Kozmela.com

Glade

S. C. Johnson & Son şirketine ait olan bir marka olan Glade oda kokularında öncü bir markadır. Markanın ortaya çıkış tarihi 1956’dır. Amerikan pazarında oldukça önemli bir yeri bulunan marka dünya genelinde 120 ülkede ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. Özellikle markanın ürünleri 1990 senesinde Avrupa, Avustralya ve Asya pazarlarında geniş bir yer edindi. Glade marka ürünleri içerisinde başta koku ve spreyler olmak üzere halı, yağ ve mum çeşitleri bulunmaktadır. 

Glade Sprey

Oda kokuları hem ev hem de işyerlerinde ortaya çıkabilecek kötü kokuları gidermek, ortama hoş çiçek kokuları sağlamak üzere geliştirilmiş ürünlerdir. Her bir oda kokusu iç açıcı bir tazeliğe sahip olmakla beraber oldukça kullanışlıdırlar da. Markanın oda kokuları birbirinden farklı aromalarla üretilmektedir. 1956 yılından beri oda kokuları konusunda ürünleri ile insanların önemli bir ihtiyacını karşılayan Glade markası ülkemizde de uzun zamandır ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır.

Markanın sprey formundaki oda kokuları arasında meyve, çiçek esintileri ile okyanus, lavanta ferahlığı veren çeşitler bulunmaktadır. Bu farklı aromalar hemen herkesin duyularına hitap etmektedir. Sprey formda olduğundan oldukça pratik bir kullanım sağlayan Glade oda kokuları 300, 500 ml gibi farklı ebatlarda tüketicilere sunulmaktadır.  

Glade otomatik sprey çeşitleri ise zaman ayarlı olmakla beraber işyerlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Arzu edilen zaman diliminde püskürtme işlemini yapan bu makineler oldukça kullanışlıdır. Sadece bir kere ayarlamak yeterlidir. Gün boyunca arzu edilen sıklıkla püskürtme işlemini yapmaktadır. Bu otomatik makineler kalem pille çalışmakla beraber duvara monte edilebilmektedir. Zaman aralığını ise kişi kendisi ayarlayabilmektedir.  

Glade oda kokuları sıvı formda üretilmekle beraber parfüm damlaları şeklinde ortama nüfuz etmektedir. Oda kokuları içerisinde bulunan saf parfüm yağı ile evin ferah ve taze kokmasına yardımcı olmaktadır. 6 saate kadar ortamın ferah kokmasını sağlayan bu oda parfümleri farklı içeriklerle sunulmaktadır. Jel formunda üretilen Glade mini koku gidericiler ise arabada, dolap ya da çekmecede rahatlıkla kullanılabilmektedir.  

Kapalı ortamlar çok hızlı bir şekilde ağır kokuya maruz kalabilirler. Özellikle yağlı yemek kokusu ya da evcil hayvan kokuları gibi kokular direkt ortamda kendisini belli edebilir. Bu tip istenmeyen kokuların önüne geçmek ve daha ferah, bahar esintili bir ortam yaratmak için Glade’in oda kokuları tercih edilebilir. 

Glade Oda Spreyi Makinesi

İçerisinde 2 ya da 3 sprey bulunan otomatik makineler yedek spreyleri olduğundan ötürü kesinti olmadan gün boyu ortama hoş koku verebilmektedir. Oda kokusu çeşitleri içerisinde çiçek, limon, lavanta gibi farklı aromalar bulunmaktadır. Glade mini jel kokular ise pratik kullanıma sahip ve her ortamda rahatlıkla kullanılabilen ürünlerdir. Glade oda kokusundaki parfüm damlaları 8 damla gibi oldukça küçük bir yayılma ile yoğun ve saatler süren hoş bir koku bırakabilmektedir. 

Glade oda parfümü çeşitleri içerisinde birbirinden hoş ve çekici aromalara sahip ürünler bulunmaktadır. Bu kokular ortamdaki kötü kokuları hızla uzaklaştırmakla beraber kişinin duyularına hitap eden, pozitif bir ortam yaratmaya yardımcı olmaktadır. Glade marka oda kokuları farklı fiyat aralıkları ile tüketicilere sunulmaktadır. Buradaki fiyatı belirleyen unsur ebadı yani gramajıdır. Ayrıca tekli ya da set şeklinde tüketicilere sunulan parfümler bu anlamda da farklı fiyatlara sahiptirler.  

Hem sıvı hem de jel formlara sahip olan koku gidericiler genellikle uygun fiyatlarla sunulmaktadır. İhtiyaç dahilinde set şeklinde alınan oda kokuları çok daha uzun süreli kullanım sunmakla beraber daha ekonomik olabilmektedir. Markanın avantajlı setlerinden alarak çok daha uzun süreli kullanım mümkündür. Markanın sprey formundaki ürünleri salon, küçük oda, mutfak, tuvalet, banyo, balkon gibi akla gelebilecek tüm ortamlarda kullanılmaya müsaittir. Ayrıca otomobiller için tercih edilebilecek sprey çeşitleri de bulunmaktadır. Jel formundaki ürünler daha çok asılarak kullanılan pratik ürünlerdir.

Orta ya da küçük çaplı alanlarda jel formundaki ürünler tercih edilebilir. Bulunulan ortamın düzenli olarak bahar esintisinde mis gibi kokması arzu ediliyorsa otomatik sprey makinelerinden tercih edilebilir.  

Sprey formundaki Glade oda kokularını kullanmak son derece basittir. Kullanmadan önce çalkalamak ve dik bir şekilde tutarak odaya sıkmak yeterlidir. Bunun dışında makine kullanılacaksa daha çok odanın merkezinde bir yere konumlandırmak eşit ve ölçülü bir koku yayılımı için ideal olacaktır. Glade oda kokularını çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza etmeye özen göstermek gerekmektedir. Ayrıca doğrudan ciltle temas etmemesi, evcil hayvan varsa uzak tutulması önemlidir. 

Hangi oda kokusunun tercih edileceği ise tamamen kişinin zevkine bağlıdır. Glade markasının çok farklı aromalara sahip oda kokuları bulunmaktadır. Bunlar hem damla hem de jel formundadır. Farklı meyve ve çiçek aromalarına sahip oda kokuları her zevke hitap edebilecek çeşitliliktedir. Glade oda kokusu spreyi seçerken üzerinde hangi aromaya sahip olduğuna bakılması yeterlidir. Glade oda kokusu çeşitlerini ve fiyatlarını sitemizde yakından inceleyebilir ve ortamınızı ferahlatacak, arzu ettiğiniz oda kokusunu anında sipariş verebilirsiniz.  

Glade
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun