Kozmela.com

Dreamies

Geçmişi 1911 senesine dayanan Mars Incorporated şirketinin markalarından bir tanesi olan Dreamies, kedi ve köpek mamaları üretmektedir. ABD merkezli olan şirket kedi, köpek maması dışında sakız, çikolata ve şeker üretmektedir. ABD’nin en büyük 6’ıncı büyük şirketi konumundadır. Firmanın ürettiği ürünler bugün dünya çapında pek çok ülkede tüketicilerle buluşmaktadır. Ülkemizde de Dreamies markasının kedi, köpek mamaları uzun süredir evcil hayvan sahiplerinin favorisi durumundadır.   

Dreamies Kedi Maması

Tıpkı insanlar gibi kedi ve köpeklerin de sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için besleyici içeriklere sahip gıdalar tüketmeleri gerekir. Kedi beslenmesinde ödül mamasının yeri ayrıdır. Bu mamalar daha çok ödül odaklıdır. Kediler, köpekler gibi bir eğitim sürecine dahil edilmezler. O sebeple ödül mamaları bu konuda oldukça faydalıdır. Kediler için adeta bir ek gıda olan bu mamalar içerisinde kedi bünyesinin ihtiyaç duyduğu pek çok faydalı besin öğesi bulunmaktadır. 

İnsanların olduğu gibi kedilerin de kendilerine has damak zevkleri vardır. Her bir kedi farklı lezzetlerden hoşlanabilir. Kedinin neyi sevip neyi sevmediğini sahiplendiği kişi rahatlıkla anlayabilir. Bunun yanı sıra birkaç deneme ile birlikte kedinin damak zevkini keşfetmek de mümkündür. Kedinin damak zevkine uygun bir mama vermek yerinde olacaktır. Dreamies markasının farklı aromalarla ve besinlerle çeşitlendirdiği mamalardan alarak kedinizin beslenmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Hem besleyici hem de lezzetli Dreamies mama çeşitleri kedinizin eğitilme sürecinde ideal bir ödüldür. Bu sebeple ödül maması denmektedir. Besleyici ve lezzetli içeriğini bir kere tadan kediler, yeniden bu lezzeti tadabilmek için uyumlu ve sakin davranmaktadır. Bu sayede kedinizi eğitirken aynı zamanda onun beslenmesine de ciddi bir katkıda bulunmanız mümkündür. Hem ekonomik hem de lezzetli Dreamies ödül mamaları oldukça avantajlıdır. 

Dreamies kedi maması çeşitleri kuru formda olup kedi beslenmesine ciddi bir katkıda bulunmaktadır. Hem sağlıklı içeriği hem de lezzet çeşitliliği ile kedi sahipleri tarafından sık bir şekilde tercih edilen bir markadır. Evcil hayvanların eğitimi son derece önemlidir. Çünkü eğitimli hayvan hem daha az sorun çıkarır hem de daha sakin olur. Ödül-ceza kuralı ise evcil hayvan eğitiminde önemli bir yerdedir. Eğitim sürecini başarılı bir şekilde geçiren kediler için Dreamies ödül maması yöntemi oldukça verimlidir. 

Evcil hayvan sahiplerinin tercihi olan kuru mamalar serin ve kuru bir yerde muhafaza edildiği takdirde uzun süre tazeliğini korumaktadır. Kuru mamaların bir özelliği de sert olmalarıdır. Bu sayede kedilerin dişlerinin bakımına da katkı sağlarlar. Kedilere sürekli olarak sıvı gıdalar vermek onu direkt yutmaya alıştıracaktır. Bu da ağız ve diş enfeksiyonuna neden olabilmektedir. Bu sebeple sürekli sıvı gıda verilmesi uygun görülmez. Kuru mamalar kedilerin yaş, ırk ve kilosuna göre birbirinden ayrılmaktadır. Veterinerler, kuru mamalarda oluşturdukları beslenme tablosu ile evcil hayvan sahiplerine yardımcı olmaktadırlar.  

Dreamies ödül mamaları lezzetli içerikleri ile ön plana çıkarlar. Sağlıklı içeriklerle üretilmiş olan mamalar kedi ve sahibi arasındaki bağı da güçlendirmektedir. Ödül mamaları kedinin eğitim sürecinin başarılı bir şekilde tamamlanması ve kedinin motive edilmesi açısından önemlidir. Dreamies kedi mamaları çok farklı lezzetlerde, farklı seçeneklerde sunulduğundan kedinin damak zevkine uygun olan bir mama seçmek mümkündür. 

Dreamies Ödül Maması İçeriği

Dreamies mama çeşitleri içerisinde bulunan somonlu ödül maması 6 farklı mama içeriğinden oluşur. Yavru, yetişkin ve yavru kedilerin hepsi bu mama ile beslenmeye uygundur. Ayrıca ırk fark etmeksizin bu mama ile kedilerin beslenmesi mümkündür. Dreamies ödül maması içeriğinde pek çok faydalı bileşenler bulunmaktadır. Balık, balık yağı, bitkisel, hayvansal yağlar, sebze proteinleri gibi kedinin sağlıklı gelişimini destekleyecek besin içerikleri yer almaktadır. 

Dreamies mama içeriğinin %34,4’ünde protein bulunmaktadır. Bununla beraber %20,7 kısmında yağ ve %8,3 inorganik maddeler bulunmaktadır. Ayrıca pek çok vitamin ile çinko, sodyum, fosfor, kalsiyum, potasyum ve magnezyum da yine bu mamaların içerisinde yer almaktadır. Mamanın günlük verilme oranı ise ortalama 20 tanedir. Genellikle mamaların paketlerinde tablolar bulunmaktadır. Bu tablolar ile kedinin uygun şekilde beslenmesine dikkat etmek mümkündür. 

Dreamies mama çeşitleri kedinin bağışıklık sistemini de güçlendirecek özel besin değerlerine sahiptir. Paket içerisindeki mamanın 4 haftalık kullanım süresi bulunmaktadır. Ödül mamalarının dışı çıtır, içi dolguludur. Kedilerin beslenmesine oldukça iyi bir katkı sağlamaktadır. Yüksek protein ve yağ oranları ile kedinin bünyesinin ihtiyaç duyduğu her bir içerik bulunmaktadır. Bu mamalar kedinin sağlıklı gelişimini de en iyi şekilde desteklemektedir.    

Dreamies, İngiltere’nin en çok bilinen kedi ödül mama markalarından bir tanesidir. Kedilerin ilgisini çekebilecek yapıda üretilmektedir. Sert dışı, yumuşak içi ile kedilerin beslenme alışkanlığını ayrıca eğlenceye dönüştürmektedir. Dreamies içerikleri üretirken Walthan Petcare Science Institute ile birlikte çalışmaktadır. Bu sayede kediler için hem sağlıklı hem de lezzetli atıştırmalıklar üretmektedir. Birbirinden farklı içeriklere sahip olduğundan ötürü Dreamies kedi ödül mamaları her kedinin ilgisini çekmektedir. Dünya pazarında önemli bir yeri bulunan marka Amerika’da da Temptations ismiyle tüketicilere sunulmaktadır. 

Dreamies ödül mamaları genellikle tablet şeklinde sunulmaktadır. Farklı protein ve besin gruplarını içeren bu tablet formdaki ödül mamaları kedilerin damak zevkine uygun seçenekler sunmaktadır. Çıtır kabuk altındaki yumuşak ve lezzetli dolgu pek çok kedinin iştahını kabartacak niteliktedir. Tavuk, somon gibi farklı protein gruplarını içerisinde bulunduğu mamalar ile birlikte içeriği süt ürünlerinden oluşan ödül mamaları vardır. Bu birbirinden lezzetli ödül mamaları ile kediler kendilerine güzel bir ziyafet çekebiliyorlar.  

Evcil hayvanların doğru ve yeterli bir şekilde beslenebilmesi için içeriği mutlaka besleyici ve kaliteli standartlarda olmalıdır. Kedi ödül maması fiyatları diğer tüm ürün gruplarında olduğu gibi farklılık göstermektedir. Fiyat unsurunu belirleyen şey ise gramajı ve içeriğindeki birtakım özelliklerdir. Dreamies markasının farklı gramajlarda sunduğu ödül mamalarından alarak kedinizi en iyi ve sağlıklı bir şekilde besleyebilirsiniz. 

Markanın farklı kampanyalar dahilinde indirimler de bulunmaktadır. Bu kampanya ve indirimlerden yararlanarak evcil hayvanınız için hem daha fazla miktarda hem de daha ekonomik bir şekilde mama alabilirsiniz. Satın alma sürecinde mutlaka mamanın tazeliği kontrol edilmelidir. Ayrıca orijinal ürün olması da son derece önemlidir. İçeriği net belirtilmeyen mama çeşitleri bayat ya da kedinizin beğenmeyeceği bir tatta olabilir. Bu sebeple kedinize mama alırken mutlaka bu gibi önemli konuları da göz önünde bulundurmalısınız. 

Dreamies Kedi Ödül Maması Online

Dreamies orijinal mamalarından satın alarak kedinizin sağlıkla beslenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Dreamies kaliteli, taze ve besleyici mamalar kedinizin damak zevkine göredir. Farklı içeriklere sahip olduğundan kedinizin sevdiği içeriği bularak onu sevindirebilirsiniz. %100 orijinal Dreamies kedi ödül mamalarını sitemizde bulabilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri ile online olarak anında alabileceğiniz Dreamies kedi mamaları nerede olursanız olun kargo ile kapınıza kadar gelmektedir.

Dreamies
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun