Kozmela.com

EYÜP SABRİ TUNCER

Eyüp Sabri Tuncer markasında 195 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Eyüp Sabri Tuncer

Günümüzde kolonya denildiğinde ilk akla gelen marka olan Eyüp Sabri Tuncer 1923 yılında küçük bir işletme olarak faaliyetine başlamıştır. Kuruluş aşamalarında tuhafiye ve gömlek gibi ürünler satarken ilerleyen zamanlarda kolonya çeşitleri ile ön plana çıkmış ve bu konuda lider marka olmuştur. Şu anda ise sadece kolonya çeşitleri ile sınırlı kalmamış bebek bakım ürünleri, duş jeli, el ayak kremi, saç bakım ürünleri gibi ürün gamına pek çok yeni içerik eklemiş ve eklemeye de devam etmektedir.

Eyüp Sabri Tuncer Kolonya

Kolonyanın hem geleneklerimizde hem de günlük yaşantımızda önemli bir yeri vardır. Kolonya çeşitleri kişiye hem hijyen hem de ferahlık hissi sağlamaktadır. Kolonya çeşitleri içerisinde en çok öne çıkan ise klasikleşmiş olan limon kolonyasıdır. Limon ağacı yapraklarının eşsiz kokusunu cilde taşıyan kolonyalar hemen her evde sıklıkla kullanılmaktadır. Klasik limon kokusu yanında yasemin çiçeği ya da Japon kiraz çiçeği kokulu kolonya çeşitleri de bulunuyor. Yasemin kolonyası, yasemin çiçeklerinin zarif kokusunu cilde taşırken Japon kiraz çiçeği kolonyası ise kiraz bahçelerinin esintilerini taşıyor. Eyüp Sabri Tuncer kolonya çeşitleri bunlarla da sınırlı kalmıyor. Gardenya, okyanus, lavanta kokulu kolonya çeşitleri her zevke hitap edebiliyor.

Her kolonya çeşidinin kendisine has notaları vardır. Kendi zevkinize uygun notaları belirleyerek ideal kokunuzu da seçebilirsiniz. Kolonya çeşitleri kokularında olduğu gibi boyutlarında da birbirinden ayrılmaktadır. 150ml şişelerde sunulan kolonya çeşitleri pratik kullanıma sahiptir. Çanta ve cepte rahat bir şekilde taşınabilen bu kolonya çeşitleri sprey formunda ve oldukça kullanışlıdır. 400ml boyutundaki Eyüp Sabri Tuncer kolonya çeşitleri ise daha çok ev ya da ofislerde kullanıma uygundur.

Pratik kullanıma sahip hijyen sağlamaya yardımcı bir diğer ürün de Eyüp Sabri Tuncer kolonyalı mendil çeşitleridir. Çantada rahat bir şekilde taşınabilen bu kolonyalı mendil çeşitleri yolculukta, araçta, parkta, kısaca ihtiyaç duyulan her anda rahatlıkla kullanılabilir. Eyüp Sabri Tuncer markasının sunduğu farklı kolonya ve ıslak mendillerin bulunduğu setleri de bulunuyor.

Eyüp Sabri Tuncer Şampuan

Eyüp Sabri Tuncer markasının geliştirdiği ve her saç tipinin ihtiyacını karşılayabilecek birbirinden kullanışlı şampuan çeşitleri de bulunuyor. Birbirinden farklı kokuları ve faydalı içerikleri ile Eyüp Sabri Tuncer şampuan çeşitleri bakımlı ve temiz saçlar sağlıyor. Şampuan çeşitleri içerisinde yer alan doğal zeytinyağlı şampuan saçın doğal nem dengesine zarar vermeden etkili bir temizlik sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca doğal zeytinyağı hem saça hem de saç derisini bakım sağlar. Bu sayede hem yumuşak hem de parlak saçlar ortaya çıkar.

Hindistan cevizi sütlü şampuan ise içeriğinde bulunan provitamin B5 ve hindistan cevizi özü ile saç kopmalarını ve kırıklarını engellemeye yardımcı olur. Aynı zamanda saça kaybettiği hacmi yeniden sağlamaya destek sağlar. İnce telli saçların hacim kazanması adına kullanılabilmektedir. Eyüp Sabri Tuncer şampuan çeşitleri ile birlikte saç bakımını en iyi şekilde destekleyecek saç kremi çeşitleri de bulunuyor.

Sadece yetişkinler için değil bebeklere özel şampuan çeşitleri de yine Eyüp Sabri Tuncer çeşitliliği ve marka güvencesi ile sunuluyor. Eyüp Sabri Tuncer bebek şampuanları narin bebek cildine uygun olarak üretilmektedir. Bu şampuan çeşitleri göz yakmayan özel bir formüle sahiptir. Bebeğin narin saç derisinin korunmasına katkıda bulunur. pH değeri bebeğin cildiyle uyumludur. Bu anlamda bebek cildine hiçbir şekilde zarar vermeden etkili bir şekilde temizlemeye yardımcı olur.

Eyüp Sabri Tuncer Sıvı Sabun

Günlük hijyeni sağlama amacıyla en sık kullanılan ürünler sabunlardır. Eyüp Sabri Tuncer markasının uzman olduğu konulardan bir tanesi de sabunlardır. Doğal ve aromatik kokulara sahip sıvı sabun çeşitleri banyo, mutfak ve tuvaletlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Markanın sunduğu pek çok sıvı sabun seçeneği bulunuyor. Doğal bıttım yağlı sıvı sabun cildi yumuşatmaya yardımcı olurken doğal keçi sütlü sıvı sabun keçi sütünün nemlendirici etkisi ile cildin nem ihtiyacını karşılamaya destek çıkar.

Eyüp Sabri Tuncer sabun çeşitleri gerekli testlerden geçirilerek glüten ya da paraben içermediği onaylanmıştır. Ayrıca kullandığı formüllerin hiçbiri hayvansal içerikli değildir ve üretim aşamasında hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Zaten bu nedenle V-LABEL sertifikası bulunmaktadır. Bu sebepledir ki insanlar gönül rahatlığı ile Eyüp Sabri Tuncer sıvı sabun çeşitlerini kullanabiliyorlar. Kullanılan sabun mikroorganizmaları elden tam anlamı ile uzaklaştırmalı ve tam bir hijyen sağlamaya destek vermelidir.  Eğer el yıkama için katı sabun tercih edilecekse mutlaka sabun için ayrı bir kap bulundurulmalıdır. Elleri yıkadıktan ve kuruladıktan sonra her daim rahat bir şekilde taşınabilen Eyüp Sabri Tuncer ıslak mendilleri ile eller silinebilir ve daha iyi bir hijyen sağlanabilir.

Eyüp Sabri Tuncer Diş Macunu

Diş macunu seçimi doğru yapılmadığı takdirde diş ve diş etlerine faydadan çok zarar verebilir. Özellikle kimyasal zararlı içeriğe sahip olanlar ilerleyen dönemde ciddi problemler ortaya çıkarabilmektedir. Eyüp Sabri Tuncer diş macunu çeşitlerinin en büyük özelliği doğal içeriğe sahip olması ve diş, diş etlerine zararlı herhangi bir madde içermemesidir. Eyüp Sabri Tuncer diş macunu çeşitleri içerisinde propolis özlü, karanfilli aktif karbonlu pek çok seçenek bulunuyor. Ağız ve diş yapısına uygun olarak seçilecek diş macunu ile kapsamlı bir bakım sağlamak mümkündür.

Diş minesine zarar vermeden dişleri temizlemeye yardımcı olan doğal karanfil özlü diş macunu içeriğindeki karanfil yağı ile hem ferah bir koku sağlıyor hem de diş etlerinin rahatlamasına olanak tanıyor. Yine içerisindeki çay ağacı yağı ise kötü ağız kokusunu ve plak oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. Propolis özlü diş macunu dişin doğal bir beyazlığa kavuşmasına destek verir. Propolis özü hiç diş hem de diş etlerinin güçlenmesine yardımcıdır. Nane yağı ve mentol gün boyu ağızda ferahlık ve hoş bir koku bırakır.

Eyüp Sabri Tuncer diş macunu çeşitleri içerisinde çocukların kullanımına yönelik diş macunları da yer alıyor. 2 ila 6 yaş aralığındaki çocuklar için karadut özlü diş macunu oldukça idealdir. Çünkü içerisinde yoğun vitamin ve mineral barındırmaktadır. Çürüklere sebep olabilecek yiyecek kalıntılarının giderilmesine yardımcı olur.  7-16 yaş aralığındaki çocuklar için geliştirilmiş olan nane ve doğal çikolata özlü diş macunu fosfor, kalsiyum ve magnezyum içeriği ile çürük oluşumunu önlemeye destek olur. Doğal nane yağı ayrıca çocuğun ağzının gün boyunca ferah kokmasını sağlar. Bu diş macunlarının içerikleri doğaldır ve şeker barındırmaz. Bu sebeple hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Eyüp Sabri Tuncer ürünlerinin tamamını Kozmela üzerinden görebilir, inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

 

Eyüp Sabri Tuncer
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun