Kozmela.com

Eylure Takma Kirpik Çeşitleri

Bir Amerikan takma kirpik markası olan Eylure 1947 yılında kurulmuştur. David ve Eric Aylott kardeşler tarafından kurulmuş olan marka 1981 senesinde PDC Brands şirketine ait bir marka olarak yoluna devam etmektedir. Dünyada kalitesi ile takma kirpik denilince ilk akla gelen markalardan bir tanesidir. Birbirinden farklı takma kirpikler sunan marka her kadının arzu ettiği anlamlı bakışlara sahip olmalarına yardımcı oluyor. Takma kirpikler günümüzde kadınlar tarafından en çok kullanılan aksesuarların başında gelmektedir. Eylure ise kalitesi ile kadınların favori takma kirpik markalarından bire tanesidir.

Eylure Takma Kirpik

Takma kirpikler gözlere daha anlamlı daha derin bakışlar kazandırmak için kullanılır. Aslında maskara dediğimiz ürünler kirpiklere bu anlamlı ifadeyi vermeye yardımcıdır. Ancak bazı durumlarda maskaralar tek başına yeterli gelmeyebilir. Eylure takma kirpikler ise pratik kullanımı ile tercih sebebi olabiliyor. Özel gece ya da davetlerde gözlere daha fazla anlam yüklemek için takma kirpikler kullanılabilir. Gözlerdeki ihtişamı ortaya çıkarmak için takma kirpikler kullanılabilir.

Uzun ve dikkat çekici kirpiklere sahip olmak Eylure takma kirpikler ile mümkün olabilir. Uzun ve dolgun kirpikler için uzun zaman harcamaya da gerek kalmıyor. Eylure takma kirpikler bu konuda oldukça kullanışlı oluyor. Birbirinden dolgun ve iddialı Eylure kirpik çeşitleri ile bir kadın çok daha pratik bir şekilde etkileyici bakışlara kavuşabilir.   

Eylure takma kirpiğini ten makyajını tamamladıktan sonra rahatlıkla takabilirsin. Yaşanacak herhangi bir aksi duruma karşı makyajdan önce uygulamak en iyisidir. Böylelikle makyaj da riske atılmamış olacaktır. Makyajın olmazsa olmazı kirpik bakımıdır. Kirpik bakımı her ne kadar maskaralarla mümkün olsa da takma kirpikler maskara ile uğraşmak istemeyen ancak aynı zamanda dolgun kirpiklere sahip olmak isteyenler için idealdir.

Eylure Takma Kirpik Kullanımı

Eylure takma kirpikleri kullanmak da oldukça pratiktir. Ambalajından çıkarılan Eylure takma kirpikleri uygulamadan önce mutlaka boyu kontrol edilmelidir. Kaş makası, eğer gözler için büyük bir kirpik seçilmiş ise kısaltmaya yardımcı olacaktır. Eylure kirpik boyutunu ayarladıktan sonra yapıştırıcısını uygulayabilir ve kaşlarınızın üzerine rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Eylure takma kirpik takarken kirpik yapıştırıcısını bol kullanmamak gerekiyor. Yani ince bir tabaka halinde uygulamak yeterlidir. Çok fazla yapıştırıcı kullanmak makyajın bozulmasına neden olabilir. Ortalama 20-25 saniye kadar beklenmelidir. Ardından takma kirpikler cımbız ile tutulup gözlerin üzerine yerleştirmek yeterlidir. Böylelikle yapıştırıcının kıvamı da tam ayarına gelmiş olacaktır.    

Eylure takma kirpik ilk olarak gözün tam ortasına yerleştirilmelidir. Bu sayede yerine oturtmak daha kolay olacaktır. Kirpik diplerine iyice yerleştirilen Eylure takma kirpik cımbız ile nazikçe göz pınarı ve kenarına yapıştırılabilir. Eylure ile etkileyici bakışlara sahip olmak esasında bu kadar kolaydır.

Kullanımı gayet kolay olan Eylure takma kirpik çeşitlerini sitemizde inceleyebilirsiniz. Bu sayede takma kirpikler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Beğendiğiniz takma kirpiği ise yine sitemiz üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Uygun ödeme seçenekleri ile Eylure takma kirpikler seni bekliyor.

Eylure
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun