Kozmela.com

Ellips

Saçlar pek çok nedenden ötürü yıpranabilir ve canlılığını kaybedebilir. Özellikle saçların ihtiyacı olan vitamin ve bileşenler yeterli miktarda sağlanamaz ise bu yıpranma süreci çok daha hızlı olur. Çevresel faktörler, yetersiz ya da yanlış bakım, çok işlem görme, stres gibi faktörlerle saçlar olumsuz yönde etkilenebilir. Bazen rutin saç bakımı da saçların kendisini toparlaması için yeterli gelmez. Saçların eski ışıltısına kavuşması ve canlanması için hızlı bir şekilde destek almak gerekebilir. Ellips Saç Vitamini çeşitleri ise içeriğindeki doğal özler sayesinde saçlara hızla nüfuz eder ve etkili bir bakım sağlamaya yardımcı olur.

Ellips Saç Vitamini

Ellips saç vitamini çeşitleri her saç tipi ve saç sorununa göre ayrı ayrı geliştirilmiştir. Ellips saç vitamini 6 kapsül içeriğinde saç için faydalı argan yağı, jojoba, provitamin B5, A, C, E gibi önemli vitamin ve mineralleri barındırıyor. Özellikle işlem görmüş, cansızlığını yitirmiş saçların hızla kendisini toparlamasına ve eski ışıltısına kavuşmasına yardımcı olur. Sağlıklı bir saç görünümü için saçın nem ihtiyacının karşılanması gerekir. 6 kapsül içeriğinde saçın nem dengesini sağlamaya yardımcı bileşenler yer almaktadır. Bu sayede daha canlı ve ışıltılı saç görünümü elde etmek mümkün olur.

Ellips Hair Vitality ise saçlardaki kırılmaların önüne geçmeye yardımcı olurken ginseng ve bal özü ile saçın canlı bir forma kavuşmasına yardımcı olur. Zengin formülü saçın nemlenmesine yardımcı olur. Boyalı saçlar için özel olarak formüle edilmiş olan Ellips Nutri Color üç katmanlı etkiye sahip formülü ile saça en iyi şekilde bakım sağlamaya yardımcı olur. Saç rengini korurken güneş ışınlarının saçtaki olumsuz etkilerine karşı korumaya destek verir.

Seri içerisinde yer alan bir diğer ürün olan Ellips Pro Keratin 50 kapsül, jojoba yağı ile güçlendirilmiş özel bir formüle sahiptir. Saçlarda uygulanmış yoğun kimyasal ve ısıl işlemler neticesinde ortaya çıkan yıpratıcı etkiyi ortadan kaldırmaya ve yumuşak, ipeksi bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Parlaklığını ve canlılığını yitirmiş saçlar için formüle edilmiş olan Ellips Hair Vitamin Pro Keratin, aloe vera yağı ile güçlendirilmiştir. İşlem görmüş ve bu işlem neticesinde zayıf düşmüş saçları nemlendirmeye ve canlandırmaya katkı sağlar. Saçlarda yumuşak bir görünüm oluştururken canlanmasına destek verir.

İçeriği yoğun bileşenler ile güçlendirilmiş Ellips saç vitamini çeşitleri saçlarda etkili bir bakım arzu edenler için idealdir. Yıpranmış, işlem görmüş, nemini ve hacmini kaybetmiş saçlarda hızla etkisini göstermektedir. Seri içerisindeki tüm ürünlerin kullanımı kolay ve etkisi güçlüdür. Her saç problemine çözüm sağlamayı hedefleyen Ellips saç vitamini çeşitlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.  

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun