Kozmela.com

Elose Keratin Serum Çeşitleri

İstanbul’da 1969 yılında faaliyetlerine başlayan Almur Kozmetik Elose de dahil olmak üzere Dermaderm, Fiyto ve Okiro gibi güvenilir, kaliteli markaların ürünlerini üretmektedir. Yola çıkış amacı insanların kozmetik ürün ihtiyacını kaliteli bir şekilde sağlamak olan firma her biri alanında tecrübeli kimyager ve eczacılarla çalışmaktadır. ISO9000 ve GNP standartlarında üretim yapan firma ürünlerini toplamda 25 ülkeye ihraç etmektedir.

Kaliteli kozmetik ürünleri ile geniş bir kitle tarafından tercih edilen Elose markasının ürün grupları arasında; cilt bakım ürünleri, güneş bakım ürünleri, saç ve sakal bakım ürünleri bulunuyor. Hem kadın hem de erkek ihtiyaçlarına göre son teknoloji ve üretim teknikleri kullanılarak üretilen ürünler beğeni ile kullanılıyor. Cilt bakım ürünleri arasında; C vitamini serum, kuşburnu yağı, cilt tonunu düzenlemeye yardımcı serum, sivilce serumu, güneş koruma serumu, hyalüronik asit serum, kırışıklık karşıtı argan yağı, pantenol serum çeşitleri bulunuyor.

Güneş serisi içerisindeki ürünler ise; Güneş Sütü Sensitive, Güneş Sütü Kids, Güneş Sütü SPF 50+ bulunmaktadır. Saç bakım serisinde ise her saç tipi ve saç sorununa yönelik ürün çeşidi bulunuyor. Argan yağı özlü saç bakım serumu, biotin ve keratin saç dökülmesine karşı losyon, keratin özlü saç bakım serumu, keratin saç bakım kremi, keratin saç bakım şampuanı, keratin saç bakım sütü yer alıyor. Erkeklerin sakal bakımı için geliştirilmiş olan sakal serumu da yine Elose kalitesi ile sunuluyor.

Elose Serum Serisi

Elose’un cilt bakımı için geliştirdiği pek çok serum çeşidi bulunuyor. Her biri ayrı kategoride bir ihtiyacı karşılayan serumlar düzenli kullanımda etkili içeriği ile farkını gösterebiliyor. Seri içerisinde yer alan Elose C Vitamini serum, cildin donuk ve yorgun görünümünün azalmasına yardımcı olur. Çevresel faktörler ve yaş almaya bağlı olarak ortaya çıkan sıkılık kaybı ve ince çizgi oluşumunu engelleme adına destek sağlar. Formülündeki hyalüronik asit cildin aydınlık bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Elose kuşburnu yağı yüz bölgesini nemlendirmeye yardımcı bir üründür. Organik kuşburnu çekirdek yağından üretilmiş olan yağ cildin nemlenmesine ve yumuşamasına yardımcı olur. İçeriğinde C vitamini ve retinol vardır. Cilt tarafından çok kolay bir şekilde emilir. Durulama gerektirmeden yüz ve vücudun diğer istenen bölgelerine uygulanabilir.

Elose Leke Giderici Serum ise ciltteki ton eşitsizliklerini gidermeye yardımcı olur. Güneşe maruz kalan ciltte ton eşitsizlikleri fazlasıyla ortaya çıkabilir. Ton eşitsizliği yaşanan ciltte kötü bir görünüm oluşur. Bu etkili ürün ciltteki ton eşitsizliğini en aza indirmeye yardımcıdır. Düzenli kullanımda ise güneşin ortaya çıkardığı olumsuz etkilerden korumaya destek sağlar.

Seri içerisinde yer alan bir diğer ürün de hyalüronik asit serumdur. Farklı asit içeriklerden oluşan ürün cildin yoğun bir şekilde nemlenmesine yardımcı olur. Ciltteki ince çizgi oluşumunu azaltmaya katkı sağlar. Argan yağı ise E vitamini ve mineraller bakımından zengindir. Cezayir ve Fas bölgesinde yetişen ve sıvı yağlar içerisinde faydaları ile öne çıkan bu yağ cildi serbest radikallerden korumaya yardımcı olur, cildin nem dengesini korumaya destektir. Yaş alma belirtilerini en aza indirmeye katkı sağlar.

Pantenol losyon ise kuru ciltlerin nemlenmesine ve canlanmasına yardımcı olur. Lanolin ve bitkisel yağlar ile zenginleştirilmiştir. Ciltte suyu tutarak cildin daha hızlı canlanmasına katkı sağlar.   

Elose Şampuan Serisi

Elose’un saç bakımına özel geliştirdiği seri ise farklı saç sorunlarına yönelik farklı şampuan ve bakım ürünlerini kapsamaktadır. Seri içerisinde yer alan argan yağı özlü saç bakım serumu aşırı yıpranmış, kırılan saçlara bakım sağlamaya yardımcı olur. Saç tellerine koruyucu bir kalkan oluşturur ve çevresel faktörlerin etkilerini en aza indirmeye katkı sağlar. Mat, cansız saçların canlanmasına yardımcı olurken ayrıca saç kayıplarını en aza indirme adına destek verir. Saç bakım serisi içerisinde yer alan biotin ve keratin özlü losyon saç kayıplarını en aza indirmek için bitki özleri, vitamin ve mineraller ile destek oluyor. İçeriğindeki biotin, keratin ve pantenol sayesinde zayıf saçların beslenmesine katkı sağlar.

Keratin özlü saç bakım şampuanı ve serumu ise saçların nem dengesini sağlarken aynı zamanda direncini artırmaya yardımcıdır. İşlem uygulanmış saçlara bakım sağlarken saç tellerine koruyucu bir kalkan oluşturmaya yardımcı olur. Şampuan ve saç kremi bir arada kullanıldığında etkisini çok daha iyi bir şekilde gösterir.

Elose markasının ürünlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve hedefe yönelik ürünlerden dilediğinizi anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun