Kozmela.com

DERMOSKİN

Dermoskin markasında 52 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Dermoskin Ürün Çeşitleri

Matilek firması faaliyetlerine 1970’li yılların başında başlamıştır. Ana alanı eczacılık ve ecza depoculuğu olan firma yıllarca dünyanın önde gelen markalarını ülkemiz insanları ile buluşturmuştur. 2007 yılında ise Dermoskin marka ürünleri piyasaya sunmuş ve bugün dünya genelinde en çok tanınan ve tercih edilen markalardan bir tanesi haline gelmiştir. Dermoskin cilt sağlığını destekleyen, canlı ve genç kalmasına yardımcı olan ürünleri ile ön plana çıkmaktadır. Dermoskin geniş kapsamlı bir bakım için her türlü ürünü sunmaktadır.

Dermoskin Ne İşe Yarar?

Dermoskin marka ürünler doğal içeriklerle formüle edilmiş olup cilt sağlığını bu doğal özler sayesinde desteklemektedir. Cildi nemlendirerek parlak ve canlı bir forma gelmesine katkı sağlamaktadır. Cilt üzerinde en çok karşılaşılan problemler arasında siyah nokta, sivilce, akne, güneş ışınlarına bağlı olarak ton dengesizliği, erken yaşlanma belirtileri gelmektedir. Dermoskin ürünleri cilt tipine ve problemine bağlı olarak etkisini en iyi şekilde göstermektedir. 

Dermoskin geniş ürün yelpazesi ile her cilt tipine uygun bakımı sağlamaya yardımcıdır. Krem, nemlendiric, peeling ürünleri, güneş kremi gibi cilt bakımına dair gereken tüm bakım ürünlerini marka altında bulmak mümkündür. Ciltte biriken ölü hücre kalıntıları ve toksinler cilt sağlığını olumsuz yönde etkiler. Dermoskin cilt bakım ürünleri cildi etkili bir şekilde temizlemeye katkı sağlar. Doğuştan gelen ya da sonradan oluşan cilt sorunlarını engellemeye yardımcı olur. 

Cilt tipleri birbirinden farklıdır ve cildin ihtiyaçları da değişebilir. Yağlı, kuru, normal, karma olarak birbirinden ayrılan cilt tiplerine uygun ürünlerle bakım sağlamak gerekir. Örneğin kuru bir cildin yoğun bir şekilde nemlendirilmesi, nem ihtiyacının giderilmesi gerekir. Yağlı ciltlerin en büyük sorunu ise gözeneklerin fazla belirgin olması ve cildin aşırı parlamasıdır. Yağlı ciltlerde tedbir alınmaz ise sivilce ya da akne gibi sorunlarla karşılaşmak mümkündür.

Kadınların en büyük cilt sorunlarından bir tanesi olan selülit ise yine uygun bileşenli bir cilt bakım ürünü ile önüne geçilebilecek ya da selülit görünümünün en aza indirilebileceği bir durumdur.

Selülit dediğimiz portakal kabuğuna benzeyen görünüm kozmetik anlamda oldukça kötü bir görünüm ortaya çıkartmakla beraber ileriki yaşlarda cilt sağlığını da ciddi bir şekilde tehdit edebilir. Ciltte sıkılaşma sağlanması, cilt görünümünün düzenlenmesi için doğal bileşenlerle formüle edilmiş Dermoskin kremler kullanılabilir.

Dermoskin Nemlendirici

Göz çevresi için özel olarak formüle edilmiş Dermoskin nemlendirici kremler ince çizgi oluşumu ya da kaz ayağı gibi oluşumları en aza indirmeye yardımcı olur. Göz çevresi ince bir deriye sahiptir. Bu nedenle oldukça hassas bir bakım sağlanması gerekir. Dermoskin göz çevresi bakım kremleri hassas göz çevresine aydınlık, tazelik sağlamaya yardımcı olurken ince çizgi oluşumunu da en aza indirmeye katkı sağlar. Bu sayede erken yaşlanma belirtilerinin de önüne geçmeye imkân sağlayabilir.

Göz çevresi etrafında, gözlerin alt kısımlarında oluşabilecek farklı tonların giderilmesi, homojoen bir görünüm sağlanması için Dermoskin göz çevresi için özel olarak formüle edilmiş ürünlerinden kullanılabilir. Göz çevresinde kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olan bakım kremleri farklı renk ve ton oluşumlarının önüne geçmeye yardımcı olurken cildi nemlendirir ve taze bir görünüm sağlamaya katkı sağlar.

Dermoskin Yüz Kremi

Yüz bölgesi için özel olarak üretilmiş olan ve doğal özlere sahip nemlendirici Dermoskin kremler günlük kullanıma uygundur. Çantada, cepte rahatlıkla taşınabilecek bu kremler günün her saati uygulanmaya müsaittir. Evde, ofiste, arabada, tatilde kısaca cildin neme ihtiyacı olduğu her an kullanılabilir. Uygulama için ise sadece cildi temizlemek yeterlidir. Cilt tonunu eşitlemeye yardımcı Dermoskin krem aynı zamanda cildin olgunlaşma sürecini de yavaşlatmaya katkı sağlar. Cilde aydınlık, taze ve canlı bir görünüm kazandırmaya yardımcıdır. Farklı ebatlarda ve çeşitlerde sunulduğundan ihtiyaca en uygun şekilde ürün alınıp kullanılabilir.

Ciltteki makyajı çıkartmak için özel olarak üretilmiş olan Dermoskin jel ve köpükler ise yoğun bir günün ardından yüz bölgesinde hiçbir iz bırakmadan tek adımda makyajı etkili bir şekilde çıkarmaya yardımcı oluyor. Dermoskin ürünleri cilde hassas bir bakım sağlamaya katkıda bulunuyor. İçeriğindeki nemlendirici bileşenler cildin daha taze ve aydınlık kalmasına olanak tanıyor.

Ciltteki makyajı ve pürüzleri kolay bir şekilde çıkarıyor ve kişiye sağlıklı bir cilt görünümü bırakmaya yardımcı oluyor. Jel ve köpük ürünleri yüzü kurutmayan formülasyonu ile cilde nazik bir bakım sağlamaya yardımcıdır. Jel ve köpük çeşitleri cilt üzerinde kaygan yapısı ile rahatlıkla uygulanır. Yorgun cildin dinlenmesine, temizlenmesine ve yumuşak bir form kazanmasına katkı sağlar. Ciltteki nem dengesini koruyarak kurumayı engellemeye destek olur.

Dermoskin markasının tırnak ve el kremleri ise günlük olarak ellere bakım sağlama adına idealdir. Tırnaklara aydınlık, temiz bir görünüm sağlamanın yanı sıra tırnakların güçlenmesine ve çevresel faktörlerin olumsuz etkilerini en aza indirilmesine destek olur.

Hem tırnak hem de tırnak çevresindeki cildin sağlıklı bir görünüm ortaya çıkarmaya destek olur. Dermoskin biotin içerikli şampuan çeşitleri ise saçları kökten uca beslemeye, temizlemeye ve ışıl ışıl bir görünüm vermeye yardımcı olur. Saç kaybı yaşayanlar için saçları canlandırmaya, dolgunlaştırmaya destek veren bir formüle sahiptir. Saç direnç ve dayanıklılığını en iyi şekilde artırmayı hedefler. Saçla beraber saçlı deriye de bakım sağlamaya katkı sağlar.

Dermoskin cilt ve saç bakım ürünlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Dermoskin ürünlerine en uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir tık ile sipariş verebilirsiniz.

 

Dermoskin
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun