Kozmela.com

Freeman

1970’li yıllarda dermokozmetik sektörüne giriş yapan Freeman günümüzde cilt ve saç bakım ürünleri ile insanların en sık tercih ettiği markalardan birisi haline gelmiştir. Cilt ve saç bakımında yüksek kalite ve performans sunan ürünleri ile insanlar tarafından beğeniyle karşılanan marka her tarza uygun seçenekler sunmaktadır. Cilt için doğal özlerden faydalanılarak üretilen ürünler yoğun içeriği ile cilde en iyi şekilde bakım sağlamaya yardımcı olmaktadır. Özellikle kil maskeleri ile ciltteki kir, yağ ve makyaj kalıntıları en iyi şekilde temizlenebilmekte ve aydınlık, canlı ve enerjik bir cilt görünümü ortaya çıkarılabilmektedir.

Freeman markasının sunduğu soyulabilen maske çeşitleri Acai, Goji, Mango, Karadut, Yabanmersini, Noni, Mangosteen ve Nar özü gibi birbirinden değerli bileşenler içermektedir. İnce bir tabaka halinde uygulayarak cildi etkili bir şekilde temizlemek, kir ve yağdan arındırmak mümkündür. Markanın sunduğu kil maskeleri doğal içerikleri ile insanların tercihi olmaktadır. Bunun yanında esmer şekerli jel maske, yulaf ezmeli kil maske, limonlu kil maske, deniz mineralli yüz maskesi, köpüklü kil maskesi gibi çeşitleri bulunuyor.

Freeman Maske

Her biri doğal özlerle formüle edilen bu maske çeşitleri hedefe yönelik bakım sağlamaya yardımcı oluyor. Markanın her cilt tipine uygun yüz maskesi bulunmaktadır. Bu anlamda kuru, yağlı, karma ciltler için özel olarak geliştirilmiş maskeler bulunuyor. Uygulaması kolay etkisi yoğun bu maskeler cildin nem ihtiyacını karşılamaya yardımcı oluyor. Eğer yağlı bir cilt için uygulanacaksa markanın yağlı ciltlere özel maskelerinden uygulayarak cildin yağ dengesini sağlamak mümkün olmaktadır. Ciltteki fazla yağı emmeye yardımcı olan jel maskeler ayrıca ciltteki ölü hücre ve kiri arındırmaya da katkı sağlamaktadır.

Yüz maskeleri özellikle rutin bakımda kullanılan cilt bakım ürünleri yetersiz geldiğinde ve daha hızlı sonuç alınmak istendiğinde tercih ediliyor. Doğal bileşiklere sahip yüz maskeleri anında cilde nüfuz ettiğinden sonucu da hızla vermektedir. Uygulama sonrası pürüzsüz, yenilenmiş ve canlanmış bir cilt sonucu ortaya çıkabiliyor. Önemli olan cilt tipini bilmek ve markanın cilt tipine uygun yüz maskelerinden kullanmak. Hedef odaklı geliştirilen doğal bileşenli kil ve jel maskeler ile en kısa sürede yüz güldüren sonuç almak mümkün olmaktadır.

Freeman kil ve jel maskeleri Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun