Kozmela.com

GARMASTAN

Garmastan markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Garmastan Pomat

1996 senesinden itibaren yerli faaliyetlerine başlayan ve yerli sermaye ile kurulan Assos İlaç, ülkemizde yeterli derecede çözüm bulunamayan tedavi alanlarını tespit etmekte ve bu alanlara güvenilir, etkili çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Assos İlaç, önemli yeniliklere öncülük ederek hayati öneme sahip ürünleri Türk tıbbına kazandırmayı amaç edinmiştir.

Sağlık sektöründe etik kurallar çerçevesinde doğru ve güvenilir bilgileri hizmet verilen sağlık çalışanlarına sumayı hedeflemektedir. Sektörel faaliyetlerinde sosyal, kültürel ve etik değerlere önem veren firma ulusal ve uluslararası bütün kurallara uygun şekilde hizmet vermektedir.

Assos İlaç çevreye zarar vermeden, insanları odağına alarak çalışmalarını gelecek kuşaklara aktarma konusunda gerekli özeni en üst düzeyde gösterecek şekilde gerçekleştirmektedir. Organizasyon bağlamında gelişim bilince olarak çalışanların kurum kültürüne olumlu yönde katkı sağlamalarını sağlamaktadır. Dürüstlük, çalışkanlık ve etik değerlere bağlılık ilkeleri ile organizasyon içerisinde kazanılan bilgi ve deneyimleri Assos Akademi haline getirmektedir.

Garmastan Pomat Nelere İyi Gelir?

Özellikle emzirme döneminde meme başında birtakım çatlaklar meydana gelebilir. Güney Amerika’da yetişen Gayazulen Çiçeği ise bu konuda gerekli desteği sağlaması ile bilinmektedir. Emzirme dönemindeki annelerin bu büyük sorununa yardımcı olabilmesi adına bu çiçekten sıklıkla faydalanılmaktadır. Meme başında oluşabilecek bu durum anneyi bebeği emzirmekten de uzaklaştırabilmektedir. Bebeğin sağlıklı gelişimi için anne sütü son derece önemlidir. Bu sebeple bu soruna karşı gerekli bakım sağlanmalıdır.

Bundan yüzyıllar önce Güney Amerika’da yerlilerin kullanmaya başladığı Gayazulen Çiçeği modern dünyada da faydalanılan bir bitkidir. Göğüs ucu bakımı için geliştirilmiş olan bakım kremi Garmastan Pomat bu çiçeğin etken maddesinden faydalanılarak oluşturulmuştur. Garmastan Pomat özelliğinden ötürü meme başını nemlendirmeye ve bakterilerin bu bölgeye yerleşmesine engel olmaya yardımcı olmaktadır. Guajak ağacından elde edilen gayazulen içerikli bitkisel pomat doğal bir içeriğe sahip olduğundan doğadan gelen gücü ile etkisini göstermektedir.

Garmastan Pomat etkili içeriği sayesinde cildi desteklerken meme başına da gerekli bakımı yapmaya olanak sağlıyor. Pomat, hem bebek hem de anne için güvenli bir içeriğe sahip olduğundan idealdir. Meme başı ve çevresini yumuşatarak, esnek kalmasına yardımcı olarak derinin korunmasına da katkı sağlıyor. Vücut sıcaklığında hemen eriyerek cilde dağılan pomat hem yağsız hem de kokusuzdur. Ayrıca giysilere bulaşma gibi bir durum da söz konusu olmamaktadır.

İçeriğinde alkol ya da parfüm bulunmamaktadır. Su ile çok kolay bir şekilde yıkanabilmektedir. Almanya’da Med İlaç tarafından ithal edilen ürün emzirme sonrasında meme ucuna ve çevresine ince bir tabaka şeklinde yayılıyor. Hamileliğin 8. Ayından itibaren göğüsleri emzirmeye hazırlamak için de kullanılabilmektedir.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun