Kozmela.com

Folixir

Saç bakımı konusunda uzman bakım sağlayan Folixir markasını Kozmela’da bulabilirsiniz.

2008 yılında kurulan marka, gösterdiği etkin ve hızlı çözümler sayesinde kısa sürede tüketicilerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Folixir markasının ürün yelpazesinde, saç bakım şampuanı, saç bakım serumu ve tablet bulunmaktadır.
Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan Folixir şampuan, dökülme problemi yaşayan saçlar için özel olarak geliştirilmiştir. Saçları nazikçe temizlerken, çevresel faktörlere karşı korumaya yardımı olur. Özel formülü saçların doğal yapısını koruyarak dökülme problemini en aza indirgemeyi destekler.

Folixir serum, saçları çevresel faktörlere karşı korumaya ve beslemeye yardımcı oluyor. Dökülme problemi için özel olarak geliştirilen serum saçları nemlendirerek doğal bir parlaklık kazandırır. Folixir serum nasıl kullanılır? diye soracak olursanız, kullanmadan önce şişeyi çalkalamanız gerekmektedir. Daha sonrasında parmak uçlarınızla saç diplerinize masaj yaparak uygulayınız.

Siz de Folixir saç kremi,  tablet ve daha fazlasını Kozmela’da bulabilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

Folixir
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun