Kozmela.com

HAİR 360

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Hair 360

KRC derma, kurulduğu günden beri dermatolojiye bütüncül bir şekilde yaklaşmakta ve saç, cilt bakımı konusunda en iyi sonuçları alma adına çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Alanında uzman bilim insanları ile yürütülen çalışmalar en değerli bilimsel içeriklerin bir araya getirilmesi ile yürütülmektedir.

Hayatın her aşamasında sağlıklı bir bünye için doğru ürünler ve doğru uygulamaların gerekliliğine inanan firma insanların her daim daha genç, sağlıklı ve mutlu hissetmesine yardımcı olmaktadır. Yapılan çalışmalar saç sorunları, erken deri yaşlanması, saçlı deri sorunları, sivilce, güneşin verdiği tahribat gibi problemleri en aza indirmeye yöneliktir. Ortaya çıkan ürünler eczacılar, plastik cerrahlar, dermatologlar başta olmak üzere konunun uzmanları aracılığı ile şikâyetlere yardımcı olmak maksadıyla üretilmektedir. Üretim aşamasının tüm süreçlerinde gerekli denetimler sağlanmakta, gerekli testler yapılmakta ve insanlara güvenle kullanabilecekleri ürünler sunulmaktadır.

Hair 360 Şampuan

Hair 360 ürünleri saç sorununu en aza indirmeye yardımcıdır. Serum, sprey, şampuan ve takviye gıdalar ile saçın gereksinimleri karşılanmaya çalışılır. Hem erkek tipi hem de kadın tipi saç sorunlarına yönelik formüle edilmiş ürünler bulunmaktadır. İçeriğindeki vitamin ve mineraller ile saçın güçlenmesine yardımcı olurken saç kayıplarının en aza inmesine de katkıda bulunmaktadır. Seri içerisindeki saç bakım şampuanı saç tellerine hacim kazandırmaya ve saç kayıplarının önlenmesine destek olur. Islak saçlara, saç diplerine masaj ile uygulanacak şampuan saçlara enerji ve canlılık kazandırmaya yardımcı olur.

Kadın saç tipi için özel olarak geliştirilmiş olan Hair 360 Kadınlar için Yoğun Saç Spreyi İçeriğinde 4 ayrı patentli güçlü etken madde bulundurmaktadır. İşlem görmüş, aşırı yıpranmış ve kırılgan saçların güçlenmesine katkıda bulunur. Saçların hem onarılmasına hem de güçlenmesine destek olur. Tüm saç tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir.

Erkekler için Yoğun Saç Bakım Spreyi erkek saç tipine uygun olarak geliştirilmiştir. Yıpranmış saçların güçlenmesine, eski canlılığına yeniden kazanmasına yardımcı olur. Saçlara hacim kazandırmaya ve saç kayıplarının önüne geçmeye destek verir. Düzenli kullanımda etkisini hızlı bir şekilde gösterir. Hair 360 saç bakım ürünlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz saç bakım ürününü anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun