Kozmela.com

Eeose Kirpik Serumu

2011 senesinde kurulan Eeose laboratuvarları kirpik, saç, sakal dökülmelerine karşı yardımcı olması amacı ile serum ve şampuanlar üretmektedir. Eeose laboratuvarları cilt bakımının ne denli önemli olduğunun farkına vararak aslında tüm bu olumsuzlukların cilt bakımının doğru bir şekilde yapılmadığını vurgulamış ve bu anlamda terapötik ve dermokozmetik ürünler üzerinde çalışmalarını yürütmüştür.

İsminin manası gündoğumu olan marka 4 girişimcinin ortak çalışmaları neticesinde ortaya çıkmıştır. Eeose markası kurulurken 4 temel prensip altında birleşmiştir. Bunlar öncelikle cilt dostu ürün olması gerektiği, ikincisi sık yaşanan sorunu çözme odaklı olması, üçüncüsü testlerden başarılı bir şekilde geçmiş olması ve son olarak ortaya konan ürünlerin hemen ulusal hem de uluslararası standartlarda olduğu ortaya konmasıdır. Eeose ürünleri tüm bu aşamalardan geçerek insanlara ulaştırılmaktadır. Bu sebeple sırtını daima bilimsel araştırmaların sonuçlarına dayamakta olan güvenilir bir markadır.  

Kaş, saç, kirpik ve kaşlar insan estetiğini ve güzelliğini en çok ortaya çıkaran yerlerdir. Kişisel bakımda tüm bu bölgeler için özel ürünler kullanılmaktadır. Ancak bu bölgeler için kullanılacak ürünler de dikkatli seçilmelidir. Çünkü hedefe yönelik doğru bakım yapılmadığı sürece fayda almak da pek mümkün olmayacaktır. Eeose tüm bu bölgeler için özel olarak geliştirdiği ürünler ile ön plana çıkan bir markadır. Kullanımı kolay etkisi gözle görülebilir nitelikte olan ürünler ayrıca kişisel bakımda zaman tasarrufu yapma adına da öne çıkmaktadır.

Eeose hedefe uygun ürünler geliştirmektedir. Bu anlamda o bölgenin ihtiyacını karşılayacak özel bileşenler ile ürünlerini ortaya koymaktadır. Eeose ürünleri arasında sakal serumu, kirpik serumu, saç kremleri, şampuan ve cilt bakım ürünleri bulunmaktadır.

Eeose Sakal Serumu

 Sakal ve bıyıklar için özel olarak geliştirilmiş olan Eeose Ultra Forte Sakal Serumu günlük kişisel bakım rutininde uygulanabilmektedir. İçeriğindeki aktif maddeler sakalların ihtiyacını karşılamak amacıyla formüle edilmiştir. Bu etken maddeler sakalın beslenmesine, güçlenmesine ve aynı zamanda güzel bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Günde bir kez düzenli kullanım ile sakallardaki farkını ortaya koymaktadır. Eeose sakal serumu sakalların beslenmesine destek olmaktadır. Burada amaç kıl köklerinin gerekli desteği almasıdır. Kıl kökleri ne kadar beslenir ise sakalların güçlenmesi de o kadar fazla olacaktır.

Erkeklerin kişisel bakımında sakal ve bıyık son derece önemlidir. Bu sebeple hedefe yönelik olarak geliştirilmiş Eeose serum erkeklerin önemli bir ihtiyacını karşılayabilmektedir. Sakallar da tıpkı saçlar gibi bakıma ihtiyaç duyar. Sakal ve bıyıklar çevresel faktörlere bağlı olarak zayıflayabilir hatta tel kaybı ortaya çıkabilir. Seyrelen sakal ve bıyıkların toparlanması etkili bir destek gerektirir. Eeose sakal ve bıyık serumu düzenli kullanımda erkeklerin vazgeçemediği ürünler olmaktadır. Sakal serumunun içeriğinde bulunan kompleks bileşenler sakal ve bıyığın çevresel faktörlere karşı dayanıklılık kazanmasına katkı sağlar. Eeose serum, sakal köklerinde uyarıcı bir etkiye neden olur ve köklerin beslenerek kılların kalınlaşmasına, gür bir hale gelmesine yardımcı olur.     

Eeose Kirpik Serumu

Eeose markasının en çok ilgi gören ürünlerinin başında kaş ve kirpik serumları gelmektedir. Eeose serum hem kaş hem de kirpiklerin güçlenmesine destek vermektedir. Kirpik ve kaşların daha gür, canlı görünmesine yardımcı olurlar. Sakal serumunda olduğu gibi kaş ve kirpik serumunda da düzenli kullanım önemlidir. İçeriğinde özel bileşenler ve üst düzey hammaddeler bulunmaktadır. Bu sayede kaş ve kirpiklerde en iyi sonucu almak hedeflenmiştir.

Eeose kaş kirpik serumunda amaç kirpiklerin sağlıklı bir şekilde uzamasıdır. Özellikle kısa kirpiklere sahip olup daha gür ve daha uzun kirpiklere sahip olmak isteyenler için etkili bir destek sunuyor. Zayıf ve cansız kirpikler kaş kirpik serumu ile dolgunlaşmaya, gür ve canlı bir hale gelmeye başlayabilir. Kaşlar ince ya da şekilsiz ise kaşlara şekil vermeye yardımcı olur. Gündüzleri bir defa geceleri temiz ve kuru kirpiklere uygulandığında etkisini en kısa zamanda göstermektedir.  

Eeose ürünleri kaş ve kirpiklere bakım sağlarken gürleşmesine ve şekil almasına yardımcı olan serum uygulanmaya başlandıktan iki hafta sonra etkisini göstermeye başlamaktadır. Kapsamlı bir etki sağlanabilmesi için ise düzenli kullanım önemlidir. En az 6 haftalık bir kullanım ile kaş ve kirpik üzerinde olumlu geri dönüşler alınabilmektedir.

Eeose şampuan ise saçlarda en çok şikâyete neden olan saç kayıplarını en aza indirmeyi hedeflemektedir. Yağlı, kuru ve normal saçlar için geliştirilen şampuan saçın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Eeose içeriğinde bulunan GP4G ve Phytocomplex saçların beslenmesine ve bakım sağlanmasına yardımcı olur. Şampuan hem yağlı saçlar hem de kuru-normal saçlar için iki ayrı formül ile sunulmaktadır. Daha etkili bir sonuç için ise çift etkili serum ile birlikte kullanılabilir.

Eeose kaş, kirpik, sakal, bıyık bakım ürünlerine sitemiz üzerinden daha yakından bakabilirsiniz. Dilediğiniz serumu ya da bakım ürününü tek bir tıklama ile sipariş verebilirsiniz.

    

Eeose
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun