Kozmela.com

Dolce Gabbana Ürünleri

Dolce & Gabbana kimdir?

Domenico Dolce ve Stefano Gabbana ortaklığı ile marka 1982 senesinde kurulmuştur. Milan’da bir tasarım evinde çalışan ikili tanışıp ortaklık kurmuş ve markanın temellerini atmıştır. Dolce Gabbana yola ilk olarak kadın koleksiyonu tasarlayarak başlamıştır.

İlerleyen zamanla beraber ürün çeşitliliğini genişletmiş ve erkek ürünlerini de eklemiştir. İtalya’da başlayan bu macera sınırları aştı ve Japonya’dan Amerika’ya kadar dünyanın dört bir yanına yayıldı. Süreç içerisinde ürün çeşitliliğini artırmaya devam eden Dolce Gabbana giyimle sınırlı kalmamış aksesuar ve parfüm çeşitleri gibi farklı ürünler de üretmeye başlamıştır.

Ürün kalitesi ve çeşitliliği ile Dolce Gabbana kısa bir sürede tüm dünyanın yakından tanıdığı bir ikon haline dönüştü. Özellikle parfüm ürünlerinde yenilikçi bakış açısı ile 1993 senesinde “Yılın En Feminen Kokusu” ödülüne de layık görülmüştür. Bu anlamda kalitesini de tüm dünyaya ispatlamıştır.

Dolce Gabbana markası ilk olarak 1985 senesinde “Gerçek Kadın” adını verdiği koleksiyon ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Milan Moda Haftası kapsamında koleksiyonu insanlara tanıtan marka özgür ve güçlü kadın imajını tasarımına yansıtmıştır.  

Dolce Gabbana’yı farklı kılan onun çarpıcı ve renkli tasarımları olmuştur. Zaten en iyi ve en parlak kıyafetlerin tasarımcısı olarak öne çıkmış bir markadır. Sicilya topraklarından aldığı ilhamı kendi tasarımlarına özgün bir şekilde entegre edebiliyor.

Dolce Gabbana kurucularından Domenico Dolce tasarım sürecinde bir hikâye üzerinden gittiklerini ve eşsiz tasarımlarını bu kurgu üzerinden türettiklerini dile getiriyor. Parfüm çeşitlerinde kişiyi ve stilini yansıtan görünmez rehber tanımını kullanmaktadırlar. Dolce Gabbana sadece giyim, ayakkabı ya da aksesuarla değil parfüm çeşitleri ile de adından söz ettirmektedir.

Dolce Gabbana Parfüm

Günümüz parfüm sektörünün en güçlü temsilcilerinden bir tanesi haline gelmiş olan Dolce Gabbana kişiye özel stilize ve etkileyici bir deneyim sunmaktadır. Markanın parfüm serisi içerisinde hem yoğun hem de fresh seçenekler söz konusudur.

Çiçeksi, baharatlı ya da odunsu güçlü kokular markanın parfüm serisi içerisinde yer almaktadır. Arzu edenler için daha hafif ve uçucu notalara sahip parfüm çeşitleri de bulunuyor. İster yoğun ister hafif markanın hem erkek hem de kadınlara yönelik farklı parfüm çeşitleri bulunuyor.    

Marka genel olarak sıra dışı tasarımlara imza atmaktadır. Tasarladığı giyim ürünleri, aksesuar ve parfümlerde buna dikkat etmekte ve klasik olandan uzaklaşmaktadır. Markanın kendisine has özel tasarım güneş gözlükleri genç yaşlı herkes tarafından beğeni ile kullanılmaktadır. Farklı tarzlarda güneş gözlükleri üreten Dolce Gabbana klasik dikdörtgen çerçeve ya da yuvarlak çerçeve gibi farklı seçenekler sunmaktadır.

Güneş gözlüklerini üretirken kalitesinden taviz vermeyen marka hem klasikten şaşmayanları hem de yeni tasarımlara açık olanları memnun etmeyi hedefleyerek ürün gamını geniş tutmaktadır. Hem cam hem de çerçeve olarak kaliteli malzemeler kullanan ve yıllarca sorunsuz şekilde kullanılabilecek tasarımlara imza atan Dolce Gabbana bu konuda rakiplerinden sıyrılmakta ve öne çıkmaktadır.  

Kare şeklinde çerçevesi olmayan gözlük tasarımları ile güneş gözlüğünde sıra dışı olmayı sevenlere kaliteli seçenekler sunan marka tıpkı diğer ürünlerinde olduğu gibi farklı türden malzemeleri bir araya getirmektedir.

Genç ve yetişkinler için farklı güneş gözlüğü seçenekleri sunan marka ayrıca çocuklar için ürettiği güneş gözlükleri ile de fark yaratmaya devam ediyor. Kadın ve erkeklerin kullanımına uygun güneş gözlüğü seçenekleri ve çocuklara özel tasarımlarla tüm ailenin güneş gözlüğü ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır.

Dolce Gabbana markası giyimden parfüme, aksesuardan gözlüğe, ayakkabıya kadar geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaçları karşılamaktadır. Markanın ayakkabı çeşitleri içerisinde klasik, sandalet, sneaker gibi farklı modeller söz konusudur.

Her ortama ve her zevke uygun ayakkabı çeşitleri ile ayakkabıda kalite arayanlar tercih ettiği bir marka oluyor. Dolce Gabbana diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi ayakkabılarda da İtalyan ruhunu en iyi şekilde yansıtmaya çalışmaktadır. Üretildiği materyaller yazlık ya da kışlık olmak üzere farklılık göstermektedir. Hem yaz hem de kış için tercih edilebilecek ayakkabılar hiçbir şekilde kaliteden taviz vermeden üretilmektedir.

Dolce Gabbana ürünleri İtalyan ruhunu en iyi şekilde yansıtmaktadır. Ürün içeriklerinde daima kaliteye önem vermiş olan marka kalıcılığını dünden bugüne bu özelliğine borçludur. Her daim insan ihtiyaçlarını gözeterek, insanların beğeni ve zevkine uygun olarak hayata geçirdiği ürünlerini uygun fiyatlarla sunmaya çalışmaktadır.

Küçük büyük genç yaşlı demeden herkesin keyifle, beğeni ile kullanacağı ürünler insanların yaşam tarzını da en iyi şekilde yansıtmaktadır. Giyimden aksesuara, parfümden ayakkabıya kadar bir dünya markası olan Dolce Gabbana geniş ürün seçenekleri ile raflarda yerini almaktadır. Dolce Gabbana ürünlerini mağazaya gitmeye gerek kalmadan online üzerinden de satın alabilirsiniz.

Güvenli alışverişin ismi Kozmela’da Dolce Gabbana ürünlerini inceleyebilirsiniz. Farklı fiyat aralıkları ile sunulan markanın parfüm çeşitlerine anında ulaşabilir arzu ettiğinizi satın alabilirsiniz.

Yıllardır İtalyan kalitesini insanlara sunan markanın ürünlerini online olarak sipariş vermenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Dolce Gabbana erkek ve kadın parfüm çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz an siparişinizi verebilirsiniz.    

Dolce Gabbana
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun