Kozmela.com

Elseve Mucizevi Yağ Saç Bakım Ürünleri

Saçlarda arzu edilen sağlıklı görünümü elde etmek için sadece şampuan yeterli olmayabiliyor. Bu sebeple yoğun içeriği ile saçın ihtiyaçlarını tam manasıyla karşılayabilecek bir ürün kullanmak gerekebiliyor. Elseve Mucizevi Yağ yıpranan ve canlılığını yitiren saçlar için özel bir formül ile üretilmektedir. Bu yoğun formül saçları en kısa sürede toparlamaya, canlandırmaya ve dolgun bir görünüm kazandırmaya yardımcı olmaktadır.  Elseve Mucizevi Yağ çeşitleri içerisinde krem, maske, şampuan, bakım yağı bulunmaktadır. Bunların hepsinin içerisinde bahsettiğimiz bakım yağı bulunmaktadır.

Mucizevi yağ saç bakım kremi içeriğinde 6 değerli çiçek özü bulunmaktadır. Bu zengin formülü saçların beslenmesine katkıda bulunur. Saçta yağlı, ağır bir his bırakmaz. Her saç tipine uygun olarak geliştirilmiş olup saça yumuşaklık ve parlaklık kazandırmaya yardımcı olur. Ayrıca uygulama sonrası saçlar kolaylıkla şekil alabilmektedir. Besleyici bakım kremi ise normal ve kurumaya eğilimli saçlar için özel olarak formüle edilmiş olup saçları canlandırmaya yardımcıdır.

Seri içerisindeki Elseve Mucizevi Onarıcı Bakım Yağı saç tellerinin onarılmasına yardımcı olur. Yıpranmış saçların yeniden canlanmasına, dolgun ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına katkı sağlar. Değerli çiçek özleri saç tellerini sarar ve yumuşak bir form kazanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki doğal yağlar sayesinde saçlar güçlenmeye başlar ve kolay bir şekilde taranır. Düzenli kullanımda etkisini çok daha hızlı bir şekilde gösterir.

6 değerli çiçek özü ile formüle edilen mucizevi yağ saçların ihtiyacını en iyi şekilde karşılamakta ve canlanmasına yardımcı olmaktadır. Kuru ya da sert bir saç söz konusu ise seri içerisindeki şampuan, krem ya da yağ düzenli bir şekilde kullanarak saçlara kaybettiği canlılık yeniden kazandırılabilir. Ayrıca seri içerisindeki ürünlerin eşsiz kokusu gün boyunca saç tellerini sarar ve bu harika kokuyu muhafaza eder. Saçlarda dolgunluk, canlılık ve hoş bir koku kalır.

Elseve Mucizevi Yağ serisi ürünleri mevsimsel geçişlerde çevresel faktörlerin olumsuz etkilerini de en aza indirmeye yardımcı olur. Soğuk ya da çok sıcak havalarda saçın nemini kaybetmemesini ve canlılığını korumasına katkıda bulunur. Her saç tipi için uygun olan ürünler her saç bakım rutininde rahatlıkla uygulanabilir. Seri içerisindeki ürünler saçların kökten uca beslenmesine katkıda bulunur.

L'oréal Elseve Mucizevi Yağ Kullanımı

İçeriği yoğun Elseve mucizevi yağın uygulaması da oldukça kolaydır. Sadece 3-4 damlası bile tüm saç için yeterli olmaktadır. Duş sonrası ıslak ya da temiz, kuru saçlara uygulandığında etkisini hızlı bir şekilde gösterebilmektedir. Birkaç damlası avuçta ısıtılarak saç uçlarına uygulanabilir. Saçları ağırlaştırmadan kısa bir sürede bakım sağlamaya yardımcı olur. Uygulama sonrası saçları kolay bir şekilde taramaya olanak sağlar. Canlandırıcı bakım yağı saçların elektriklenmesinin, kabarmasının da engellenmesine yardımcı olur. Saçlar ipeksi yumuşak bir form kazanır.

L'oréal Elseve Mucizevi Yağ içerikli ürünlerin tamamını Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü en uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun