Kozmela.com

EVDE AESTHETİC

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Evde Aesthetic Dermarollerları

9 yılı aşkın sektördeki deneyimlerini müşterileri ile paylaşan Evde Aesthetic kurulduğu günden bu yana kaliteliden taviz vermeden yoluna devam etmektedir. Topikal ürünlerin üretimini uzman bir kadro ile sürdüren firma güzellik serumları ve aesthetic setleri ile ihtiyaca cevap veriyor. Evde Aesthetic, müşterilerine güvenilir, faydalı ve sağlıklı ürünler sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Sağladığı değerler ile sektörde pek çok firmaya örnek temsil etmiş olan firma ürün tedarikçisi haline gelerek henişlemeyi sürdürmüştür.

İthalat ve ihracat alanında faaliyetlerine hız kesmeden devam eden firma bu anlamda sektörde dinamizme de katkı sağlamaktadır. Kusursuz bir ürün prensibi edinmiş olan Evde Aesthetic her ürünü üretim aşamasından son kullanıcıya varıncaya kadar sağlıklı bir şekilde ulaştırmaktadır. Bu kusursuz sürecin en büyük getirisi ide her daim olduğu gibi müşteri memnuniyeti olmuştur.

Evde Aesthetic, kurulduğu ilk günden beri daima müşteri memnuniyetini birinci sıraya koymuş ve bunu ilkesi olarak belirlemiştir. Çünkü müşteri memnuniyeti sağlanmadan büyümenin imkânsız olacağına inanmıştır. Ürettiği her üründe temel olarak formülasyonun korunması gerektiğine inanmıştır. İnsanların yaşam kalitesinin yükselmesini amaçlamıştır. Bu sebeple üretim aşamasında her daim alanında uzman kişilerle iş birliği yapmaktadır.

Üretim aşamasındaki formülasyonlarını ise sürekli güncellemekte ve yeni ürün gamlarına yer açmaktadır. Ürünlerin dolumu ve bayilere ulaştırılma hızı her gün daha da artmakta ve bu hızlanma ile hem tedarik anlamında hem de müşterilerin ihtiyacını karşılama anlamında sürekli ileriye adım atmaktadır. Serum anlamında hem cilt hem de saç için farklı ve destekleyici ürünler sunmakta olan firma sektörde yerinde durmayan ve sürekli kendisini geliştiren bir yapıdadır. İnovasyona önem veren firma emin adımlarla ilerlediği bu yolda sektörde farklılık yaratmayı ve insanlara kaliteli ürünler sunmaya devam etmeyi kendisine amaç edinmiştir.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun