Kozmela.com

GLİDE'N STYLE

Glide'n Style markasında 39 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Glide'n Style Tarak ve Fırça Çeşitleri

Glide'n Style, Repline bünyesinde yer alan markalardan bir tanesidir. 2016 yılında gerçekleştirilen marka lansmanı ile saç fırçalarının tanıtımı yapılarak sizlerin beğenisine sunulmuştur. Tüketicilerin hayatını kolaylaştıracak tüm yenilikleri içeren kaliteli kişisel bakım ürünleri sunmayı misyonu olarak benimseyen Repline tüm markalarındaki çalışmalarını bu özenle geçekleştirmektedir.
Glide'n Style Tarak ve Fırça Çeşitleri
Saçlarınızın açılmasını sağlamak için açma tarağı, saç şekillendirmek için kullanabileceğiniz fön fırçaları gibi pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Saçlarınızda yaşadığınız problemleri ve saç tipinizi göz önüne alarak doğru tarak veya fırça seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Saç açma tarama tarağı, saçlarınızın daha kolay açılmasına yardımcı olur. En çok ince telli saç tiplerinde yaşanan bu problem için uygun olan tarağı seçebilirsiniz. Saç şekillendirme için fön fırçalarını tercih edebilirsiniz. Fön fırçalarının küçük, orta gibi boyut seçenekleri bulunmaktadır. Kıl fırçalar, ince telliden orta kalınlıktaki saç tiplerinin kullanımına uygundur. Doğal fırça kılları, saçların canlanmasına yardımcı olur. Rötuş fırçaları ile saçlarınızı şekillendirdikten sonra son düzeltmeleri ve kontrolleri yapmanıza yardımcı olabilecek fırçalardır.
Tüm Glide'n Style tarak ve fırça çeşitlerini Kozmela.com üzerinden inceleyerek ihtiyacınız olan ürünü seçebilir, alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 

Glide'n Style
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun