Kozmela.com

ELİTE

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Elite Sıcak Su Torbası

Elite marka kaliteli sıcak su torba çeşitlerini üreten Doğan Ecza ve Hastane Levazımatı Paz. Tic. Ve San. Ltd Şti. ilk olarak 1960’ların sonlarında ıtriyat ve medikal toptancısı olarak kurulmuş olan firmadır. Gelişen ve değişen piyasa koşullarına bağlı olarak ve uyum sağlayarak üretimlerine devam eden firma hem kendi markası altında hem de toptancılığını yaptığı ürünleri sunmaktadır. Bu anlamda dünyanın pek çok yerinden kaliteli ürünleri ithal etmektedir.

Firmanın temel prensipleri Türkiye’nin her iline deneyimli ve profesyonel satış ekibi ile hızlı ve bir o kadar kaliteli hizmet vermek, geniş ürün gamı ile yeni ihtiyaçlara uygun yüksek kalite standartlarında çözümler sunmak, kurulduğu günden bu zamana kadar müşterileriyle olan karşılıklı güven ilişkisini devam ettirmektir. Tüm bu prensipler doğrultusunda portföye eklenen yeni müşterilerle de aynı sinerjiyi koruyabilmek önceliğidir.

İşine verdiği değer ve ürünlerine olan inancı ile ülkedeki Pazar payını büyüterek daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir. Bunun yanı sıra insan sağlığına verdiği önemi vurgulayarak bu konuda insanları bilinçlendirmeyi, her geçen gün daha üretken bir firma olarak yolunda emin adımlarla ilerlemeyi hedeflemektedir.

Elite Sıcak Su Torbası

Doğan markası altında üretilen Elite sıcak su torbaları kauçuğa benzer maddeden üretilmektedir. Sıcak su torbası içine sıcak su koyulan ve bu ısıyı belirli bir müddet muhafaza eden ürünlerdir. Özellikle üşüme gibi durumlarda, soğuk algınlığına benzer hastalıklarda sıklıkla tercih edilen bu ürün tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygın bir kullanıma sahiptir. Piyasada farklı renk ve tasarımlarla sunulan bu ürünler Doğan markasının kalitesi ile insanlarla buluşuyor.

Sıcak su torbalarını; diyabetik hastalar, nörolojik rahatsızlıkları olanlar, nedeni bilinmeyen ağrılar, enfeksiyon hastaları destek olarak kullanabilirler. Ancak ürünü kullanırken dikkat etmek gerekir. Çünkü yukarıdaki hasta gruplarında his kaybı yaşanabildiği için olası yanma durumlarına karşı tedbirli olunması tavsiye edilir. Kullanım önerileri ise şu şekildedir; su torba dik tutarak doldurulmalı ve kaynar değil sıcak su konulmalıdır. Su doldurma işlemi bittikten sonra ise termoforun içerisinde hava kalmayacak şekilde kapağı kapatılmalıdır. 

Termofor kullanıldıktan sonra su mutlaka boşaltılmalı ve kuruması içi baş tarafı aşağı kalacak şekilde bırakılmalıdır. Dolu termofor kullanılmadan önce ise mutlaka sızıntı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Ayrıca kurutma için mikrodalga ya da benzeri ısıtıcılar kullanılmamalıdır. Muhafaza ederken direkt olarak güneş ışığı almamasına da dikkat etmek gerekmektedir. Kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanıldığında termoforlar uzun vadede oldukça faydalı ürünlerdir.  

Cilt için hem sağlıklı hem de ekonomik Doğan kılıflı sıcak su torba çeşitlerine Kozmela üzerinden ulaşabilir ve dilediğinizi anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun