Kozmela.com

Gölgeleme ve Detay Fırçası

Far kullanımı konusunda en işlevsel ürünlerden bir tanesi gölgelendirme fırçasıdır. Far uygulamalarında gölge yapmak adına gölgeleme ve detay fırçası kullanmak gerekebilir. Gölgeleme ve detay fırçası ile iç ve dış göz kenarlarına uygulama, dağıtma işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir. Üst ve alt göze sürülen kalemleri bu detay fırçası ile oldukça etkili bir şekilde dağıtabilirsiniz. Bu ürün sayesinde gün içerisinde akma ya da dağılma gibi bir durumla da karşılaşmazsınız. Yumuşak kıl yapısı ile gölgelendirme fırçası göz farınızı rahat bir şekilde uygulamanıza yardımcı olur.

Son derece zarif olan fırçalar uzun süreli kullanım açısından oldukça idealdir. Boyutları ise göz kapağına, göz etrafına ve kıvrımlara uygun şekilde üretilmiştir. Kısa yapılı gölgelendirme fırçaları hem toz hem de krem ürünlerin kullanımı için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Gölgelendirme fırçası sayesinde oldukça profesyonel bir uygulama yapabilirsiniz. Yapı itibarı ile sentetiktir. Yumuşak fırça kılları size oldukça keyif alacağınız bir uygulama deneyimi sunmaktadır.

Detay fırça seti içerisinde yuvarlak açılı allık fırçası, oval yüz makyaj fırçası, yuvarlak allık fırçası, açılı eyeliner fırçası, uzun karıştırma fırçası, far karıştırma fırçası ve geniş yapılı far fırçası bulunmaktadır. Gölgeleme ve detay fırça çeşitlerini Kozmela’nın online mağazasından inceleyebilir ve dilediğinizi sipariş verebilirsiniz.

Karıştırma Fırçası

Hem likit hem de pudra far uygularken kalıcı ve güzel görünen bir göz makyajı yapmak için karıştırma fırçası kullanabilirsiniz. Karıştırma fırça çeşitleri yumuşak kıl yapısı sayesinde farın kusursuz bir şekilde dağılmasına olanak tanır. Farı uygularken ipeksi dokunuş ile dengeli bir görünüm elde edebilirsiniz. Her bir markanın her bir ürünü özel olarak tasarlanmıştır ve farklı kıl yapıları farklı renkleri en iyi şekilde karıştırmaktadır. Hem göz alıcı hem de derin bakışlara sahip olma adına karıştırma fırça modellerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Karıştırma fırça çeşitleri sizlere profesyonel dokunuşları vaat eder. Makyaj yaparken kusursuz bir tablonun ortaya çıkması için kullanabileceğiniz karıştırma fırça çeşitlerine Kozmela’dan ulaşabilirsiniz. Birbirinden ünlü kozmetik markaların karıştırma fırça çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğinizi Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun