Kozmela.com

DİYTOY

Diytoy markasında 22 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Diytoy

Oyuncaklar sadece çocukların oyalanması için üretilen ürünler değildir. Oyuncakların günümüzde çocukların bilişsel gelişimine katkı sağladığı bilinmektedir. Pek çok firma çocukların kavrama, anlama ve tanıma becerilerinin gelişmesi için farklı tasarımda oyuncaklar üretmektedir. Aileler çocukların zekâ gelişimine katkı sağlayan oyuncakları sıklıkla tercih etmektedir.

Küçük yaşlarda zeka oyunları ile tanışan çocukların diğer yaşıtlarına göre çok daha hızlı kavrama yeteneğine sahip olduğu gözlemlenmektedir. Ayrıca küçük yaşlarda zekâ oyunları ile tanışan çocuklar günlük hayatlarındaki zorluklarla da en iyi şekilde başa çıkabiliyorlar.

Diytoy Zeka Kartları

Diytoy markası yıllardır çocukların zekâ gelişimine katkıda bulunabilecek eğlenceli oyuncaklar geliştirmektedir. Zekâ kartları, magnet bulmacalar, yapbozlar, harf ve hayvanları tanımaya yardımcı oyunlar markanın önde gelen ürünleridir. Zekâ geliştiren bu tip oyuncaklar ile herhangi bir soruna karşı da nasıl çözüm bulacaklarına dair daha hızlı fikir edinebilirler. Özellikle okul öncesi 2-5 yaş arasındaki çocuklar için üretilmiş olan zekâ kartları çocuk doktorları ve psikologlar tarafından da tavsiye edilmektedir.   

Bebekler doğdukları ilk andan itibaren çevresini tanıma eğilimindedirler. Dünyayı keşfetmeye meraklı olan bebekler çevrelerine karşı ilgi duyarlar. Hem fiziksel hem de zihinsel gelişim daha bu evrelerde erkenden başlar. Bu sebeple çok küçük yaşlardan itibaren bebeklere eğitim verilmeye başlanmalıdır. 0-48 aylık bebekler etraflarındaki her şeye karşı ilgilidir. Bu dönemde temel eğitimler yavaş yavaş verilmeye başlanmalıdır. Harfler, sayılar, renkler, cisimler kısacası bebeğin hafızasının kaydedeceği faydalı her şey bu evrede bebeğin önüne verilmelidir.

Diytoy zekâ oyunları ise bu evrede son derece faydalı olacak ve bebeğin bilişsel gelişimine destek verecektir. Diytoy kaliteli malzemeden ürettiği zekâ oyunları ile aileler için ideal bir markadır. Yıllardır aileler bebek ve çocukları için markanın ürettiği zekâ oyunlarını tercih ediyorlar. Diytoy eğitici kart ve setler ile çocuklara evde eğitim vermeye başlanabilir. Böylelikle çocuklar okula başlamadan önce en azından temel bilgileri öğrenebilirler.  

Diytoy Manyetik

Markanın manyetik ürünleri tahta üzerine alfabeleri rahat bir şekilde yerleştirmeye olanak sağlar. Bu sayede harflerle istendiği gibi oynanabilir ve harflerin yeri rahatlıkla değiştirilip farklı kelime ve cümleler yapılabilir. Beyaz tahta ile birlikte kullanılan bu manyetik ürünler ile hem eğlenmek hem de öğrenmek çok kolaydır. Çocuklar eğlenirken aslında hafızalarına da bu eğitici bilgileri kaydetmektedir. Bu sebeple çocukların bilişsel gelişim sürecine iyi bir destektir. 

Set içerisinde manyetik rakamlar, hayvan, meyve ve sayılar yer almaktadır. İster beyaz tahtası üzerinde ister buzdolabı üzerinde bu magnetleri kullanmak mümkündür. Manyetik yapıdaki ürünler farklı içeriklerden ve setlerden oluşabilmektedir. Sadece rakamlar, alfabeler, sebze ya da meyvelerin bulunduğu setler de mevcuttur. Bebek ve çocukların yaratıcılıklarını geliştirmeleri açısından oldukça faydalıdır. Bu manyetik ürünler canlı ve ilgi çekici renklere sahiptir. Tasarımları ile çocukların ilgisini çekmektedir. 

Diytoy zekâ kartları, manyetik ürünler kaliteli ve sağlığa zarar vermeyen materyalden üretilmektedir. Bu nedenle güvenle kullanılabilir. Diytor oyuncak çeşitlerini sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun