Kozmela.com

Gucci Parfüm Çeşitleri

Gucci markası 1921 yılında kurulmuştur. İtalya ve Fransa menşeli dünyaca ünlü Gucci markası modanın nabzını tutan markalardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Modaya yön veren marka sadece tekstil sektöründe değil farklı pek çok alanda ürettiği ürünlerini tüketiciye sunmaktadır.  Marka adında yer olan iki G harfi, markanın binicilikle olan bağlarını hatırlatan yeşil-kırmızı-yeşil çizgilere sahiptir. Gucci’ye ait olduğu şüphe götürmeyen her bir ikon markanın yenilikçi tasarım anlayışını kanıtlayan birer örnektir.

Gucci Parfüm

Dünyaca ünlü Gucci markası tekstil sektörünün yanı sıra çanta, eşya ve parfüm kategorilerinde de oldukça popüler bir yere sahiptir. Gucci parfümlerini tercih edilebilir kılan içerikleri ve kalıcı kokularıdır. Markanın parfümleri yıllardır dünya genelinde müşterileri tarafından yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. 

Gucci, kadın ve erkek parfüm çeşitlerinde geniş bir yelpazeye sahiptir. Markanın günlük kullanımda tercih edilebilecek nispeten daha hafif içerikli parfüm çeşitleri ile özel günlerde kullanıma uygun daha yoğun notalara sahip parfüm çeşitleri bulunmaktadır. Markanın parfüm kataloğu geniş ürün yelpazesi ile hemen her zevke hitap etmektedir.

Gucci Parfüm Orijinal mi?

Diğer tüm marka ve ürünlerde olduğu gibi Gucci parfümlerinin orijinalliği de tüketiciler açısından oldukça önemlidir. Bu noktada Gucci’nin Türkiye’deki yetkili distribütörlerinden alışveriş yapılması tavsiye edilmektedir. Kozmela, Gucci markasına ait parfümlerin Türkiye’deki yetkili distribütörlerinden bir tanesidir. Bu anlamda markanın orijinal parfümlerine ulaşmak isteyen tüketiciler sitemizden güvenle alışveriş yapabilmektedir. 

Gucci Parfüm Çeşitleri Nelerdir?

Erkek parfümü ve Kadın parfümleri genellikle farklı aromatik kokulardan oluşur. Gucci markasının parfüm çeşitleri farklı aromatik esanslara sahip olarak kadınlara ve erkeklere özgü çeşitli parfümler üretmektedir. Günlük stile ve ruh haline göre tercih edilebilecek parfüm çeşitleri kullanan kişinin karakteristik özelliklerini yansıtmaktadır. Bu sebeple parfüm seçimi kişiye özeldir. Markanın hem kadın hem de erkeklere özel farklı aromatik esanslara sahip parfüm çeşitleri bulunmaktadır. Konu parfüm olunca markanın geniş bir ürün yelpazesi söz konusu olduğundan her zevke uygun bir parfüm bulmak mümkündür. 

Gucci Parfüm Özellikleri Nelerdir?

Dünyaca ünlü marka yılların da verdiği deneyim ile hem erkek hem de kadın duyularına en iyi şekilde hitap edebilecek yoğun esanslar geliştirmekte ve bu esansları parfümlerinde kullanmaktadır. Odunsu, sıcak meyve notaları ve çiçek esansları ile Gucci parfümde farklı deneyimler sunmaktadır.

Markanın parfümleri eşsiz içeriği ve zengin bileşenlere sahip olması özelliğiyle oldukça sık tercih edilmektedir. Gucci parfümlerinin özellikleri arasında kalıcı kokuya sahip olması önemli yere sahiptir. Kalıcı kokuya sahip olması sayesinde gün boyunca tazeleme ihtiyacı duymadan kullanım sağlamaktadır. 

Gucci Bamboo Kadın Parfüm Edt; romantik kokusu ile kullanılabilecek eşsiz bir parfümdür. Narin ylang ylang, derin sandal ağacı, amber ve çarpıcı Tahiti vanilyası ile tamamlayıcı egzotik notaları hafızalardan çıkmayacak bir koku sunar. 

Gucci Flora Kadın Parfüm Edt; keskin kokusu ile akşam saatleri için oldukça idealdir. Sandal ağacı, gül, mandalina, biber, limon ve vanilya aromalarının birleşimi ile uzun süre kalıcıdır.

Guilty Pour Homme Erkek Parfümü; sahip olduğu yoğun içeriği sayesinde modern ve cesur etkilere sahiptir. İçeriğinde limon, İtalyan mandalinası, lavanta, kakule, sedir ağacı, paçuli, sandal ağacı yer almaktadır. Made To Por Homme Eau De Toilette Natural Spray; özel olarak erkekler için hazırlanmıştır. Tunus anason tohumu, portakal çiçeği, kalabriya bergamotu, Fransız lavantası ile büyüleyici bir etki sunar.

Pour Homme II Edt; yine erkekler için özel olarak formüle edilmiş tarçın, menekşe yaprakları, tatlı biber içeriklerinin bir araya getirilmesiyle hazırlanmıştır. Guilty Pour Homme Intense Edt ise lavanta, amalfi limon, afrika portakal çiçeği, amber, paçuli, Virginia sedir ağacı özlerinin karışımı ile cesur, erkeksi bir etkiye sahiptir. 

Gucci markasının parfüm çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz Gucci marka parfümü en uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

Gucci
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun