Kozmela.com

FRESH'N SOFT

Fresh'n Soft markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Fresh'n Soft

1992 senesinde yaratılan marka Türkiye’nin ilk ıslak mendil üreticisi olma özelliğini taşımaktadır. Bu ıslak mendil çeşitleri Kardeşler Uçan Yağlar Sanayi A.Ş tarafından sunulmaktadır. Fresh’n Soft ile insanların hijyenik açıdan önemli bir ihtiyacı karşılanıyor. Firma, yüksek kalitede, sürekli hizmet sağlayan ve uygun fiyat politikası ile hem yurtiçinde hem de yurtdışında insanlara ulaşmaktadır.  

Fresh’n Soft günlük kişisel bakım, bebek bakımı gibi kategorilerde sizin için en iyisi sloganı ile ürünlerini çeşitlendirmektedir. Günlük kullanıma uygun şekilde üretilen mendil, ıslak havlu ürünlerin dışında kadınlara özel makyaj ve genital bölge temizliğine, deodorant etkili terleme sonrası temizliğe yönelik ürünler ile antibakteriyel ıslak mendiller sunmaktadır. Islak mendil haricinde ter emici yapraklar, göğüs pedi ve bebek bakım ürünleri de sunmaktadır. Ürettiği ve insanlara ulaştırdığı ürünler ile hijyenik ve pratik çözümler getirmektedir.

Fresh'n Soft Islak Mendil

Fresh'n Soft markasının sunduğu pek çok ıslak mendil çeşidi bulunuyor. Bunlar amaca yönelik üretilmiş ürünler olarak öne çıkıyor. Örneğin Fresh'n Soft Soft Papatya Özlü Islak Bebek Havlusu hareketli bebeklerin temizliği esnasında hijyenik ve pratik bir çözüm sunmaktadır. Papatya özlü içeriği cildi rahatlatmaya yardımcı olur. Fresh'n Soft Yenidoğan Islak Pamuklu Mendil ise ekstra yumuşak yapısı, saf su ve doğal pamuktan üretilmiş ıslak mendil bebeğin narin cildini temizlerken cilt yapısını da en iyi şekilde korumaya yardımcı oluyor.

Fresh'n Soft Premium Sensitive Islak Bebek Havlusu parfüm içermeyen, ekonolij sertifikalı hammaddeleri barındıran havlu olarak yumuşak dokulu yapısı sayesinde en narin ciltlerde bile güvenli kullanım sağlıyor. İçeriğindeki Pro-Vitamin B5 bebek poposunu zeytinyağı özleri ile korumaya yardımcı oluyor. Cildin nemlenmesi ve beslenmesine katkıda bulunuyor.

Bebeklerin özellikle bez bölgesi çok hassas olduğundan bu bölgenin en iyi şekilde desteklenmesi gerekir. "Fresh'n Soft Premium" Kremli Islak Bebek Havlusu içeriğinde özel bal özü barındırır. Bal özü cildi yumuşatmaya yardımcı olurken cildi nemlendirerek beslenmesine yardımcı oluyor. Kremli formülü ve içeriğindeki Pro-Vitamin B5 cildi oluşabilecek komplikasyonlardan korumaya destek sağlar.

Marka çatısı altında sunulan Losyonlu Islak Bebek Havlusu ise ekolojik sertifikalı hammaddeler içermektedir. Yumuşak, kalın dokusu bebeğin narin cildini temizlerken losyonlu formülü bebeğin cildinde oluşan kuruluğu gidermeye katkı sağlar. Hindistan Cevizi sütü cildi en iyi şekilde nemlendirmeye yardımcı olur.

Fresh'n Soft’un sunduğu bir diğer kullanışlı ürün Bebek Kulak Çubuğudur. Bebekler için özel olarak geliştirilmiş olan güvenlikli başlığı, %100 pamuktan üretilen yapısı ile bebeklerde rahat bir temizlik sağlıyor. Fresh'n Soft Kulak Çubuğu, dış kulak, burun, ayak, el parmak araları ile göbek deliği çevresini temizlemeye yardımcıdır.

Fresh'n Soft Bebek Bakım Örtüsü evde, seyahatte ya da misafirlikte bebeğin oyun oynadığı, yattığı ya da oturduğu yüzeydeki kir ve mikroplarla teması önlemeye yardımcı olur. Bu kullanışlı bebek bakım örtüsü bebek karyolasına uygun ebatlarla üretilmiş olup gece kazalarında yatağın kirlenmesini engelleme adına da çarşaf altına serilebilmektedir.

Fresh'n Soft ürün çeşitlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü uygun fiyat avantajları ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun