünleri gibi saç bakım ürünleri de tüketiciler tarafından büyük bir beğeni ile kullanılmaktadır. Özellikle yavaş uzayan, cansız saçları güçlendirmeye ve daha sağlam daha istikrarlı bir saç oluşumunu desteklemeye yardımcı ürünler bulunmaktadır. Bununla beraber kepeklenme sorununa karşı da içeriği ve etkisi kanıtlanmış saç bakım ürünleri bulunmaktadır. Kepeğe karşı özel olarak formüle edilmiş Dermatone şampuan çeşitleri bu soruna karşı çözüm sunmaktadır. Çabuk yağlanan, kepeğe meyilli saçların bakımı için özel olarak geliştirilmiş Dermatone şampuanlarından kullanarak bu sorundan kurtulmak mümkündür.

Dermatone marka saç, cilt bakım ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü en uygun ödeme seçeneği ile anında sipariş verebilirsiniz.   

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun