Kozmela.com

ENOANT

Enoant markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Enoant Şurup Çeşitleri

1983 senesinde kurulmuş olan Te-Ha kozmetik Te-Ha Grup içerisindeki dallardan bir tanesidir. Kozmetik alanında dünyanın önde gelen markalarını insanlarla buluşturmaktadır. Te-Ha kozmetik hem güzellik hem de eczane alanında geniş ürün yelpazesine sahip bir firmadır. Bünyesindeki tecrübeli yönetim kadrosu ve uzman kadrosu ile Türkiye genelinde pek çok seçkin eczane ve kozmetik mağazada distribütörü olduğu markaları ile kendisine yer bulmaktadır. Enoant ise bu markalardan en çok bilinenlerindendir.

Te-Ha Kozmetik; Herbatint, Rene Furterer, Atelier des Ors, V Canto, Evody, Ciate, Linari, Alexander J, Xerjoff, Linari, 37 Actives, Xerjoff, The Different Company, Micallef, Tiziana Terenzi, Olfactive Studio, Van Cleef&Arpels, FILORGA, Boucheron, Lolita Lempicka, Talika, Balmain, Lanvin, Karl Lagerfeld, Burberry, Givenchy, Mont Blanc gibi dünyaca ünlü prestijli markaların Türkiye distribütörüdür. Firmanın öncelikli amacı dünyanın önde gelen saygın kozmetik firmalarının insan odaklı güzellik ve eczane ürünlerini insanlarla buluşturmaktır.

Her alanda kaliteyi ilke edinmiş olan Te-Ha Kozmetik ihtiyaç duyulan ürünleri ülke genelinde bayileri aracılığı müşterilerine güvenle sunmaktadır. Enoant markasının 2003 yılından beri ithalatını üstenen firma 2016 yılından itibaren ise Enoant üretimini kendi üretim tesislerinde yapmaya başlamış ve şu anda hala farklı aracı kurum ve firmalarla satışlarını gerçekleştirmektedir. Enoant takviye gıda özellikle içeriğindeki üzüm ekstratı ile etkisini göstermektedir.  

Enoant Şurup

Enoant olarak bilinen şey Ukrayna'nın Kırım Bölgesinde yetişen Cabernet Sauvignon cinsi siyah üzümlerin sapı, çekirdek ve kabuğundan elde edilen konsantre bir gıda takviyesi olarak kullanılmaktadır. Enoant gıda takviyesi, takviyeler arasında özellikle güçlü içeriği ile en çok tercih edilenlerden bir tanesidir. Bilindiği gibi üzümün hem antioksidan hem de antiaging etkisi bulunmaktadır. Bu sebeple çok farklı kullanım alanları bulunmaktadır. Enoant üzüm ekstresi ise bu güçlü içeriği farklı alanlar için sunmaktadır.

Enoant hem çocukların hem de hastaların kullanabileceği bir üründür. İçeriğinde üzüm kabuğunda bulunan Resveratrol yoğun şekilde bulunmaktadır. Resveratrol içeriği siyah üzümün soğuk hava koşulları, mantar enfeksiyonları gibi birtakım nedenlere bağlı olarak kendisini koruma adına ürettiği bir bileşkedir.

Quersetin üzüm çekirdeğinde bulunan bir diğer maddedir ve kan yapım mekanizmasında oldukça önemli yeri olan eritropoetin üretimini destekler. Üzümdeki güçlü antioksidan özellik C vitamininden 30 kat ve E vitamininden 50 kat daha fazladır. Üzümün içeriğindeki güçlü bileşkeler ile güçlendirilmiş olan Enoant şurup takviye gıda olarak büyük küçük herkesin tercihi olmaktadır. Tavsiye edilen günlük kullanım dozu ile kullanıldığında Enoant üzüm ekstratının desteği kendisini hızlı bir şekilde gösterir.

Bünyeye etkili bir destek sunan Enoant Kırmızı Üzüm Kabuk ve Çekirdek Ekstratını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve en uygun ödeme seçenekleri ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun