Kozmela.com

FOOT DOCTOR

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Foot Doctor Ayak Bakımı

Foot Doctor, ayak bakımınız için ihtiyacınız olabilecek ürünleri ile sizlere yumuşacık ayaklar sunar. Bakımlı ayaklar için her ayak problemine uygun olarak hazırlanan Foot Doctor ürünlerinden ihtiyacınız olan ürünü seçerek kullanabilir, ayak bakımınızı en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Foot Doctor ürünleri arasında, topuk çatlak giderici bakım kremleri, ayak terleme kokularına karşı ayak deodorantları bulunmaktadır.

Foot Doctor Topuk Çatlak Giderici Bakım Kremi

Foot Doctor ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünlerin arasında topuk çatlak kremleri gelmektedir. Ayak problemleri arasında en sık rastlananlardan biri olan topuk çatlakları, ayakların ayakkabı içinde havasız kalması, yere çıplak ayak basılması, küçük terlik tercih edilmesi veya çok sık yüksek topuklu ayakkabı giyilmesi gibi sebepler nedeni ile ortaya çıkmaktadır.

Topuk çatlaklarından kurtulmanız için yapmanız gereken peeling uygulaması ve düzenli olarak çatlak kremi kullanılmasıdır. Çatlak kremlerinden daha fazla etki alabilmek için uygulama sonrasında çorap giyilmesi önerilir.

Foot Doctor ayak bakım ürünlerine uygun fiyat ve aynı gün kargo avantajından yararlanarak tek tıkla kolayca siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

Foot Doctor
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun