Kozmela.com

DİELEN

Dielen markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Dielen Colamerim

1978 yılında Prof. Dr. Bernard Noel tarafından kurulmuş olan Dielen Laboratoire geçmişten günümüze deniz kaynaklı kollajen peptitlerin geliştirilmesi, üretilmesi ve pazarlanması üzerine çalışmalar yapmıştır. Firmanın 20 üzeri uluslararası ortağı bulunmaktadır. Özellikle deniz kaynaklı elde edilen kollajen peptitler ile pek çok sayıda patenti bulunmaktadır.

Üzerinde çalıştıkları aktif bileşenler eklem sağlığı, kan basıncı dengeleme, enflamasyon, stres yönetimi, kardiyovasküler hastalıklardan korunma gibi sorunları kapsamaktadır. Bu önemli çalışmalar doğrultusunda uluslararası pek çok tanınmış araştırma firması ve sağlık kuruluşu ile bilimsel çalışmalara imza atmıştır.

Dielen Colamerim

Dielen markası gıda takviye ve ilaç sektörüne ise ilk defa 2009 senesinde Fransa’da adım atmıştır. Dielen ürünlerinin ülkemizdeki kullanıcılarla buluşması ise 2012 senesinde olmuştur. Dielen markasının sunduğu gıda takviyeleri arasında %85 suda çözünen Dielen Colamerim ürün çeşidi sıklıkla tercih edilmektedir. Colamerim ürün çeşidinin içeriğinde Lithothamne olarak bilinen kırmızı deniz yosunu bulunmaktadır. Bununla beraber D3 vitamini, kalsiyum, çinko ve C vitamin kaynağı Aserol içermektedir.

Dielen Colamerim içeriğindeki çinko özellikle bağışıklık sisteminin güçlenmesi adına oldukça işlevseldir. D vitamini hem kemik hem de normal kas fonksiyonunun korunmasına destek verir. Kalsiyum normal enerji oluşum metabolizmasına yardımcıdır. Kemik ve dişlerin korunması adına önemlidir.

Takviye gıda çeşitleri içerisinde yer alan morina balığının derisinden alınan hidrojil balık kolajeni %85 oranında suda çözülebilen bir yapıdadır. Morina balığının derisi üzerinde yapılan çalışmalar ile kolajen peptitleri prolin-histidin-histidin sıralı özel peptit zincir kurulumu sağlanabilmektedir.

Dielen Ürünleri

Köklü bir laboratuvar olan Dielen Laboratoire kalite kontrol standartlarına uygun biçimde ürünlerini imal etmekte ve dünya üzerinde pek çok ülkede tüketiciler ile buluşmaktadır. Dielen Reduvasc 60 Kapsül, Dielen Peptage 60 Kapsül, Dielen Colamerim 30 Tablet şeklinde sunulan takviyeler bünye için gerekli desteği vermeye yardımcıdır. Dielen takviye gıda çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz takviye gıdayı anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun