Kozmela.com

Egyptian Magic

Alışverişin güvenli adresi Kozmela Egyptian Magic markasını sizlerle buluşturuyor.

1991 yılından itibaren tüketicilerle buluşturulan Egyptian Magic,  eski Mısır uygarlığından gelen bir formüle dayanarak çok amaçlı kullanılan doğal bir cilt bakım kremidir. İçeriğindeki Arı Balı, Zeytinyağı, Balmumu, Arı Sütü, Arı Poleni ve Propolis (arı reçinesi)  gibi doğal içerikleriyle cildin tüm ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Bu doğal ve özel karışım cildi nemlendirirken çevresel faktörlere karşı da korumayı da sağlar.

Egyptian Magic krem, doğal içeriği sayesinde en hassas ciltlerin bile kullanımına uygundur.  Kullanım alanı oldukça geniş olan özel krem yüz, vücut ve saç kullanımı için tercih ediliyor. Gündüz kremi, gece kremi ve göz kremi kullanımının yanı sıra, güneşten zarar görmüş ciltler, yanık problemleri, akne sonrası izler, hızlı kilo alıp verme sebebiyle oluşan çatlaklar, böcek ısırıkları gibi faktörlere karşıda cildinize bakım sağlıyor.

‘‘Peki Egyptian Magic nasıl kullanılır?’’ diye soracak olursanız, temiz ellerinize yeterli miktarda alıp avuç içlerinizde yağ şekline dönüşene kadar ısıtınız. Yağ şeklini aldıktan sonra kullanmak istediğiniz bölgeye uygulayınız.
Siz de Egyptian Magic cilt bakım kremlerine Kozmela fırsatlarıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Egyptian Magic
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun