Kozmela.com

Fisher Price Oyuncak

Fisher Price 1930 yılında kurulan köklü bir oyuncak markasıdır. Kurulduğu ilk yıllardan beri hem bebek hem de çocuklara yönelik eğitici, öğretici ve eğlendirici oyuncak tasarımlarına imza atmaktadır. Bebek ve çocukların eğlenirken çevredeki nesneleri, eşyaları öğrenmelerine yardımcı olan ve onların zekâ gelişimine katkıda bulunan oyuncaklar tüm dünya ülkeleri ile birlikte ülkemizde de büyük ilgi çekmektedir. 

Aileler bebeklerini büyütürken onların her anlamda gelişimine katkıda bulunmak ister. Fisher Prica çocukların hayal gücünü geliştirecek, ufuklarını açacak ve motor becerilerini geliştirecek oyuncak çeşitleri sunmaktadır. Çocuklarla beraber marka anne, babaların da kullanımına uygun ürünler tasarlamaktadır. Bu sayede bebeklerin gelişimine katkıda bulunurken aynı zamanda ebeveynlerin de işini kolaylaştırmaktadır. 

Şarkı söyleyen oyuncaklar bebeklerin ilgisini çekmekle beraber onları konuşmaya, şarkı söylemeye de teşvik ettiğinden önemli figürlerdir. Dansçı BeatBo göbek ve ayaklarında bulunan düğmelerden herhangi birine basıldığında neşeli şarkılar söylemeye ve dans hareketleri yapmaya başlıyor. Bu da çocukların ilgisini çekiyor ve onların da şarkı söylemesine ritim tutmasına olanak sağlıyor. Ayrıca bu oyuncağın önemli bir özelliği de ses kaydı yapmaya olanak tanımasıdır. Bu sayede kaydedilen sesi şarkıya ekler. Şarkı söyleme, dans, hareket modüllerinden herhangi birini seçmek mümkündür.  

Kaliteli malzemeden üretilmiş olan BeatBo yıllar boyunca bebeğinize en iyi şekilde arkadaşlık etmektedir. Bebeğiniz BeatBo’nun sayı, harf, renk, müzikleri ile eğlenirken aynı zamanda öğrenecektir de. Marka eğitici köpekçik figürü ve çekmeli oyuncaklarıyla oldukça popüler bir haldedir. Bebek ve çocukların eğlenmesinin yanı sıra bir şeyler öğrenmesine olanak sağlayan oyuncakları aileler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. 

Sadece oyuncaklar değil ebeveynlerin yaşamlarını kolaylaştıracak ana kucağı, bebek arabası gibi modelleri de bulunmaktadır. Portatif ana kucağı özellikle seyahatlerde ya da dışarı gezmeye çıkıldığı takdirde oldukça kullanışlı bir üründür. Bununla beraber henüz yürümeye yeni başlayan bebekler için kullanışlı yürüteç modelleri de bulunmaktadır. Yine ebeveynlerin yolculuk esnasında, dışarıda her an yanında bulundurması gereken bebek bakım çantaları çok gözlü yapısı ile oldukça kullanışlıdır. Bu gözlere bebeğin gündelik ihtiyaçlarını karşılayabilecek her türlü eşya yerleştirilebilmektedir. Biberondan beze, oyuncaktan giysiye kadar her şeyi bu çantalarda kolaylıkla taşımak mümkündür. 

Fisher Price Türkçe Tuşlu Şarkılı Renkli akıllı saat çeşitleri ise sayı sayar, sohbet eder ve renkleri öğretir. Bu anlamda saati çocuklara alıştırmanın en öğretici ve eğlendirici yollarından bir tanesidir. Akıllı saatin ışıklı ekranı dikkat çekerken konforlu kordonu kolay bir kullanım sunmaktadır.  3'ü1 Arada Karavan ise ister oturarak ister ayakta olsun kamp maceralarını en iyi şekilde çocuklara yaşatmaktadır. 3 seviyede eğlenceli öğretici aktivite sunmaktadır. Sesler, ışıklı harfler, cümleler, sayılar ile kamp eğlencesini daha keyifli hale getirmektedir. İçerisinde 10’dan fazla aksesuar bulunan bu set ile çocuğunuz eğlenceli saatler geçirecek.  

Markanın oyuncak modelleri bebeğin ilk dönemlerinde temel motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olmaktadır. İlerleyen yaşlarında ise bebeğin yaratıcılığını geliştirmeye yardımcıdır. 1 yaşına gelen bebekler için Fisher Price aktivite masası tercih edilebilir. Bu masa bebeğin kavrama, tutma, eşleştirme gibi önemli becerilerini geliştirmeye katkı sağlamaktadır. Ayrıca hayvan, meyve ve sayıları tanımaya yardımcı oyuncaklar ile öğrenirken eğlenebilir. 

Fisher Price özellikle son yıllarda teknolojinin de sağladığı imkânlarla geliştirdiği ürünler ile ön plana çıkmayı sürdürmektedir. Fisher Price tablet oyuncakları çocukların cümle kalıpları ve karşılıklı diyalog ile konuşmayı öğrenebileceği bir oyuncak olarak dikkatleri çekmektedir. Hem telefon hem de tablet oyuncaklarda bulunan bu özellik çocukların ilgisini çekmekle beraber onlara şarkılara eşlik ederek öğrenme fırsatını da sunmaktadır. Çocuklara yeni cümleler, kelimeler öğreten bu oyuncaklar günümüzde oldukça popüler olmuş durumdadır. 

Çocuklar için sadece eğlenceli ürünler değil farklı önemli alışkanlıkları da öğreten ürünler sunan Fisher Price bu anlamda yenilikçi bir bakış açısı da sunmaktadır. Çocukların en önemli eğitimlerinden bir tanesi tuvalet eğitimidir. Her ne kadar ebeveynler bu sürecin biraz zor olacağını düşünse de aslında çocuğun hayat için attığı ilk önemli adımlardan bir tanesidir. Joker Fisher Price kategorisi içerisinde yer alan ve çocuğa tuvalet eğitimini etkili bir şekilde vermeye yardımcı ürünler söz konusudur.  

Ürünler tuvalet eğitimini de eğlenceli bir hale getirebiliyor. Fisher Price lazımlık çeşitleri rengarenk modelleri rahat kullanımları ile çocukların ilgisini çekmeyi başarıyor. Lazımlık modelleri yetişkin tuvaletleri ile aynı mantıkta tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuk ilerleyen yaşlarda normal tuvalete geçişte de hiçbir sorun yaşamamaktadır. Bu lazımlıklar sadece renkleri ile değil eğlenceli şarkıları ile de çocuklara tuvalet alışkanlığını en iyi şekilde kazandırmayı amaçlıyor. Lazımlık modellerindeki hazneler kolay bir şekilde çıkarılabilmekte ve kolaylıkla temizlenebilmektedir. Ebeveynler için de çocukları tuvalet alışkanlığı edinirken büyük kolaylık sağlayacak lazımlık çeşitleri uygun fiyatlarla tüketicilere sunuluyor.

Fisher Price’ın her şeyden önce sevimli ve yaratıcı oyuncakları ilgi çeken bir markadır. Yenilikçi, kullanımı kolay, zekâ ve el becerilerini geliştirici oyuncakları aileler tarafından sıklıkla tercih edilen bir marka olan Fisher Price her bütçeye uygun seçenekleri ile dikkatleri çekmeyi başarmaktadır. Çocukların okuma alışkanlığı geliştirecek renkli kitaplar özel tasarımları ile öne çıkmaktadır. Farklı hikâyelerden oluşan kitaplar hayvan, doğa ve insan figürleri ile çocuklara hayatı tanıtmaktadır. 

Markanın yıllardır büyük bir beğeni ile kullanılan renkli blok ya da bas bırak arabaları en uygun fiyatlarla tüketicilere sunulmaktadır. Bunun yanında aktivite masaları, lazımlıklar farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Daha ekonomik oyuncak ve lazımlık çeşitleri olduğu gibi ürün kalitesi daha yüksek daha uzun vadeli kullanıma uygun maliyeti bir nebze daha yüksek çeşitler de bulunmaktadır. Markanın her bütçeye uygun seçenekte ürünü olduğundan herkes bebeği ve çocuğu için en ideal en uygun oyuncak ya da ürüne sahip olabilmektedir. 

Günümüz dünya oyuncak endüstrisinin kalite standartları düşünüldüğünde Fisher Price ürünlerinin bu standartları en iyi şekilde karşıladığı görülebilmektedir. Çocuklara güzel vakit geçiren, eğitici, öğretici ve eğlendiren oyuncaklar kalitesi ile de tercih sebebi oluyor. Hem ekonomik hem de kaliteli seçenekler sunan Fisher Price ürünleri ile siz de tanışmalısınız. 

Fisher Price eğitici, öğretici oyuncak çeşitleri ve ebeveynler için özel tasarım ürünlerini Kozmela’da inceleyebilir, en uygun ödeme koşulları ile Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilirsiniz.
 

Fisher Price
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun