Kozmela.com

DİFAŞ

Difaş markasında 77 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Difaş

1966 senesinde faaliyetlerine başlayan Difaş ağız bakım ve sağlığı konusunda yaptığı çalışmalarla sektöre ilk adım attığı andan günümüze büyüyerek ve ürün gamını genişleterek yoluna devam etmiştir. İnsanlardan gelen talepleri çok iyi anlayan ve bu talepleri karşılamayı kendisine görev edinen firma ürettiği ağız bakım ürünlerinin yanı sıra kişisel bakım ve ev bakım ürünleri konusunda da atılımlar yapmıştır. Firma sürekli yatırımlara yönelmekte ve kapasitesini artırmaktadır. Şu anda pek çok ülkeye ihracat yapar konumdadır.

Difaş markası üretim kapasitesi ve ürün yelpazesini sürekli genişleten bir firma olarak sektörde öne çıkmaktadır. Dünyanın sayılı satıcı ve üretici firmaları ile perakende mağazalar zincirlerine “Private Label” yapmış ve bu anlamda güvenilir, tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Firma TSE belgesinin yanı sıra kalite sistemi ISO 9001 belgesine de sahiptir. TÜV’ün verdiği kalite belgesi firmanın yenilikçi, insan ve çevreye saygılı, taahhüdüne bağlı çalışan, süreç yönetimlerini etkin bir şekilde kullanabilen ve müşteri odaklı bir firma olduğunu göstermektedir.

Difaş markası bugün 54. yaşını kutlamakta ve hedefleri doğrultusunda ilerlemeye devam etmektedir. Marka, iş ortaklarının, çalışanlarının ve tüketicilerinin menfaatlerini her daim ön planda tutmuş ve bu doğrultuda sektörde örnek bir tutum sergilemektedir. İlkesel olarak tüketici ve müşterilerinin taleplerini önceden tespit ederek deneyimli kadrosu ile bu konuda çalışmalar yapan firma talepleri karşılarken gelişen teknolojiyi de en iyi şekilde kendisine entegre etmektedir. Amacı her daim yüksek kalitede, uygun fiyatlı ve güvenle kullanılabilecek ürünler sunmak olmuştur.

Difaş Diş Fırçası

Difaş marka diş fırçaları üretilirken insan ağzına ve dişine uyumlu olmasının yanı sıra rahat bir uygulama yapılabilmesi gözetilmiştir. Bu anlamda hem ekstra yumuşak kıl yapısı ve elin rahat bir şekilde kavrayabileceği ergonomik gövdesi ile kullanıcılara rahat bir deneyim yaşatmaktadır. Bunun yanında Orta sert, karbon katkılı, çapraz kıllı, ultra soft gibi çeşitler de bulunmaktadır.

Seyahat boy diş fırça çeşitleri ise korumalı kabı ve diş macunu ile birlikte çantada ya da cepte rahat bir şekilde taşınabilecek boyutlarda üretilmiştir. Diş fırçalama rutininde her ihtiyacı karşılayabilecek çeşitteki Difaş diş fırça çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz diş fırçasını tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.  

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun