Kozmela.com

Gres Kadın Parfümü

"L'Héritage" 1959'da piyasaya sürülen Cabochard ile açılıyor. Cabochard, baş döndürücü bir kokudan daha fazlası, bir "parfum de peau"dan daha fazlası - bir efsane haline geldi. Bu koku, geniş bir parfüm sever hayran kitlesine sahip nihai şipredir. Cabotine 1990 yılında genç kızların kalbini kazanmak için piyasaya sürüldü ve şüphesiz vaadini yerine getirdi: Cabotine, son yıllarda birçok kızın ilk kokulu aşkı oldu. Madame Grès (2013'te lanse edildi), moda evi Grès'in kurucusu Madame Grès'e ve kumaşları hem klasik hem de avangart giysilere dönüştürme konusundaki olağanüstü yeteneğine sıcak bir saygı duruşunda bulunuyor.

Gres parfüm çeşitleri kadınların sadece güzel kokmasını hedeflemez. Bununla beraber kadınların karakteristik özelliklerini de yansıtmayı istemektedir. Bu sebeple farklı duyulara ve zevklere hitap edecek şekilde formüle edilmiş ve üretilmiştir. Örneğin Gres Lumiere Blanche Edp Kadın Parfümü mandalina, portakal ve şeftalinin hoş, tatlı esintisini cilde taşır. Bununla beraber orta notalarda yer alan tuberoz ile kalıcığını gün boyu gösterir. 

Gres Cabochard Edp Kadın Parfümü ise markanın stilize şişelerinden bir tanesine sahiptir. Galbanum, adaçayı, aldehitler gibi çarpıcı içeriklerle açılışını yapan parfüm ylang-ylang, gül, yasemin gibi içeriklerle büyüsünü ön plana çıkarır. Kullanımdan itibaren anında cilt üzerinde etkisi gösteren parfüm gün boyu tazeleme gereği duymadan kalıcılığını en iyi sergiler. 

Kadınların favorilerinden olan bir diğer parfüm ise Gres Cabotine Rose Edt Kadın Parfümüdür. Bu parfüm gül ve meyvelerin romantik dansını ten üzerine gösterir. Duyuları anında harekete geçen adeta bir iksir gibidir. Güllerden gelen romantizmi adeta ruha işler ve hafif, sade etkisi ile baş döndürür. 

Gres parfüm çeşitlerini sitemizde daha yakından inceleyebilir ve dilediğiniz parfümü en uygun ödeme seçenekleri ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun