EEOSE

Eeose markasında 3 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Eeose Kirpik Serumu

Saç, sakal , kaş ve kirpik alanında etkili sonuçlar sunan Eeose ürünlerini Kozmela’da bulabilir, Kaş ve kirpiklerinizin doğal bir şekilde uzamasına yardımcı olabilirsiniz.

Bireyin kişisel ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen marka,  global değişimleri gözlemleyerek yeni teknoloji formüller geliştirilmiştir. Yapılan Ar-ge çalışmaları neticesinde kullanılan aktif içerikler klinik çalışmalarla desteklenmektedir. Ürünlerinin etkinliği sayesinde tüketiciler tarafından beğeni kazanan Eeose kısa süre içerisinde alanında 1 numaralı marka olmayı başarmıştır.

Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında kaş ve kirpik serumlarıyla sakal serumu gelmektedir. Erkekler her ne kadar her gün sakal tıraşı olmayı sevmeseler de sakal ve bıyıklarının az ve güçsüz durmasını da istemezler. Eeose sakal serumu,  içeriğindeki aktif maddelerle bakım yaparak az çıkan, seyrek sakalları güçlendirmeye yardımcı olur.

Takma kirpiklere ve kaş boyalarına Eeose kaş kirpik serumu ile son verebilirsiniz! Kaş ve kirpikler için özel olarak geliştirilen serum, az çıkan güçsüz kaşları güçlendirirken, kirpiklerinizin sağlıkla uzamasını sağlar.
Siz de Eeose ürünlerine Kozmela fırsatları ile hemen sahip olabilirsiniz.

Eeose
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun