Kozmela.com

ECOTOOLS

Ecotools markasında 24 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Ecotools Fırça Çeşitleri

Amerika merkezli Paris Presents Incorporated 1947 senesinde kurulmuştur. Ecotools ise bu firmanın markalarından bir tanesi olup 2007 senesinde ürünleri hayata geçirmeye başlanmıştır. Ecotools markasının en büyük özelliği doğa dostu malzemeler ile üretilmiş olmasıdır. Günümüzde insanlar kozmetik ürünlerinde oldukça bilinçli bir yaklaşım göstermektedir. Ecotools’un geri dönüşümlü malzemeleri ile üretilmiş olan cilt bakım ve makyaj malzemeleri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük bir ilgi ile karşılanmaktadır. Markanın makyaj ürünleri %100 organik olup 60’dan fazla ülkede insanlarla buluşmaktadır.

Ecotools Yüz Temizleme Fırçası

Bir kadın için makyaj fırçalarının yeri son derece önemlidir. Sentetik kıllara sahip yumuşak makyaj fırçalarına sahip olan Ecotools, kadınların makyaj deneyimini kusursuzlaştırmayı hedefleyerek ürünlerini geliştirmektedir. Sentetik, yumuşak kıllar cilt üzerinde pratik bir uygulama sağlamaya yardımcı olur. Fondöten, allık, pudra gibi uygulamalarda kadınların işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Ayrıca bu makyaj fırçaları bambu saplara sahip olması ile de dikkat çekiyor. 

Ecotools yüz temizleme fırçası ise yumuşak peeling uygulaması için idealdir. Temizleyici ürünleri cilde uygulamanın en pratik ve en konforlu halidir. Öyle ki yumuşak kılları cilde adeta masaj etkisi bırakır. Kir makyaj, ve diğer yabancı maddeleri ciltten söküp atmak için idealdir. Tasarımı ergonomik olduğundan dolayı ele rahat bir şekilde oturmakta ve uygulamayı rahat bir şekilde yapmaya olanak tanımaktadır. Tasarımı gereği yuvarlak yapıdadır. Bu sayede cilt üzerinde gezdirmek de oldukça kolaydır. Dairesel hareketlerle nazikçe uygulama yaparak cildi temizlemek mümkündür.

Ecotools Fırça Seti

Ecotools makyaj fırçalarının her biri doğru uygulama için geliştirilmiştir. Fırça çeşitleri pudra, allık, fondöten, kontür, aydınlatıcı, bronzer gibi ürünleri rahat bir şekilde uygulamaya olanak sağlar. Ecotools makyaj fırçaları çevreye dost hammaddesi, göz alıcı, kaliteli tasarımları ile her kadının arzu ettiği makyajı rahat bir şekilde yapmasına olanak sağlıyor. Ecotools markası altında bu malzemeleri tek tek almak mümkün olduğu gibi set şeklinde almak da mümkün olabiliyor. Ecotools makyaj fırça setleri bir kerede tüm makyaj uygulamalarını yapmaya olanak sağlıyor.    

En önemli makyaj adımlarından bir tanesi göz makyajıdır. Markanın göz fırça setleri gözleri daha belirgin hale getirmekle beraber daha çekici ve anlamı bakışlar ortaya çıkarmaya da yardımcı olmaktadır. Göz fırça seti içerisinde Ecotools Daily Defined Eye Göz Makyaj Fırça Kiti, Ecotools Bamboo 5'li Göz Makyaj Seti öne çıkmaktadır. Bu makyaj fırça setleri içerisinde göz makyajına dair her türlü uygulamayı rahatlıkla yapılabilecek fırçalar bulunmaktadır.

Açılı far fırçası, gölge fırçası, eyeliner fırçası gibi göz makyajının olmazsa olmazı fırçaları setler içerisinde bulabilirsiniz. Kit şeklinde alınacak fırça setleri daha detaylı bir göz makyajı için idealdir. Bunun yanı sıra bu kitler seyahat boy olduğundan seyahatlerde de rahatlıkla çantada taşınabilmekte ve arzu edilen anda uygulama yapılabilmektedir.

Bu fırçalarla beraber far karıştırma fırçaları da markanın öne çıkan kullanışlı fırçaları arasındadır. Markanın kaş fırçası kaşlarda dolgun ve eşit bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcıdır. Yuvarlak uçlu ve yumuşak far fırçası baz ya da gölgeleme uygulamalarını sorunsuz bir şekilde yapmaya yardımcı olur. Ecotools allık fırçası hafif eğimli yapısı ile allığı en iyi şekilde dağıtmaya yardımcıdır. Bu fırçalar bir makyajın olmazsa olmazlarıdır. Ecotools’un ürettiği bu kaliteli fırçalar ile ister günlük makyaj uygulanabilir ister özel bir geceye dair hazırlık yapılabilir. Ele tam oturan ergonomik bambu sapları ile pratik ve bir o kadar profesyonel bir makyaj deneyimi yaşamak mümkündür.

Makyaj süngerleri ise özellikle toz, sıvı ve krem uygulamaları için önemlidir. Markanın Ecotools Bioblender Makyaj Süngeri ise hem likit hem de krem uygulamaları için idealdir. Ambalajı da dahil olmak üzere doğaya %100 karışabilen yapıdadır olan bu sünger çevre dostudur. Sivri ucu ile dudak kenarları, burun altı ve çevresine rahatlıkla uygulama yapılabilir. Cildi makyaja en iyi şekilde hazırlamak adına fondöten uygulamasını en iyi şekilde Ecotools Bioblender Makyaj Süngeri ile yapmak mümkündür. Geniş kısmı ile ise yüzün geniş alanlarında ürünü rahat bir şekilde, homojen olarak dağıtmak mümkündür.

Ecotools makyaj fırçası fiyatları özelliklerine göre birbirinden farklı olabilir. Kalitesi ile yıllardır kadınların gözde markalarından bir tanesi olan Ecotools makyaj malzemelerini farklı ve uygun ödeme seçenekleri ile sitemizden rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

Ecotools
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun