Kozmela.com

ESTHEDERM

Esthederm markasında 65 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Esthederm

1977 senesinde Jean-Noel Thorel tarafından Naos adlı şirket kurulmuştur. Esthederm ise bu şirket altındaki markalardandır. Naos firması Fransa merkezlidir. Bioderma, Institut Esthederm ve Etat Pur ortaklığı ile 2018 senesinde aktif olarak faaliyetlerine başlamıştır. Marka, ciltte yaşanan problemleri en aza indirmeye yardımcı ürünler geliştirmektedir. Farklı cilt tipleri için farklı ürünler sunan marka geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Bu anlamda her cilt tipine göre bir ürün bulmak mümkündür.

Institut Esthederm

Bir cildin sağlıklı bir görünüme kavuşması için düzenli bir bakıma ihtiyacı vardır. Her cildin ihtiyacı farklı olabilir. Bu sebeple cildin tipi ve ihtiyacı iyi belirlenmelidir. Institut Esthederm markası içeriği bakımından oldukça zengin ürünler sunmaktadır. Her biri alanında uzman olan denetmenlerle gerekli testler yapılmakta ve insanlara güvenle sunulmaktadır. Marka bünyesinde çalışan profesyoneller ürünlerin içeriğinden ambalajına kadar her bir detayla özel olarak ilgilenmektedir.

Cilt özellikle 20’li yaşlardan itibaren pek çok nedenden ötürü yıpranmaya başlar. Güneş ışınları, toz, kir, duman, rüzgâr gibi çevresel faktörler bunda etkilidir. Bu nedenle erkenden önlem almak yerinde olacaktır. Kişinin cilt tipini doğru bilmesi bu aşamada önemlidir. Çünkü cildin beslenmesi, etkili bir destek alması için cilt tipinin iyi bir şekilde bilinmesi gerekir.

Örneğin kuru bir cilt için etkili bir nemlendirme desteği sunan ürünler kullanılmalıdır. Bunun yanında yağlı bir cilt için sebum dengelemeye yardımcı bir cilt bakım ürünü kullanılmalıdır. Gün içerisinde güneşin zararlı etkileri ciltte kendisini gösterebileceği için içeriğinde cildi güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı bileşenler olan cilt bakım ürünleri tercih edilebilir. Esthederm markasının her cilt tipi ve cilt sorununa karşı etkili bir ürün sunmaktadır.

Mevsim geçişleri cildi en çok etkileyen durumlardan bir tanesidir. Bu geçişlerde cilt için etkili bir destek alınmaz ise cilt bu durumdan oldukça kötü etkilenebilir. Esthederm marka ürünler içeriğindeki güneş koruyucu faktör ile cildi hem yazın hem de kışın güneşin zararlı ışınlarından en iyi şekilde korumaya yardımcı oluyor. Esthederm cildi güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olurken aynı zamanda günlük beslenmesine de katkı sağlıyor. Cildin yenilenme sürecine destek oluyor.

Esthederm, cilt ekoloji ve dengesine yardımcı formülü ile insanlar için etkili bir destek olmaktadır. Onu diğer markalardan ayıran vizyoner yaklaşımı da budur. Markanın cilt bakım ürünleri içerisinde cildi makyajdan arındırmaya, temizlemeye yardımcı ürünler de yer almaktadır. Günlük cilt temizliğinin yanı sıra peeling etkisi ile cildi tazelemeye yardımcı olur. Maskeler ise cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya yardımcı olurken aynı zamanda pürüzleri gidermeye, aydınlık ve eşit bir görünüm sağlamaya yardımcı olurlar.

Esthederm markasının göz ve dudak çevresi için özel bakım sağlayan ürünleri bulunuyor. Bu bölgeler çok hassas olduğundan bu bölgeye özel bakım sağlayan ürünler üretmektedir. Son teknolojik gelişmelerin ışığında marka cildin hem arınmasına hem de nemlenmesine en iyi şekilde destek sağlayabilecek ürünler sunmaktadır. Tüm cilt tipleri için özel olarak geliştirilen Esthederm peeling yüz ve dekolte bölgesi içindir. Kapsamlı bir bakım sağlamaya yardımcı olan Esthederm peeling siyah nokta gibi sorunların giderilme sürecine destek verir. Ayrıca hassas cilt tiplerine uygun Esthederm peeling çeşitleri de bulunmaktadır.

Esthederm maske çeşitleri ciltteki ton dengesizliklerini gidermeye ve daha eşit, aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Esthederm jel ise cildin günlük temizliği için idealdir. Karma, yağlı ya da akneli ciltlerin kullanımına uygun şekilde geliştirilmiştir. Esthederm jel cilt yüzeyindeki parlaklığı gidermeye ve sebumu dengelemeye katkı sağlar. Bu sayede çok daha eşit, pürüzsüz bir cilt görünümü ortaya çıkarmaya yardımcı olur.

Markanın Institut Esthederm Active Repair çeşitleri cilt üzerindeki kırışıklıkların azalmasına destek verir. Adından da anlaşılacağı gibi cildin yenilenme, yapılanma sürecine destek olur. Active Repair serisindeki ürünler kolajen oluşumuna da destek verir. Bu sayede cildin yumuşak, esnek bir dokuya kavuşmasına yardımcı olur. Kolajen desteği ile ciltteki erken yaşlanma belirtilerini de en aza indirmek mümkün olabilir. Cildin daha gergin, pürüzsüz ve canlı olmasına yardımcı olur. Cildin onarılma sürecine katkı sağlar. 

Markanın Institut Esthederm Active Repair Cream’i ise olgun ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. Ciltteki kırışıklık ya da ince çizgi oluşumunu engellemeye katkı sağlar. Cildin olgunlaşma sürecini yavaşlatmaya yardımcı olur. Hafif yapısı sayesinde tüm ciltlerin rahat bir şekilde kullanabileceği özelliktedir. Cildin yenilenme sürecine destek veren ürün kırışıklık görünümünü de azaltmaya yardımcı olur. Cilt tarafından emilimi hızlı olduğundan kullanımı da oldukça pratiktir. Cildin pürüzsüz, yumuşak bir doku kazanmasına katkıda bulunur.

Göz çevresi genel yüz hattı boyunca en hassas bölgedir. Göz çevresindeki deri ince olduğundan burada erken yaşlanma belirtileri kendisini çok net bir şekilde göstermektedir. Institut Esthederm Active Repair Eye Contour Cream ise göz çevresindeki hassas bölge için özel olarak üretilmiştir. Zaman içerisinde kazayağı gibi çizgiler kendisini belli etmektedir. Cildin olgunlaşma sürecini yavaşlatmaya yardımcı olan Esthederm krem göz çevresine aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca göz çevresindeki ton değişikliklerini gidererek eşit ve orantılı bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcı olur.    

Institut Esthederm Propolis Serum ise akneye eğimli ciltler için özel olrak formüle edilmiş bir bakım ürünüdür. Aknenin ciltte bıraktığı izleri minimize etmeye yardımcı olur. Ayrıca bu maske cildin daha pürüzsüz ve canlı görünmesine katkı sağlar. Esthederm cildin sebum dengesini ayarlayarak mat ve aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Esthederm güneş ürünleri UV ışınlarına karşı etkili bir filtreleme olanağı sunar. Institut Esthederm Güneş Kremi cildi nemlendirmeye yardımcı olur ve bu sayede cildin gün boyunca taze kalmasına katkı sağlar.

Esthederm Güneş Kremi

Cildin fazla bir şekilde güneşe maruz kalması ile ciltte kuruluk oluşabileceği gibi aynı zamanda ton dengesizlikleri de çıkabilir. Cilt hızla nem kaybedebilir ve bu doğrultuda erken yaşlanma belirtileri kendisini gösterebilir. Cilt bariyerini güçlendirmeye ve su tutma kapasitesini artırmaya yardımcı olan Esthederm güneş kremi, güneş nedenli ortaya çıkabilecek pek çok sorunun üstesinden gelmeye destek sağlar.

Esthederm Photo Reverse özellikle ciltte çok fazla ton dengesizliği yaşayanlar için idealdir. Cildin aynı tonda kalmasına yardımcı olan ürün UV ışınlarının cilde zarar vermesinin engellemeye yardımcı olur. Cildin su kaybetmesinin önüne geçmeye yardımcı olan ürün daha taze ve sağlıklı bir cilt görünümünü destekler. Esthederm No Sun ise cildinde bronzluk istemeyen ama etkili bir koruma sağlamak isteyenler için ideal bir üründür. Güneşin yaydığı UV ışınlarına karşı maksimumda koruma sağlamayı hedefler. İçeriğinde %mineral filtre vardır ve bu sayede cilt dayanıklılığını destekler. Ayrıca ciltteki yaşlanma belirtilerini de en aza indirme adına destek sağlar.

Cilde etkili destek sağlayan Esthederm cilt bakım ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Her cilt tipine uygun olarak bulabileceğiniz Esthederm ürünleri en uygun ödeme koşulları ile size bir tık kadar yakın.

Esthederm
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun