Kozmela.com

DP Daily Perfection Şampuan Çeşitleri

Tat Şirketler Grubu’na bağlı olarak faaliyetlerine 1999 yılında başlayan Tat Kimya Sabun ve Gliserin Sanayi Ticaret A.Ş ilk olarak sabun üretimi yapmıştır. Daha sonra ise üretim ağına hijyen, kozmetik ve gliserin kategorisini de ekleyerek ürün gamını genişletmiştir. Kurulduğu günden bugüne tüketici memnuniyetini her daim birinci planda tutan firma yüksek kalitede, profesyonel ürünleri ile öne çıkmaktadır. Teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip eden Tat Kimya Ar-Ge yatırımlarına devam etmekte ve bu anlamda hizmet alanını genişletmeye devam etmektedir.

Avrupa’nın en büyük sabun ve kozmetik üreticilerinden biri olan Daily Perfection ise 21 yıllık bir tecrübeye sahiptir. En profesyonel saç bakım merkezlerinde, saç bakım yöntemlerini onaylı, donanımlı laboratuvarlarında geliştirerek şişelere sığdırmaya başarmıştır. 

Daily Perfection Şampuan

Saçların vitamin ihtiyacının karşılanması için Biotin, protein ihtiyacı için Kertain bir araya getirilmiş ve bu şişede buluşmuştur. Daily Perfection şampuan içerisine her bir saç problemine yönelik çörek otu yağı, çam terebentin yağı, pamuk sütü, buğday proteini gibi doğal ve faydalı içerikler eklenmiştir. Bu içeriklerin hepsi ile saça bakım sağlanırken saç derisinin yapısının zarar görmemesi için tuz kullanılmamıştır.

Daily Perfection şampuan içerisindeki güçlü formül test edilip onaylanmış olup insanların banyosuna yakışır 800 ml şişeyle, çabuk bitmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve konforlu bir hale getirmek için ise ergonomik pompası ile insanlara sunulmuştur. 3 yıldır yüzbinlere varan kişi evinin banyo rahatlığı ve konforunda, pahalı uygulamalara gerek duymadan, hijyen kaygısı yaşamadan, nemli, canlı, sağlıklı, parlak, hızlı uzayan, yumuşak saçların keyfini sürebiliyor. Daily Perfection şampuan ilk kullanımdan itibaren etkisini göstermektedir. Yıpranan saçların hızla toparlanması ve canlanması için özel bileşenlerle formüle edilmiştir.

Daily Perfection Şampuan Özellikleri

Saçlara arzu edilen canlı, sağlıklı görünümü vermeye yardımcı olan Daily Perfection şampuan serisi içerisinde her saça uygun bir ürün bulunuyor. Tuz içermeyen ve bu nedenle insanların sıklıkla tercih ettiği Daily Perfection şampuan çeşitlerinden bir tanesi Daily Perfection Pamuk Sütü ve Buğday Proteini’dir. Saç derisini ve saçı yıpratmadan saçları daha nemli, parlak ve yumuşak kalmasına yardımcı olur. İçeriğindeki keratin formül hasar görmüş saçların toparlanmasına yardımcı olurken saçların her daim parlak görünmesine katkı sağlar. Pamuk sütü saçın nem oranını dengelemeye yardımcı olur.

Daily Perfection şampuan çeşitleri içerisinde bulunan çam terebentin biotin desteği sağlayarak zayıf saçların güçlenmesine destek veriyor. Saç kalitesinin artmasına ve daha sağlıklı uzamasına yardımcı olur. Çam terebentin yağı ise saçların daha hızlı uzamasına yardımcı olurken güçlü, canlı ve parlak saçlara kavuşmaya yardımcıdır. Ayrıca kopma sureti ile saç kayıplarının önüne geçmeye de destek olur.

Daily Perfection şampuan çeşitleri içerisinde yer alan çörek otu özlü şampuan ise saçların yumuşak, aynı zamanda güçlü olmasına yardımcı olur. Mentol içerikli şampuan nane ekstratı saç derisinin ferahlamasına yardımcı olur. Saç derisi konusunda yaşanan problemlerin önüne geçme adına da destek olur. Mentol ferahlığını saçlarında yaşamak isteyenler için idealdir.

Daily Perfection Şampuan Fiyatı

Dp Daily Perfection Şampuan çeşitleri her saç tipine ve beklentiye uygun olarak geliştirilmiştir. Saçlardaki problemleri en aza indirmeye ve canlı, ışıltılı bir görünüm sağlamaya yardımcı şampuan serisi ilk kullanımdan itibaren etkisini göstermeye başlamaktadır.

Doğal özleri ile saçlara gereken bakımı sağlayan şampuan ayrıca tüketicinin rahat bir şekilde sahip olup kullanabilmesi için uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Her bütçeye uygun ve içeriği ile etkisi onaylanmış Daily Perfection Şampuan çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz çeşidini tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz!

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun