Kozmela.com

Dermokil Nemlendirici Krem Çeşitleri

Dermokil, “Kilden gelen güzellik” mottosu ile 2006 senesinde kozmetik pazarında tüketicilerle buluşmuş bir markadır. Bir iş adamı olan Ünal Karaca tarafından, kilin faydalarını tüketiciye sunmak amacı ile kurulan marka günümüzde geniş bir tüketici kitlesine hitap etmektedir. Ezel Kozmetik çatısı altındaki markalardan bir tanesi olan Dermokil, içeriğinde yüzyıllardır cilt bakımında kullanılan kilin bileşenlerini taşıyan dermokozmetik ürünlerini tüketicilere sunmaktadır. Ezel Kozmetik, şu anda 25 bin satış noktası ile 5 kıtada, 25’den fazla ülkede tüketicilere ürünlerini ulaştırmaktadır.

Dermokil Krem Ne İşe Yarar?

Pek çok nedenden ötürü cilt canlılığını kaybedebilir. Hem çevresel faktörler hem de genetik faktörler bunda rol oynayabilir. Önemli olan cildin ihtiyacı olan bakımı doğru bir şekilde yapmaktır. Cilt bakımının temelini ise cilt temizliği oluşturur. Temiz olmayan bir ciltte her türlü cilt problemi görülebilir. Gözenekler tıkanabilir, yağlanma olabilir, akne ve siyah nokta ortaya çıkabilir, nemini kaybedebilir, kuruyabilir ve canlılığını kaybedebilir. Cildin bu şekilde yıpranmaması için doğru bir ürünü düzenli bir şekilde kullanmak gerekir. 

Her cilt tipine uygun bakım ürünleri bulunuyor ancak insanlar içeriğinde doğal bileşenlerin olduğu ürünleri daha çok tercih ediyorlar. Bunda özellikle son yıllarda hemen her üründe doğal olana yönelimin etkisi büyük. İçeriğinde kimyasal katkı maddesi bulunan ürünler ciltte kısa vadede olumlu sonuçlar ortaya çıkartsa da uzun vadede farklı cilt problemlerine kapı açabilir. Dermokil krem çeşitleri ise içeriğindeki doğal özler sayesinde cilde etkili bir bakım sağlamaya yardımcı oluyor.  

Dermokil krem çeşitleri cilt tipine uygun olarak cildin nemlenmesine, kuruluğunun giderilerek sağlıklı, canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki kil cildi etkili bir şekilde temizlemeye yardımcı olurken sıkı bir form kazanmasına ve beslenmesine de katkı sağlar. Kilin cilt bakımında kullanıldığı ve çok yönlü bir madde olduğu bilinmektedir. Derin bir temizlik sağlaması sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Cilt katmanlarında biriken kir, toz ve makyaj kalıntılarını en iyi şekilde çeker alır ve ortaya sağlıklı bir görünüm çıkarmaya yardımcı olur.

Dermokil krem içeriğinde bulunan kilin peeling etkisi de vardır. Cilt üzerindeki ölü hücrelerin temizlenmesine yardımcı olurken antiseptik özelliği ile hijyen sağlar. Krem içerisinde bulunan gliserin cildin nemlenmesine katkıda bulunur. Cildin beslenmesine, yumuşamasına ve kurulukların giderilmesine yardımcı olur.

Aloe vera özü içeren Dermokil krem akne oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Ciltteki ton eşitsizliklerini düzenlemeye ve pürüzsüz, eşit tonda ve canlı bir görünüm ortaya çıkarmaya katkı sağlar. Dermokil krem içeriğinde shea yağı A, C ve E vitamini içermektedir. Erken yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye, kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Güneş koruyucu özelliği sayesinde güneşin zararlı ışınlarını yansıtmaya yardımcıdır.

Dermokil Nemlendirici Krem

Sağlıklı, pürüzsüz ve canlı bir cilt için cildin çevresel faktörlerden korunması, kurumasının önüne geçilmesi gerekir. Nemini kaybetmiş bir cilt erken yaşlanma belirtileri ortaya çıkarır. Bunun önüne geçmek için ise içeriğinde cildi doğal şekilde nemlendirmeye yardımcı bileşenler bulunan kremler tercih edilmelidir. Dermokil Zeytinyağlı bakım kremi ise doğal zeytinyağı özü sayesinde cildin nemlenmesine yardımcı olur. Cilde sağlıklı, ışıl ışıl bir görünüm sağlarken çevresel faktörlerin zararlı etkilerini en aza indirme adına da destekte bulunur. Günlük kullanıma uygun olan nemlendirici krem ile cilde gün boyunca etkili bir koruma sağlamak mümkündür.

Dermokil Krem Nasıl Kullanılır?

Doğal içeriklerle geliştirilmiş olan Dermokil krem çeşitlerinin uygulaması da oldukça basittir. Cildin tipi ve ihtiyacına göre kullanım sıklığı da artabilir. Günlük ihtiyaç duyulduğu kadar el, yüz ve dirseklere uygulanabilir ve ciltte canlı, parlak bir görünüm elde edilebilir. Zeytinyağı, aloe vera, kil gibi özel içerikleri ile cilt tipi ne olursa olsun cildin ihtiyacını karşılamaya yardımcıdır.

Dermokil krem çeşitleri en hassas ciltlerden yağlı ciltlere kadar her cilt tipine kapsamlı bir bakım sağlamaya yardımcı olur. Dermokil krem gün içerisinde güneş ışınlarının ortaya çıkarttığı tahribatı en aza indirme adına iyi bir destektir. Güneşe çıkmadan önce uygulanacak krem ile ciltteki kuruluğu ve ton eşitsizliğini gidermek mümkün olabilir. Siz de cildiniz için doğal bir destek ve bakım arıyorsanız Dermokil krem çeşitlerine mutlaka göz atmalısınız.

Doğal içerikli Dermokil krem çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun