Kozmela.com

Emotion Parfüm, Deodorant ve Roll-On Çeşitleri

1976 yılında kurulmuş olan Aromel Kozmetik’in bir markası olarak faaliyet göstermektedir. Emotion, 1994 yılından bu yana renklerden, çiçeklerden ve doğal kokulardan ilham alarak parfümlerini tasarlamaktadır.
Emotion Parfümleri
Modernlik ve romantizmi bir araya getirerek hazırlanan parfümler, mutluluk ve enerji aşılamaktadır. Kadınlar için özel olarak hazırlanan parfümler, hoş kokuları, pek çok çeşit avantajı ile her kadına hitap etmektedir. Günlük kullanımda sık sık tercih edilen parfümler arasından zevkinize uygun kokuyu bularak tercih edebilirsiniz.Parfüm kullanımını destekleyici nitelikteki ürünler olan deodorant ve roll-on’lar ise parfümünüzün kalıcılığı arttıracaktır. Parfümleri temiz, kuru cildinize uygulamanız tavsiye edelir.
En çok tercih edilen parfümlerin başında Emotion Love kokusu gelmektedir. Renkleri ve şişesi ile de aşkı çağrıştıran bu koku kadınların vazgeçilmezleri ve beğendikleri kokular arasına girmeyi başarmıştır.
Emotion Ocean Fresh, en çok tercih edilen bir diğer parfümdür. Temizliği ve özgürlüğü çağrıştıran koku, kendinizi özel hissetmenizi sağlayarak size unutulmaz anlar sunar.
Emotion ürün çeşitlerine uygun fiyat avantajı ile Kozmela.com üzerinden ulaşabilir, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 

Emotion
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun