Kozmela.com

Green World Kolonya ve Temizlik Ürünleri

Kökleri 1978’e kadar uzanan Lider Kozmetik ilk etapta üretim hayatına aerosol alanında başlamıştır. Firma kurulduğu günden beri global anlamda ülkemizi en iyi şekilde tanıtmak ve sektördeki dünya lideri markalar arasına girmek olmuştur. Firma hem Ar-Ge hem de Ür-Ge departmanlarına ve üretim tesislerine düzenli olarak yatırım yapmaktadır. Hem uluslararası standartlarda hem de çevre sağlığına uygun, kaliteli ve rekabetçi ürünler üretmekte olan firma ilkelerinden taviz vermeden yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

Firma, hızlı tüketim sektörünün 4 büyük ana dalında ileri teknolojiler kullanarak ürünlerini özenle üretmektedir. Deodoranttan saç spreyine, sıvı sabundan tıraş köpüğüne, sinek öldürücüden oto bakıma, kişisel bakımdan ev bakıma kadar çok geniş bir alan için ürünler üretmektedir. Kaliteden taviz vermeden ürettiği ürünlerini 6 kıtada 102’den fazla ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Firma 30 seneyi aşkın süredir Green World, Joker, Fawaris, Aleda, Ladybella, Majix gibi prestij sahibi markalarıyla hem yerel anlamda hem de global olarak sektörde pazarın en önemli oyuncuları arasında yer almaktadır.  

Temizlik ürünleri konusunda kalitesinden taviz vermeden ürünlerini tüketicilerle buluşturan Green World ürün çeşitliliği bakımından oldukça zengindir. Ankastre temizleyiciden oda parfümüne, banyo temizleyiciden yüzey dezenfektanına kadar pek çok temizlik ürünü marka çatısı altında bulunuyor. Markanın kolonya çeşitleri ise hoş kokusu ve ferahlatıcı içeriği ile kullanıcıların büyük beğenisini kazanıyor. 

Green World Kolonya

Green World aromatik sprey kolonya benzersiz esansı ile ciltte uzun süre kalıcılığını korur, ferahlatır. Kolonya ferahlık sağlarken aynı zamanda cildin temizlenmesine de yardımcı olur. Bu egzotik kolonya sadece eller için değil temas edilen tüm yüzeyler için idealdir. Kapı kolları, masa, sandalye gibi gün içerisinde temas edilen her yerde kullanılabilmektedir. 

Green World Cam Şişe Sprey Kolonya Sakura kiraz çiçeği kolonyasıdır. 80 derecelik alkol ile yüksek derecede hijyen sağlar. Uzak Doğunun kiraz çiçeği esintisini cilde taşır ve gün boyu kalıcılığını korur. Sprey bir forma sahip olduğundan kullanımı oldukça rahattır. Yeşil çayın ferahlığını getiren Green World Cam Sprey Kolonya Green Tea ise orta notalarındaki beyaz çiçeklerin doğal kokusu ile teni sarmalar. Alt notalardaki misk kokusu gün boyu ferahlık sağlamaya yardımcı olur. İster günlük kullanımda ister hediye olarak idealdir.

Green World 80° Alkollü Kolonya Deep Sea okyanus esintisi ve tazeliğini cilde taşır. Ciltte hoş bir koku bırakırken temizlenmesine de yardımcı olur. Yüksek alkol oranı sayesinde hijyeni üst boyutta sağlar. Sprey mekanizması ile her yerde rahatlıkla uygulanır. Markanın Green World Eco Clean Lavanta & Papatya Oda Parfümün içerisinde bulunan odayı ferahlatır, lavanta ve papatyanın eşsiz kokusunu ortama yayar. Girenlerin rahat bir nefes alabileceği ferah bir ortam sağlamaya yardımcı olur.

Dünden bugüne ürün çeşitliliği sürekli artmakta olan ve kullananların bir daha vazgeçemediği Green World ürünlerini sitemizden inceleyerek dilediğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun