Kozmela.com

DİADERMİNE

Diadermine markasında 43 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Diadermine Ürün Çeşitleri

Henkel grubunun bir markası olan Diadermine’in geçmişi 1904’lere kadar dayanmaktadır. Cilt bakım ürünleri konusunda uzmanlaşmış olan marka her türlü cilt tipi ve cilt sorununa yönelik ürünlerini tüketicilere sunmaktadır. Henkel grubu geniş ürün marka skalasına sahip bir şirketler grubudur. Bu anlamda Diadermine de marka olarak grubun öne çıkan isimlerinden bir tanesidir. 

Diadermine ne işe yarar?

Her cilt tipinin ihtiyacı birbirinden farklılık gösterir. Cilde eğer doğru ürün,  doğru bir rutin ile bakım sağlanmazsa erken yaşlanma belirtileri ortaya çıkabilir, ton dengesizliği yaşanabilir ve çevresel faktörlere bağlı olarak erkenden yıpranabilir. Cilde düzenli olarak sağlanacak bakım hem cilt sağlığı açısından hem de kozmetik görünüm açısından önemlidir. Cilt için kullanılacak ürünler mutlaka cilt yapısına uygun olmalıdır. Cildin ihtiyacı bu aşamada iyi belirlenmeli ve doğru bir içerik ile cilt bakımı sağlanmalıdır. Diadermine geniş ürün yelpazesi ile her cilt tipi ve cilt sorununa yönelik ürünlerini tüketicilere sunmaktadır.

Diadermine ürün çeşitleri arasında nemlendirici kremler, cilt maskeleri, serumlar, gündüz kremleri, losyonlar, makyaj temizleme ürünleri, BB kremler, göz kremi gibi cilt bakımına dair kapsamlı bir ürün grubu bulunmaktadır. Günlük cilt bakım rutininde kullanılabilecek cilt temizleme ürünleri, makyaj temizleme ürünler ya da haftalık kullanabileceğiniz peeling, maske gibi ürünler markanın geniş ürün yelpazesi içerisinde bulunmaktadır. 

Markanın ürünlerinde pek çok özel bitkisel yağ, vitamin ve mineral bulunmaktadır. Bunlar cildi beslemeye, cilt sağlığını desteklemeye yardımcı bileşenlerdir. Hassas, yağlı, kuru, karma, normal fark etmeksizin tüm cilt tiplerinin ihtiyacını karşılayabilecek doğal içerikler Diadermine ürünlerinde bulunmaktadır. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi Diadermine ürünlerinde de düzenli kullanım önemlidir. Düzenli kullanım dahilinde Diadermine ürünlerinden beklenen sonuç alınabilmektedir. 

Diadermine gece + gündüz kremi

Hem gündüz hem de gece olmak üzere cilt bakımının farklı aşamaları söz konusudur. Markanın gündüz kremleri cildi güneşin zararlı ışınlarından ya da çevresel faktörlerin olumsuz etkilerinden korumaya yardımcı olur. Gündüz kremi içeriğinde yer alan hyalüronik asit cildi yoğun şekilde nemlendirmeye ve gün içerisinde nem kaybını önlemeye yardımcı olmaktadır.  

Gündüz kremleri 30-40-50 yaş grupları için özel olarak üretilmektedir. İçeriğindeki bitkisel bileşenler cildin daha gergin ve genç görünmesine yardımcı olur. Gündüz kremleri hafif kremsi bir dokuya sahip olduğundan ciltte herhangi bir ağırlık yapmaz, kolayca emilir ve etkisini en kısa zamanda göstermeye başlar. 

Vücudun yapı sistemini bir arada tutan ve hem cilt hem de eklemler üzerinde oldukça önemli bir yere sahip olan kolajenler ilerleyen yaşla beraber azalmaya başlar. Buna bağlı olarak ciltte sarkmalar, erken yaşlanma belirtileri gibi durumlar ortaya çıkabilir. Diadermine gündüz kremi çeşitleri içeriğindeki kolajen ile cilt sağlığını destekler. 

Cildin daha genç, pürüzsüz, sıkı ve canlı görünmesine yardımcı olur. Markanın her yaş grubuna özel ürünü bulunmaktadır. 30 yaşlar için ayrı bir ürün grubu bulunduğu gibi 40 ve 50 yaş üzeri için de özel ürün grubu bulunmaktadır. Bu ürünlerin birbirinden ayrılmasının sebebi her yaş cildin farklı ihtiyaçlarını karşılamasına yönelik üretilmesidir.

Diadermine gece kremi çeşitleri isminden de anlaşılacağı üzere gece kullanımı için özel olarak üretilmektedir. İçeriğindeki aktif bileşenler gündüz yorulan cildin toparlanmasına ve canlılığını kazanmasına yardımcı olur. Kolajen desteği sağlar ve cildin elastikiyetini artırmaya katkıda bulunur. Kırışıkları doldurarak ince çizgi görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur. Gece dinlenen cilde etkili bir bakım sağlar ve sabah taze, canlı ve dinlenmiş bir cilt ile uyanmanızı sağlar.

Diadermine Kırışıklık Karşıtı Günlük Bakım Kremi

Günlük olarak cildi temizlemeye yardımcı markanın pek çok ürünü bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi yüz yıkama köpüğü ve yüz yıkama jel seçenekleridir. Hem köpük hem de jel seçenekleri cildi günlük olarak derinlemesine temizlemeye yardımcı olur. Ciltteki kiri, makyaj kalıntılarını ayrıca bakteri ve fazla yağı temizlemeye yardımcı olur. Sabahları kullanılabilecek yüz yıkama köpük ve jeli ile güne taze, temiz, canlı ve arınmış bir cilt ile başlayabilirsiniz. Nemlendirici özelliğini gün boyunca gösteren bu temizlik ürünleri her cilt tipinin kullanımına uygun olarak üretilmektedir.

Kadınların günlük olarak en çok yaptığı uygulamalardan bir tanesi makyaj çıkarmadır. Makyaj çıkarmak için pek çok farklı üründen bahsetmek mümkündür. Bunlar arasında makyaj temizleme kremi, makyaj temizleme suyu ve sütleridir. Diadermine makyaj temizleme ürünleri makyajı tek bir adımla temizlemeye yardımcı olur. 

Cilde herhangi bir zarar vermemekle beraber cilt sağlığını destekleyen içeriklere sahiptir. Markanın makyaj temizleme ürünleri göz, ten ve dudak makyajını tek hamlede silip atmaya yardımcı olur. Cilde tertemiz bir görünüm sağlarken aynı zamanda ferahlatmaya yardımcı olur.

Micellar makyaj temizleme suyu makyajı temizlemeye yardımcı olurken cildi kurutmaz. Hem yüz hem de göz çevresini etkili bir şekilde temizlemeye yardımcı olur. Cildin doğal nem dengesini korumaya yardımcı olur. Micellar su çeşitleri günlük cilt temizliği için de son derece etkili bir çözüm sunmaktadır. Cilt üzerinde herhangi bir ağırlık ya da rahatsız edici bir his bırakmayan micellar su pratik bir temizlik sunmaktadır. 

Diadermine Hydralist Temizleme Mendili ise paketinden çıkarıp pratik bir şekilde cilt temizliği sağlamaya uygundur. Cildi nemlendirmeye yardımcı olan mendil kuru ve hassas ciltler üzerinde sorunsuz bir temizlik sağlar. Yüz, göz ve dudakları nazikçe temizlemenize olanak sağlar. Ciltteki tüm makyaj kalıntılarını anında temizlemeye yardımcı olur. Kullanışlı paketi ile her yere rahatlıkla götürebilir her yerde rahatlıkla çekere kullanabilirsiniz. 

Cilt maskeleri ise özellikle cildi kapsamlı bir şekilde arındırdığından tüketiciler tarafından sıklıkla tercih edilirler. Diadermine Hydralist Duş Maskesi tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Cildin daha temiz, arınmış ve canlı görünmesine yardımcı olur. Ayrıca ciltte gerginlik hissi de bırakmaz. Cildin tazelenmesine, kirlerden arınmasına ve aydınlık bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. 

Markanın geniş bir ürün yelpazesi vardır. Bu sebeple seçilecek ürün kişinin cilt tipi ve cilt sorununa uygun olmalıdır. Ayrıca günlük ve haftalık bakım ürünleri de birbirinden farklı olduğu için periyodik bakımlar için alınacak ürün özelliklerinde buna da dikkat etmek gerekir. Her cilt tipi farklı olduğu için ihtiyaçları da farklı olacaktır. Yağlı bir cilt için su bazlı ürünlerden tercih edebilirsiniz. Böylelikle cildin yağ dengesini sağlamaya yardımcı olacaktır. Kuru bir cilt söz konusu ise cildi nemlendirmeye yardımcı içeriklere sahip ürünler tercih edilmelidir. 

Hassas ciltler için özellikle içeriği hassas ciltlere özel ürünler tercih edilmelidir. Diadermine hassas ciltlere özel cilt bakım kremi, serumu ya da losyonu tercih edebilirsiniz. Hassas ciltlere özel üretim olduğundan cildi kurutmayacak olan bu ürünler cilde nem desteği sağlayacaktır. Gün içerisinde hassas cildi yoran, yıpratan etkileri de en aza indirmeye yardımcı olacaktır.  

Özellikle akne ya da sivilce gibi sorunlarla uğraşanlar için yağ dengeleyici cilt bakım ürünleri bulunmaktadır. Bunlar fazla sebumu ciltten arındırarak akne oluşumunun da önüne geçmeye yardımcı olan ürünlerdir. Gözeneklerdeki genişlemeyi önlemeye, yağlı görünümü gidererek daha mat bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcı olurlar. Siz de Diadermine ürünlerinden cildinize en uygun olanı seçerek kapsamlı bir bakım sağlayabilirsiniz.
Diadermine cilt bakım ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

Diadermine
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun