Kozmela.com

GÜLŞAH

Gülşah markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Gülşah Aseton

1979 yılında İstanbul’da kozmetik sektöründeki faaliyetlerine başlayan Gülşah Kozmetik zengin, kaliteli ürün çeşitleri ile tüketicilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya devam etmektedir. Kurulduğu ilk zamanlar aseton ve gül suyu üretimi yapan firma ürün yelpazesini gün geçtikçe artırmıştır. Kozmetik pazarında ürün çeşitliliği ve talepleri en iyi şekilde karşılayan potansiyeli ile hızla büyüyen firma kişisel bakım ve hijyen kategorisinde de atılımlar yapmıştır.   

Türkiye pazarının yanı sıra ihracata da yönelen firma şu anda aktif olarak 50’ye yakın ülkeye ürünlerini göndermekte ve bu ülkelerdeki tüketicilerin de taleplerini karşılamaya devam etmektedir. Aseton üretiminde Avrupa’nın en geniş üretim tesisine sahip olan firma üretim aşamalarındaki inovasyon, yenilikçi yönü ve otomasyon sistemi ile çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.   

Gülşah Aseton

Zengin bir ürün gamına sahip olan firmanın özellikle aseton ürünleri kalitesi ve ekonomik oluşu ile tüketiciler tarafından sıkılıkla tercih edilmektedir. Tırnak bakımında kadınların en çok kullandığı ürünlerden bir tanesi hiç kuşkusuz aseton çeşitleridir. Gülşah aseton çeşitleri tırnaklara zarar vermeden ojenin kolaylıkla çıkarılmasına yardımcı olmaktadır. 

Ojeler kozmetik anlamda kadınların en büyük tutkularından bir tanesidir. Ancak ojelerin uygulaması kadar çıkarılması da önemlidir. Bu anlamda tırnaklardan ojeyi nazikçe çıkartmak gerekir. Gülşah aseton çeşitleri etkili içeriği ile hiç zorlanmadan oje kalıntılarını en iyi şekilde çıkarmaya yardımcı olmaktadır.  

Gülşah markasının her tırnak tipine uygun aseton çeşidi bulunmaktadır. Klasik asetonun yanı sıra hassas tırnaklar için özel olarak üretilmiş aseton çeşitleri de bulunmaktadır. İçeriği yoğunlaştırılmış daha güçlü etkiye sahip Gülşah asetonlar, süngerli aseton, besleyici etkili aseton, koyu renkler için aseton gibi çeşitler marka tarafından sunulmaktadır. Pompalı aseton çeşitleri ise kolay kullanımı ile öne çıkmaktadır. 

Gülşah asetonsuz oje çıkarıcı çeşitleri de bulunmaktadır. Bunun yanında limon, portakal, lavanta, elma gibi özlere sahip aseton çeşitleri de seri içerisinde yer almaktadır. Gülşah oje temizleyici mendil ise yine oldukça pratik bir kullanıma sahip bir üründür. İçeriğinde çeşitli vitamin ve nemlendirici desteği bulunan bu mendiller ile ojeli tırnağı silmek yeterlidir. Gülşah Kozmetik birbirinden farklı aseton çeşitleri ile tüketicilere kaliteli ve ekonomik seçenekler sunmaktadır.

Gülşah Aseton fiyatı

İçeriğinde tırnak ve tırnak etini beslemeye, bakım sağlamaya yardımcı bileşenler bulunan markanın aseton çeşitleri ekonomik oluşu ile de tüketicilerin tercihi olmaktadır. Aseton fiyatları ürünün miktarına ya da içeriğine göre değişiklik gösterebilmektedir. 80 ml, 125 ml, 200 ml gibi farklı boyutlarda üretilen aseton çeşitleri boyutuna göre fiyatlandırılmaktadır. Küçük boyların fiyatları daha ekonomik olurken büyük boylarda fiyatlar değişebilmektedir. Ancak genel anlamda marka fiyat kalite orantısını iyi kurmakta ve müşterilerine ekonomik seçenekler sunmaktadır.

Gülşah markasının aseton çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Gülşah aseton çeşitlerinden ihtiyacınıza en uygun olan seçeneklerden dilediğinizi seçebilir, sepetinize ekleyebilir ve dilediğiniz an online olarak siparişini en uygun ödeme seçeneği ile verebilirsiniz. 

Gülşah
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun