GÖZ ÇEVRESİ KREMİ

Göz Çevresi Kremi kategorisinde 163 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Herbaderm Göz Kremi 15ml Herbaderm Göz Kremi 15ml 78,75 TL 66,94 TL %15
İNDİRİM
Sepete Ekle
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Göz Kremi

Yaşlanmanın en önemli belirtisi olan göz çevresinin sandığımızdan daha özel bir bakıma ihtiyaç duyduğunu biliyor muydunuz? Yaşa ve cilt yapısına göre farklılık gösteren problemlere yönelik ihtiyaç duyduğunuz bakım ürünlerini Kozmela’da bulabilirsiniz.

Cildimizin sahip olduğu deri yapısıyla göz çevremizin sahip olduğu deri yapısı aynı değildir. Bu sebeple yüz ve göz çevresi bakım ürünleri birbirinden ayrılmaktadır.
Göz çevresinin ince ve hassas deriye sahip olması, çevresel faktörlerden daha çabuk etkilenmesine sebep olur. Böylece cilt yüzeyinde göz çevresi kırışıklıkları, göz altı morlukları ve göz altı torbaları gibi cilt problemleri meydana gelir. Kozmetik ve dermokozmetik markalarının göz çevresi kremleri ile doğru kullanımda bu problemlerin önüne geçmek artık mümkün!

Bu problemlerle savaşan birçok ürün seçeneği mevcutken size düşen görev sadece cilt yapınıza uygun doğru ürünleri tercih etmektir. Göz çevresinde çizgi ve kırışıklık problemi yaşıyorsanız markaların Wrinkle serilerine odaklanmalısınız. Yine aynı bölgede elastikiyet(sarkma),  göz altı morlukları ve şişliği gibi problemler yaşıyorsanız markaların Anti-Age göz çevresi bakım kremini kullanmalısınız.

Tercih edilen ürünler kadar, düzenli ve doğru uygulamada etkin çözüm için oldukça önemlidir.
Kozmela’da onlarca farklı göz kremlerini inceleyebilir, cilt uzmanlarının desteğinden faydalanarak, doğru ürünü güvenle satın alabilirsiniz.
 

Göz Kremi
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun