Kozmela.com

FA

Fa markasında 35 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Fa Deodorant Çeşitleri

Uluslararası kişisel bakım markası olan Fa ilk olarak sabunla sektöre adım atmıştır. Ardından duş jeli, roll-on deodorant, sıvı sabun, köpük banyosu, deosprey ve stick deodorant ile ürünlerinde çeşitliliği artırmıştır. Ülkemizde de kişisel bakım ürünleri denildiğinde ilk akla gelen markalardan bir tanesidir. Günümüzde 120 ülkede ürünleri kullanılan Fa markası global anlamda sektördeki en geniş ürün dağılımına sahip markalardan bir tanesidir. 

Fa Deodorant Kimin?

Fa deodorant global bir şirket olan Henkel’e aittir. Fritz Henkel’in 1876’da kurduğu firma ilk olarak deterjan pazarlayarak sektöre girmiştir. Bir aile şirketi olan Henkel zaman içerisinde ürün çeşitliliğine gitmiş ve uluslararası arenada en büyük ve saygın şirketlerden bir tanesi haline gelmiştir. Henkel şirketinin ilk tesisi 1963 yılında kurulmuştur.
 
Gebze’de kurulan bu tesis yapıştırıcı teknolojileri ile ilk olarak faaliyetlerine başlamış ardından çamaşır ve ev bakım fabrikası kurulmuş ve yoluna hız kesmeden devam etmiştir. Tuzla’daki fabrikası ise 2001 senesinde faaliyete geçmiştir.
 
Temizlik ürünleri açısından Türkiye’de ilklere imza atan Henkel Vernel, Perwoll, Gliss, Dixi, Pritt gibi ürünleri insanlara sunmuştur. Fa markası ürün çeşitlerinde ise krem, losyon, banyo köpüğü, duş jeli, deodorant ve sabunlar yer almaktadır.     

Fa Deodorant

Fa markası ürünleri insanların günlük yaşamını kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Fa markasının en çok öne çıkan ürünlerinden bir tanesi ter kokusunu engellemeye yardımcı roll-on deodorantlardır. Kişisel bakım denildiği zaman ilk akla gelen deodorantlar yıllardır Fa kalitesi ile sunulmaktadır. Roll-on deodorantların en büyük özelliği anında ferahlık hissi yaratmasıdır. Uzun süreli etkisi ile kişinin gün boyunca rahat olmasına yardımcı olmaktadır. Hem kadınlar hem de erkeklerin ortak sorunu olan terlemeye karşı etkili ürünler ortaya çıkartmaktadır. Ter kokusunun yarattığı endişeyi ve kötü hissi ortadan kaldıran roll-on deodorantlar hem erkek hem de kadınlara özel üretilmektedir.  
 
Roll-on deodorantlar sadece yaz aylarında değil kış aylarında da kullanılmalıdır. Kapalı alanlarda fazla kalan insanlar ister istemez terlemekte ve ter kokusu ile rahatsız olmaktadır. Fa roll-on deodorantlar farklı kokulara sahiptir ve kötü kokuları engellerken etrafa hoş bir koku yaymaktadır. Cilt üzerinde etkisini gün boyunca koruyan deodorantlar özellikle mini boyları ile her yere rahatlıkla taşınabilmektedir. 

Fa Roll-On

Roll-on deodorantları koltuk altına uygulamak yeterlidir. Oldukça kısa bir sürede kuruyan bu deodorantlar ile ter kokusu endişesi olmadan rahatlıkla hareket etmek mümkündür. Deodorant modelleri ise koltuk altına sıkmak sureti ile rahatlıkla kullanılabilir. Hoş kokusu ile sadece koltuk altını değil vücudun güzel kokmasına da yardımcı olmaktadır. Deodorantlar iz yapmayan nitelikte olduğu için elbiselerde böyle bir sorunla karşılaşmak söz konusu olmuyor.  
 
Ter kokusunu önlemeye yardımcı Fa marka ürünler uzun süreli koruma sağladığından evde, okulda, işte, seyahatte, kısaca her yerde saatlerce rahatlık ve ferahlık sağlamaktadır. Fa deodorant çeşitleri özel şişeleri ile de dikkatleri çeker. Farklı boylarda sunulan deodorant çeşitleri ister dolapta ister çantada rahatlıkla muhafaza edilebilmektedir. Roll-on deodorantlar cam malzemeden yapıldığı için içerisinde ne kadar kaldığını görmek de mümkün olabiliyor. 
 
Roll-on deodorantlar hem mini boyları hem de pratik kapakları ile rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Roll-on’un kapağını döndürerek açmak yeterlidir. Ardından topu koltuk altı bölgesinde gezdirerek etkisinden faydalanmak mümkündür. Hızlı emilen ve ter kokusunun engellenmesine yardımcı olan roll-on deodorantlar cildi zedelemeden, zarar vermeden etkisini gösterir. Ne kullanırken ne de kullanım sonrası herhangi bir zorluk yaşatmamaktadır. 
 
Ter kokusuna karşı alınabilecek en etkili önlemlerden bir tanesi olan roll-onlar Fa kalitesi ile sunulmaktadır. Leke karşıtı ürünler olduğundan ise ne renk elbise giyilirse giyilsen leke riski olmaz. İçeriğinde turunçgil familyasından benzersiz kokular taşıyan roll-on çeşitleri aynı zamanda çiçek kokularından da beslenmektedir. Ciltte canlandırıcı kokusunun etkisini uygulama sonrası anında hissetmek mümkündür.  
 
Meyve ve çiçek kokularının benzersiz karışımını sunan Fa deodorant çeşitleri günün her saati rahat ve konforlu hissetmeye yardımcı olur. Markanın deodorantları gaz haldedir. Bu sebeple koltuk altında ıslaklık hissi yaratmamaktadır. Duştan sonra kullanımlarda ise öncelikle iyice koltuk altını kurulamak gerekiyor. Ancak bu şekilde Fa deodorantın kalıcı etkisinden faydalanmak mümkün olabilir. Fa markası ürünlerinin içeriğinde alkol bulunmamaktadır. Bu anlamda alkolsüz kişisel bakım ürün çeşitlerini tercih edenler için de idealdir. 
 
Fa deodorant çeşitleri tropikal meyve kokuları ile hemen herkesin duyularına hitap edebilen içeriğe sahiptir. Farklı alternatifler ile kadın erkek herkesin farklı beğenilerine hitap etmeyi amaçlar. Fa deodorantları uzun süreli etki sunduğundan gün boyu tekrar tekrar tazelemeye gerek bırakmaz. Gün içerisinde oluşabilecek potansiyel ter kokusu riskini ortadan kaldırır. 
 
Roll-on deodorant çeşitleri dönen başlıkları ile cilt üzerinde pratik bir şekilde uygulama sağlar. Dönen başlığı sıvıyı cilde daha iyi yedirmeye yardımcı olur. Cilt üzerinde döndürdükçe sıvı cilt ile anında etkileşime girer. Ter de dahil olmak üzere tüm kötü kokuların ciltten uzaklaşmasını sağlar. Cilde tazelik, ferahlık kazandırmaya katkı verir. Bazı insanlar yapı itibarı ile çok daha fazla terlerler. Bu insanların da ayrıca tekrar tekrar uygulama yapmasına gerek yoktur. Çünkü güçlü içeriği ile Fa deodorantları ve roll-on çeşitleri gün boyunca etkisini en iyi şekilde korur. 
 
Fa markasının farklı deodorant ve roll-on çeşitleri bulunuyor. Bunları yakından incelemek isterseniz hepsini sitemizde görmeniz mümkün. Üstelik en uygun ödeme koşulları ile dilediğiniz an sipariş vererek bu ferahlığı cildinizde hissedebilirsiniz.

Fa
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun