Kozmela.com

Golden Goat Devam Sütü

Golden Goat keçi sütü bebek formülü Yeni Zelanda’da 71 keçi yetiştiricisinin katılımıyla kurulmuş olan Dairy Goat Co-operative tarafından üretilip tüketicilere sunulmaktadır. Bebeklerin yeterli derecede beslenmesi ve gelişimi sürecini en iyi şekilde tamamlaması için keçi sütünden faydalanan marka bu doğal içeriği tüm dünya insanları ile paylaşmaktadır. 

Bebeklerin doğumdan itibaren her döneminde farklı ihtiyaçları ortaya çıkar. Özellikle besinlerde içerik anlamında gerekli bileşenleri almaları gerekir. Bu bebeklerin gelişimi açısından son derece önemlidir. Golden Goat keçi sütü içeriğindeki yoğun doğal bileşenler ile bebeklerin beslenmesine en iyi şekilde destek olur.

Keçi sütünün bilinen pek çok faydası vardır. Marka bu birbirinden önemli içeriği bebeklerin gelişimine uygun olarak sunmaktadır. Keçi sütünün en önemli özelliklerinden bir tanesi bebeklerin minik midelerine karşı son derece nazik olmasıdır. Keçi sütü içerik anlamında inek sütünden farklıdır. Yumuşak kaymağı rahat bir şekilde sindirilebilir. 

Pek çok bebek mamasının aksine markanın ürünleri tam yağlı keçi sütünden üretilmektedir. Doğal bir besleyici olduğundan bebeklerin gelişim sürecinde önemli bir katkı sağlar. Keçi sütünün bir diğer önemli özelliği ise doğa dostu oluşudur. Keçi sütü tam anlamı ile bir prebiyotik deposu olarak bilinmektedir. İnek sütü baz alındığında sekiz kat daha fazla prebiyotik içerdiği görülebilir. 

Diğer formüllerin aksine Golden Goat keçi sütü üretim süreci oldukça minimaldir. Keçi sütü üretim aşamasında çok fazla işleme gerek duyulmaz. Bu sebeple doğal olarak bulunan fosfolipid ve nükleotidler besin içerisinde korunmuş olunur. Golden Goat bebek sütü 3 farklı çeşit ile sunulur. Bu numaralar beslenme sırasını gösterir. Bebeğin gelişim sürecine bağlı olarak bir sonraki süte geçilir.

Golden Goat 1

Golden Goat 1 bebek sütü 0-6 ay arası bebeklerin tüketimine uygun olarak üretilmektedir. Bebekler için en önemli besin anne sütüdür. Ancak bazı nedenlerden ötürü anne sütü ile beslenemeyen bebekler için bu süt idealdir. Anne sütünün mümkün olmadığı noktalarda uzman bir sağlık yetkilisinin onayı ile kullanılmalıdır. 

Golden Goat 2 devam sütü ise 6-12 ay bebeklerin tüketimine uygun olarak üretilmektedir. Doğum sonrasında anne sütü ile belirli nedenlerden dolayı faydalanamayan bebekler için idealdir. Yine bir sağlık yetkilisinin önerisi doğrultusunda kullanılacak olan devam sürü bebeğin gelişim sürecini destekleyen bir niteliktedir. İçeriğindeki seçilmiş bitkisel yağlar çocukların genel sağlığını da desteklemektedir. 

Golden Goat 3 devam sütü 12 ay ve üçeri çocukların tüketimine uygun olarak üretilmektedir. Anne sütü ile beslenemeyen bebekler için idealdir. Keçi sütü proteinlerinden üretilmiştir. Üretimi esnasında keçi sütünden herhangi bir ayrıştırma yapılmadan tam yağlı ve bütün şekilde kullanılmaktadır. Bu üçüncü aşama devam sütü bebeklerin sağlıklı gelişimini destekleyecek doğal bileşenler içerir. İçeriğinde demir, folik asit gibi bebekler için son derece önemli vitamin ve minerallerle desteklenmiştir. 

Bebeklerin beslenme sürecine en iyi şekilde destek olmayı hedefleyen Golden Goat bebek yaşına uygun keçi sütü ürünleri ile ailelerin tercihi oluyor. Markanın keçi sütü ürünlerini sitemiz üzerinden inceleyebilir ve bebeğinizin yaşına uygun sütü anında sipariş verebilirsiniz. 
 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun