Kozmela.com

Elile

2013 senesinde yerli sermaye ile kurulmuş olan Elile İlaç, insan ihtiyacını gidermeye odaklı etkili ve güvenilir ürünleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurulduğu ilk günden bu yana yeterli çözüm bulunamayan bakım alanlarını tespit etmiş olan firma önemli yeniliklere öncülük etmiş ve bu yenilikleri ürünlerinde kullanarak Türk Tıbbının kullanımına kazandırmıştır. Başlıca amaçlardan bir tanesi sağlık sektöründe ürünlerle ilgili doğru ve güvenilir bilgileri hizmet sağladığı sağlık çalışanlarına etik kurallar içerisinde sunmaktır.

Tüm sektör içi faaliyetlerinde kültürel ve etik değerlere sahip çıkan firma hem ulusal hem de uluslararası bütün kurallara uygun olarak hareket etmektedir. Çalışma sürecinde hiçbir şekilde çevreye zarar vermeyerek gelecek kuşaklara da iyi bir örnek olma ve onlara bu hassasiyeti miras bırakma amacıyla gerekli özeni göstermektedir.

Elile Ürünleri

Elile dünden bugüne ürettiği bakım ürünleri ile sektörde kalitesini daima göstermiş ve bu sebeple insanların sıklıkla tercih ettiği bir marka olmuştur. Elile ürün çeşitleri içerisinde yüz temizleme kremi, sabun, güneş koruyucu krem, yüz temizleme jeli, nemlendirici losyon gibi birbirinden kullanışlı ürünler bulunuyor. Cilt günlük olarak dış faktörlerden çok fazla etkilendiği için doğru bir ürün ile nemlendirilmeli ve bakımı sağlanmalıdır. Bunun için Elile, kapsamlı bir bakım sunma adına hedefe yönelik ürünler sunmaktadır.

Elile Krem

Elile krem çeşitleri içerisinde bulunan Facial Cleansing Cream etkili bir yüz temizleme için idealdir. Kuru ve karma ciltler için formüle edilmiş olan krem cilde herhangi bir zarar vermeden temizler. İçeriğinde bulunan L-Glutamic asit, sodyum PCA ile elde edilen doğal bir nemlendirici etki sağlar. Ayrıca insan cildinin yapısında bulunan amino asitleri de barındırır. Cildin daha taze ve canlı görünmesine katkı sağlar.

Facial Cleansing Gel ise özellikle akneye eğilimli ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. Ciltteki yağ dengesini düzenlemeye yardımcıdır. İçeriğinde bulunan Zinc PCA ciltteki yağ dengesini düzenlemeye yardımcı olarak akneye meyilli ciltlerin rahatlatılmasına destek olur. Her gün düzenli olarak masaj şeklinde uygulama ile ciltteki değişimi en kısa sürede görmek mümkün olabilir.

Güçlü bir nemlendirici etki sunan Elile Emollient Moisturizing Lotion içeriğindeki hyaluronik asit sayesinde cildin daha yumuşak ve parlak olmasına katkı sağlar. Ciltte doğal, taze bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Günlük kullanıma uygun şekilde üretildiğinden cilde ihtiyaç duydukça uygulanabilir ve cildin daha taze kalması için iyi bir destek sağlanabilir.

Elile Sabun

Özellikle yüksek oranda yağ barındıran ciltler için ideal olan Cleansing Bar Soap bu yüksek yağ nedeni ile ortaya çıkabilecek cilt sorunlarını ortadan kaldırmaya yardımcıdır. Özel bir formülasyon ile üretilmiş olan sabun hijyenik bir temizlik sunar. İçeriğinde gliserin vardır ve bu gliserin sayesinde cildin nemlenmesine katkıda bulunur. Günlük kullanıma uygun olarak üretilmiştir.

Elile Güneş Kremi

Cilt güneşin zararlı ışınlarına maruz kaldığı takdirde kuruluk başlar ve ciltte hem ton eşitsizlikleri ortaya çıkabilir hem de erken yaşlanma belirtileri kendisini gösterebilir. Bunların önüne geçmek için ise etkili bir güneş koruması gerekmektedir. Elile’in sunduğu Sunblock Sun Protection Cream içerisinde bulunan UVB ve UVA filtreleri sayesinde cildi güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olur. İçeriğindeki hyaluronik asit ve shea butter cildin nem dengesini düzenlemeye yardımcı olur. Nem dengesi yerinde olan bir cilt ise daha canlı, parlak ve taze görünecektir.

Güneşe karşı cildi korumaya yardımcı bir diğer ürün olan Elile Sunblock Sun Protection Lotion güneşin zararlı ışınları UVA ve UVB’ye karşı cilde etkili bir destek sunmaktadır. Losyon olan bu ürün güneşe maruz kalmadan 15 dakika önce uygulandığı takdirde dışarıda 6 saate kadar koruma sağlamaya yardımcı olacaktır. Shea Butter ve hyaluronic acid sayesinde cildin nem dengesi sağlanabilir ve mat bir görünüm ortaya çıkabilir. Yüzme, aşırı terleme ve kurulama sonrasında tekrar uygulanabilir ve etkisi sürdürülebilir.

Elile ürünlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun