Filtrele

Dove

Kişisel bakım ihtiyaçlarınızı karşılayan Dove markasına ait ürünleri Kozmela’da bulabilirsiniz.

1957 yılında ABD’de yapılan Cream Var lansmanıyla başlayan Dove, Unilever’in en hızlı ivme kazanan ve büyüyen markalarından birisi olmayı başarmıştır. Markası ürünlerinin etkinliği sayesinde 55 ülkede tüketicilerle buluşarak benimsenmiştir.

Dove’un yelpazesinde  bulunan yüz bakımı, vücut bakımı, cilt bakımı, saç bakım ve deodorant ürünleri tüketicilerin beğenisi kazanmış ve kısa süre içerisinde tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

Dove sabun, diğer adı ile kalıp temizleyici, cilt yüzeyindeki yağı, kiri ve makyaj kalıntılarını nazikçe temizlemeye yardımcı oluyor.  Özel formülü cildi nemlendirerek doğal nem seviyesini korumayı sağlıyor. Kullanımı da oldukça pratik olan sabunu nemli cildinize masaj yaparak uygulamanız ve bol su ile durulamanız yeterli olacaktır. Sonrasında cildinize uygun nemlendirici krem ile desteklemeyi unutmayınız.

Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan  Dove roll on, deodorant, stick ve daha fazlasını Kozmela’da bulabilir, hızlı kargo avantajıyla şimdi sahip olabilirsiniz.

Dove