Kozmela.com

DİŞ FIRÇA SETLERİ

Diş Fırça Setleri kategorisinde 46 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Diş Fırça Setleri

Ağız bakım ürünleri arasında belki den önemli araç diş fırçalarıdır. Küçükten büyüğe hemen her yaş için diş fırçaları üretilmektedir. Diş fırçalama gündelik sürekli olarak uygulandığından ötürü fırçanın özelliği ve niteliği ağız sağlığı açısından önemlidir. Dişle beraber diş etini de diş fırçası etkilemektedir. Pek çok markanın diş fırça çeşitleri bulunmakla beraber ağız yapınıza en uygun fırçalardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Diş fırçalarını tekli olarak alabileceğiniz gibi set şeklinde alabilirsiniz. Diş fırça setleri ihtiyaç duyduğunuz tüm aparatları da sizlere sunan. Hem yetişkinler hem de çocuklar için farklı diş fırça setleri bulunmaktadır. 

Çocuklar için sunulan Jr. Ağız Bakım Seti içerisinde yer alan fırçalar çocuk ağzına uygun boyutta ve rahat kullanım sağlayan ergonomik tasarımla üretilmiştir. Çocuklar için özel üretilen setlerde uçları yuvarlatılmış naylon kıllar vardır. Bu özel yapım kıllar diş etlerinin zedelenmesinin önüne geçmektedir. Hem okul çağındaki hem de süt dişlerine sahip çocukların kullanımına uygun olarak üretilen pek çok diş fırça seti bulunmaktadır. 

Diş fırça setleri hem çocuk hem de yetişkinler için farklı şekillerde sunulmaktadır. Dilerseniz 8’li dilerseniz 2’li şeklinde setlerden dilediğinize sahip olabilirsiniz. Diş fırça setleri yedek fırça ve yedek başlıklarla oldukça kapsamlıdır. Değiştirilebilen başlıkları sayesinde hijyeni koruyabilirsiniz. Ayrıca elektrikli diş fırça setleri de yine farklı markalar tarafından sunulmaktadır. Setlerdeki ürünleri inceleyerek ihtiyacınıza en uygun olan takımı alabilirsiniz.

Seyahat Diş Fırça Seti

Seyahat esnasında diş fırçanızı yanınızda taşımak dahası hijyenini sağlamak oldukça zor olabilir. Kampta, tatilde diş fırçanızı yanınızda taşırken zorluk çekebilirsiniz. Diş fırçanızın hijyenini korumak ve rahat bir şekilde taşımak adına seyahat diş fırça setlerinden tercih edebilirsiniz. Set içeriğinde iki fırça macun ve koruyucu kap bulunmaktadır. Kaliteli malzemeden üretilmiş koruyucu kap seyahat esnasında diş fırçanızın temiz kalmasını sağlayacaktır.

Seyahatinizde oldukça işlevsel olacak olan seyahat diş fırça setleri farklı renk ve modellerle sunulmaktadır. Hem kendiniz hem de çocuklarınız için alabilirsiniz. Diş fırçası seti tamamen bitkilerden üretilmiş, doğada çözünür, şeffaf paketlerle sizlere gelmektedir ve %100 geri dönüştürülmüş malzeme kutularındadır. Hem yetişkin hem de çocuklara yönelik diş fırça setlerini Kozmela’da inceleyebilir ve arzu ettiğiniz diş fırça setine en uygun seçeneklerle anında sahip olabilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun