Kozmela.com

DRS

DRS markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

DRS

Cilt problemlerinin üstesinden gelme adına pek çok farklı ürün kullanılabiliyor. Bu ürünlerin bir kısmı özel tasarım olarak imal ediyor. Binlerce yıllık bir geçmişi bulunan dermaroller ise geleneksel çizgiyi bozmadan ama günümüzün imkânlarından da faydalanılarak üretilen ürünlerden bir tanesidir. Silindir biçiminde olan bu ürün üzerinde küçük iğneler bulundurmaktadır. Bu küçük iğnelerin cilt üzerinde olumlu etkileri olduğu bilinmektedir. Bu bakım aleti ile ciltte pek çok sorunun üstesinden gelmek mümkün olabilmektedir.

Dermaroller üzerinde bulunan mikro denebilecek kadar küçük iğnelerin çapları genellikle 0,5 – 3 mm arasında değişmektedir. Bu cilt bakım aletinin kullanımı da oldukça pratiktir. Bu sebeple de hemen herkes tarafından tercih edilmektedir. Özellikle son yıllarda ülkemizde yoğun bir talep görmeye başlamıştır. Dermaroller kullanımının pek çok amacı bulunmaktadır. Üzerindeki iğneler cildi uyarmaya yardımcıdır. Uyarılan cilt sorunlara karşı tepki vermektedir. Dermaroller ciltte mikro kanallar açar. Bu kanalların açılma sebebi ise kullanılan cilt bakım ürününün cilde çok daha iyi bir şekilde nüfuz etmesini sağlamaktır.

Dermaroller pek çok cilt sorununa yardımcı olarak kullanılabilmektedir. Örneğin ciltteki ton eşitsizlikleri için, ton eşitsizliği yaşanan bölgeye uygulanabilir. Yine cildi uyarma etkisi olduğundan saç kaybı yaşayanlar için kökleri hareketlendirmeye yardımcıdır. Göz çevresinde oluşan renk değişimlerini düzenlemeye katkı sağlamaktadır. Erken dönemde ortaya çıkmış yaşlanma belirtilerini en aza indirmek adına yine dermarollerdan destek almak mümkündür. Kadınlardaki selülit oluşumunu azaltmaya yardımcı olmaktadır. Ciltteki sıkılık kaybının toparlanmasına da destek vermektedir.

Dermaroller saydığımız problemlere paralel olarak bu problemlerin ortaya çıktığı alanlara uygulanabilir. Örneğin saçların döküldüğü alanlarda cildi uyarma adına kullanılabilir. Göz çevresine, el, yüz, ciltte görünüm bozukluğu olan yerlere, selülitli alanlara uygulanabilmektedir. 0,5 mm tasarımlı olanları yüz bölgesi için geliştirilmiştir. Evlerde herkes tarafından rahat bir şekilde kullanılabilmektedir.

Dermoroller aleti geçmişten günümüze kadar gelmiş ve özellikle Uzak Doğu’da sıklıkla kullanılmıştır. Cilde kür şeklinde uygulanmış olup etkileri gözlemlenmiştir. Kullanımı her ne kadar kolay olsa da cilt problemine göre kullanmadan önce bir uzmana danışılması tavsiye edilmektedir. Düzenli kullanımda etkilerini görmek mümkün olabilmektedir. Dermoroller modellerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun