Kozmela.com

DİVA

Diva markasında 15 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Diva

Kadınlar için kişisel bakımın en önemli aşamalarından bir tanesi sir ağda kullanımıdır. Sir ağda kullanımı oldukça yaygın olmakla beraber pek çok farklı formu ve çeşidi bulunmaktadır. Pürüzsüz bir cilt görünümü sağlayan sir ağda çeşitleri bu pürüzsüz görünümü uzun süre korumaya olanak sağlar. Yeni nesil ağda anlayışını benimseyen Diva Camille markası ise ağda işlemi için pek çok farklı ürün ile alternatifler sunmaktadır.

Sir ağda formu ve seçenekleri Diva Camille markası altında oldukça fazladır. Kadınların kişisel bakımı çok daha hızlı ve etkili yapabilmesi için farklı ağdalar söz konusudur. Vücudun temizliği sağlanırken aynı zamanda hijyen sağlaması açısından da önemlidir. Düzenli bir kullanımda bu ikisi de sağlanabilir. Tüylerin olduğu bölgeler ister istemez pek çok hijyenik soruna da neden olabiliyor. Sir ağda çeşitleri burada ortaya çıkabilecek mikroorganizmaları da uzaklaştırma adına etkili bir kullanım sunmaktadır.  

Diva Camille Ağda

Diva Camille ağda çeşitleri adeta bir tülün ciltten rahat bir şekilde kayacağı pürüzsüzlükte bir bakım sağlamaya yardımcı olur. Ağda modelleri marka altında farklı özelliklerle sunulmaktadır. Temelde görevleri aynı olsa da birtakım özelliklerle birbirinden ayrılabilir. Özellikle sir ağda cildin hassasiyetine göre birbirinden ayrılabilir. Ayrıca tüy yoğunluğuna göre de farklı sir ağda modelleri tercih edilebilir. Bu sir ağda çeşitleri tüyleri pratik bir şekilde almaya yardımcı olmaktadır.

Çam ağacı reçinesinden üretilen yapışkan ve akışkan olan epilasyon ürünü ağdalar geçmişten günümüze kullanım kolaylığı sağlanarak sürekli yenilenmiştir. Tüylenme sorununu en aza indirmek isteyen kadınlar için Diva Camille markasının pek çok ağda seçeneği bulunuyor. Bu ürünler anlık değil uzun süreli çözüm sunmaları ile biliniyor.

Markanın ağda çeşitleri ister evlerde ister profesyonel ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. 
Az miktarda ısıtılıp kullanılabildiği için küçük alanlarda dahi rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Üstelik çok kısa bir sürede de hazır hale getirilmektedir. Bu anlamda pratik bir kullanım da sağlarlar. Sir ağda çeşitleri yüz, koltuk altı, bikini bölgelerinde kullanılmaktadır. Hassas bölgeler için ise markanın pudralı sir ağda çeşitleri bulunmaktadır. Diva Camille sir ağda çeşitleri dermatolojik olarak testlerden geçmiş olup kullanıcılarına güven vermektedir. 

Sir ağda set çeşitleri ise daha kapsamlı bir bakım sağlamaya yardımcı olur. Set içeriğinde spatula gibi ağda uygulamalarında kolaylık sağlayan aparatlar da yer almaktadır. Markanın soyulabilen boncuk ağda çeşitleri ise boncuk şeklindeki partiküllerden meydana gelmektedir. Bu ağda yüksek teknoloji ile doğal reçineden üretilmiştir. Bu ağda çeşidi de hem evlerde hem de profesyonel ortamlarda kullanıma uygundur. Partiküller istenen miktar ya da sıklıklarda kullanıma uygundur. 

Az miktarda ısıtmak ve uygulamak da mümkün olduğu için pratik bir kullanım sağlar. Ayrıca ekonomik olduğu için de tercih sebebi olabilmektedir. Diğer ağda türlerinde olduğu gibi bikini, yüz ve koltuk altı bölgelerinde kullanılabilir. Pudralı olanlar ise hassas bölge temizliğinde kullanılabilir. Markanın ağda ağda bandı, sir kalıp ağda folyo, ağda bezi gibi ağdaya yardımcı pek çok ürünü bulunuyor. Bu ürünleri sitemiz üzerinden inceleyebilir ve ihtiyacınıza en uygun ağdayı sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun