Kozmela.com

DOVE

Dove markasında 37 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Dove Ürün Çeşitleri

Dove markası bir İngiliz şirketler grubu olan Unilever’e ait bir markadır. Dove ürünleri dünyanın pek çok ülkesinde satılmaktadır. Başta Amerika olmak üzere, Tayland, Türkiye, Afrika, Pakistan, Hollanda, Meksika, İrlanda, İsrail, Endonezya, Almanya, Kanada, Arjantin gibi pek çok ülkede Dove temizlik ürünleri insanlara sunulmaktadır.  

Dove markası saç, cilt ve vücut bakımına yönelik pek çok ürün üretmektedir. Dove, geniş ürün yelpazesi ile her cilt ve saç tipine uygun sunmaktadır. Sabun başta olmak üzere, şampuan, deodorant ve vücut kremi gibi ürünler koleksiyonunda yer almaktadır.

Dove Sabun

Kişisel bakım ve hijyen adına en çok kullanılan ürünlerin başında sabun çeşitleri geliyor. Dove sabun çeşitleri el, yüz ve vücut için özel olarak geliştirilmiştir. Dove sabun cildi sadece kirden arındırmaya yardımcı olmaz aynı zamanda nemlendirerek cildin daha sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşmasına katkı sağlar.

Dove sabun çeşitleri içerisindeki özel bileşenler sayesinde cildin nem dengesini sağlamaya yardımcı olur. Dove’un pek çok sabun çeşidi bulunuyor.  Dove Original Cream Bar, Dove Men Extra Fresh, Dove Go Fresh Touch Cream Bar, Dove Gentle Exfoliating Cream Bar her biri hedefe yönelik etkili bir temizlik ve bakım sağlamaya yardımcı oluyor.

Dove sabunlar hem kalıp hem de sıvı sabun formatında ev ve işyerlerinde yer alıyor. Sıvı sabun çeşitleri pompalı ambalajları ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Çabuk köpüren yapısı ile cildi anında temizlemeye yardımcı olurken cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya da katkı sağlar. Cilde tazelik, ferahlık kazandırmaya yardımcı olan markanın sabun çeşitleri her yere rahatlıkla götürülüp rahatlıkla kullanılabilir.

Dove Go Fresh Touch Cream Bar yeşil çay ve salatalık özleri ile doğal bakım sağlar. Dove Go Fresh Restore Cream Bar ise incir kokusu ve portakal çiçeği ile cilde ferahlık sağlıyor. Sıvı sabunlar ise parfüm etkisi ile ciltte hoş bir koku bırakıyor. Banyoda kullanılacak duş jelleri ise cildi nazikçe temizlerken cildi tazelemeye de yardımcı oluyor.

Dove Şampuan

Dove şampuan çeşitleri ise hedefe yönelik bakım sağlıyor. Kepek sorununu engellemeye yardımcı olan şampuanlar günlük olarak kullanılmaktadır. Kepeğe karşı koruma sağlamaya yardımcı olurken aynı zamanda saçlardaki nem dengesini sağlamaya da destek oluyor. Saçlara yumuşaklık ve canlılık kazandırmaya yardımcı olan Dove şampuan çeşitleri her saç tipine ve her saç sorununa uygun olarak geliştirilmektedir.

Dolgun ve sağlıklı saçlar için kullanılabilecek Dove şampuan çeşitleri doğal yağ ve bitki özleri ile formüle edilmiştir. Zerdeçal özü, Hindistan cevizi gibi birbirinden değerli özler barındıran şampuan ve saç kremleri saçlara yoğun bir bakım sağlamaya yardımcı oluyor. Saçlara nem terapisi uygulamak isteyenler için ideal şampuan çeşitleri yine marka altında sunulmaktadır.

Saçları hassas olan, mevsimsel değişimlerden ya da boya işlemlerinden çok çabuk etkilenen saçlara özel şampuan çeşitleri bulunuyor. Saçın beslenmesine destek olan Dove şampuanlar saç tipine uygun Dove saç kremi ile kombin bir şekilde uygulandığında saçlar üzerindeki etkisini çok daha hızlı bir şekilde gösterebiliyor.

Dove Deodorant

Günlük kişisel bakım adına en çok kullanılan ürünlerden bir tanesi de deodorantlardır. Dove deodorant çeşitleri terlemeyi kontrol altına alarak kötü koku oluşumunun önüne geçmeye yardımcıdır. Kadın ve erkekler için özel olarak geliştirilmiş deodorantlar vardır.

Ter kokusu kişiyi sosyal açıdan toplumda olumsuz etkileyeceğinden Dove deodorant çeşitleri kullanılarak bunun önüne geçmek mümkün olabilmektedir. Güçlü içerik ve bileşenleri ile terlemenin sebep olduğu kötü kokuyu engellemek mümkün olabilmektedir. Dove deodorant çeşitleri arasında sprey, stick, roll-on gibi farklı formlarda ürünler bulunmaktadır.

Terleme dediğimiz olay fizyolojik açıdan gerekli olsa da terlemeyle beraber ortaya çıkan kötü koku kişiyi günlük yaşamda çok sıkıntıya düşürebilmektedir. Dove deodorantlar içeriğindeki doğal özler ile cildi korumaya yardımcı olur. Terlemeyi engellemeden kötü koku oluşumunun önüne geçmeye destek olur.

Hem kadın hem de erkekler için özel olarak geliştirilen çeşitleri mevcuttur. Ayrıca deodorantlar koltuk altının ferahlamasına, rahatlamasına yardımcıdır. Gün boyu sürecek bir ferahlık bırakır. Yeşil çay ya da sakura çiçeği gibi çiçek özleri ile gün boyu cildin korunmasına ve güzel kokmasına katkıda bulunur. 

Dove kişisel bakım ve temizlik ürün çeşitleri içerisinde her cilt tipinin ihtiyacını karşılayacak türde bir ürün barındırıyor. Sabunlardan deodorantlara, şampuandan vücut jellerine kadar pek çok ürün ile cilt sağlığını olumlu yönde destekliyor.

El, vücut, saç bakımı ve temizliği insanın kişisel bakımının olmazsa olmazıdır. Saç ve cilt tipine uygun ürünler seçen kişiler kişisel bakımda etkili sonuçlar alabilir.

Marka bu anlamda farklı cilt ve saç tiplerinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Yıllardır insanlara cilt ve saç temizliğinde en iyi ürünleri sunan Dove uygun fiyatlarıyla da her daim tercih sebebi olmaktadır.  

Dove cilt, saç ve kişisel bakım ürünlerini sitemizde inceleyebilirsiniz. Dove cilt ve saç bakım ürünlerini en uygun fiyatlarla sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Dove
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun